Ana Menü

Gökhan Zan'da Gidiyor

Başlatan erdinc1926, Nisan 02, 2008, 23:22:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı kulübe hiçbir katkıda bulunmadan elden gideceğe benziyor.

02 Nisan 2008 10:28
Beşiktaş savunmasının vazgeçilmez futbolcularından Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı kulübe hiçbir katkıda bulunmadan elden gideceğe benziyor. Zira sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan genç futbolcuyla Beşiktaş yönetimi şu ana kadar herhangi bir görüşme yapmadı. Başta İngiltere'nin Arsenal kulübü olmak üzere, İngiliz ve İspanyol kulüplerinden teklif alan Gökhan Zan, Beşiktaşlı yöneticileri ellerini çabuk tutmaları konusunda uyardı.

YÖNETİMDEN TAVİZ YOK

BİR çok kulüpten teklif aldığını doğrulayan Siyah-Beyazlı oyuncu, "Gönlüm Beşiktaş'ta kalmaktan yana. Ama şu ana kadar hiçbir yönetici benimle görüşmedi. Ben de geleceğimi düşünmek zorundayım. Avrupa'da transferler bu aylarda netleşiyor" diyerek bir anlamda ayrılık sinyali verdi. Beşiktaşlı yöneticiler ise, ligde alınacak başarıya göre trasfer görüşmelerine başlayacaklarını ifade ederek, "Sözleşmesi biten futbolcularımız ile sezon sonunda görüşeceğiz. Oynasınlar, hak etsinler, sonra da bizden istesinler" diyerek transfer döneminde hiçbir futbolcuya taviz vermeyeceklerini ve görüşmelere sezon sonunda başlayacaklarını söylediler.

Akşam
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Herkesi yolladıLar ya :D
Takımda futboLcu kaLmadı gide gide ;D
Bölünür senin için uykular!

mdc

Defansa adam gerektiğini belki elde birşey kalmayınca anlarlar.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Ben İngiltere'den veya İspanya'dan transfer teklifi aldığına pek inanmıyorum, kimsenin G.Zan'ı alacağını da sanmıyorum açıkçası....

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 02, 2008, 23:37:27
Ben İngiltere'den veya İspanya'dan transfer teklifi aldığına pek inanmıyorum, kimsenin G.Zan'ı alacağını da sanmıyorum açıkçası....

ha işte buna imza derim..

Geçinizz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erasca

Gitmek için ellerinden geleni yaptılar.gururumuzla oynamaya bile çalıştılar...hepsi defolsun gitsin

kartalpenchesi

isteyene gider hiç farketmez,,, takımda bobo,i.toraman,serdar özkan,tello,holosko,delgado kalsın diğerlerin hepsi  gidebilir
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

beckyZWICKY

yalan haber yada doğru haber. her gün birileri gidiyor...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

cahn

yöneticilerimiz adamla görüşmemişler bile... Eh beee artık. Ulen adama git diyeceksende bi adabı var demi? Hadi onu geçtim yoksa bu bizim yönetim hakkaten unutuyo mu bizim bi şirket deilde spor klubu oldugumuzu falan ? Ya da bizi mi unutuyo?

erkann

2 mağlubiyet aldık bütün oyuncuları gönderdi bu basın yuh artık

karakartal35

yaw herkezi yolluyoruz nasıl başarı elde ediceğiz biz...
başın öne eğilmesin
aldırma kartal aldırma.
en büyük sen değil misin
aldırma kartal aldırma
aldırma kartal aldırma
kartal aldırma.  sendeki bu büyük taraftar bir gün coşar bir gün ağlar seni bu sesler oyalar aldırma kartal aldırma aldırma kartal aldırma kartal aldırma  yenilsen de bazı bazı taraftar

beckyZWICKY

Sözleşmesi biten Gökhan Zan'ın transferine, Beşiktaş Yönetimi açıklık getirdi...
3.4.2008

Sözleşmesi biten Gökhan Zan'ın transferine, Beşiktaş Yönetimi açıklık getirdi: Kime teklif varsa, buyursun gelsinler. Ayrılmak isteyene kal demeyeceğiz...

Çalışkan başvurdu
Sezon sonunda Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Zan ile kontrat yenilenmeyecek... Haziran ayında serbest kalacak olan milli futbolcunun menaceri Ceylan Çalışkan'ın, Sinan Engin'le bir görüşme yaptığı öğrenildi. Çalışkan'ın, Gökhan'a teklifler olduğu ve Beşiktaş'ın tavrını merak ettiklerini sorduğu ifade edildi. Olayı yönetime götüren Sinan Engin'e, Siyah-Beyazlı idareciler net bir yanıt verdi...

'Resmi teklif  yok'
Beşiktaşlı yetkililerin, "Sezon bitmeden kim olursa olsun, transfer pazarlığı yapmayacağız. Takımın sezon sonundaki performansına göre tüm oyuncuları tek tek değerlendirmeye alacağız. Ayrıca menaceri Gökhan'a sürekli tekliflerin geldiği söylüyor. Şu ana kadar önümüze bir tane resmi öneri gelmedi. Kime teklif varsa, buyursun gelsinler görüşelim. Gitmeyi düşünene dur demeyiz" dediği öğrenildi.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

SercanBjk

Kimse Beşiktaş`tan büyük değildir,gitmek isteyeni Beşiktaş zorla tutmaz,bizde gönülden oynamak isteyen oyuncular oynasın,diğerleri bize lazım değil yerlerine daha iyileri alınabilir. Ancak önce gidecek birisi varsa Demirören ve yönetimi gitmelidir.