Ana Menü

sonunda olan oldu ve paralar uçtu gittii

Başlatan delgadoo_10_, Mart 27, 2008, 12:01:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

BJK Futbol A.Ş.'den Açıklama
27.03.2008 09:53

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vicente Del Bosque ve yardımcılarının alacağı konusunda İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na şu açıklamayı gönderdi: 
"Eski Teknik Direktörümüz Vicente Del Bosque ve yardımcı antrenörler Francisco Javierh Minano Espin, Francisco Jimenez Martin ve Antonio Grande Cereijo'nun  alacaklarına istinaden anapara, faiz ve masraflar olarak toplam 7.961.767.- Euro UEFA tarafından, Şampiyonlar Ligi gelirlerimize mahsuben, adımıza ödenmiştir. Halihazırda Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi(CAS) nezdindeki süreç devam etmektedir.

Ayrıca Şampiyonlar Ligi gelirlerimize istinaden UEFA nezdinde 557.158.-Euro alacak bakiyemiz mevcut olup, Mayıs ayında yaklaşık 2.000.000.-Euro düzeyinde ilave gelir tahakkuk etmesi beklenmektedir.

bravo yönetim çok başarılısınız tebriklerrrrrrr :kart :kart :kart

carlito1903

Sezon başında bu paranın 4 te birine kıyıp adam gibi bi defans alsaydık şimdi açık ara liderdik ya da bu giden parayı bu sezon sonu trasnferde kullansak çok kaliteli 2 3 oyuncu alınırdı, gerçekten çok yazık diyecek laf bulamıyorum...

eRe

off offf demıroren bu parayıda cebınden odese ya !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

SercanBjk

Şimdilik susmak lazım takım şampiyonluğa gidiyor,elbet hesap günü gelecektir.

onaT

eyup1903

Brestgerfich

Demirören'e hatırlatma...: O borç benim borcumdur, kimse Beşiktaş'a mal edemez demiştiniz!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

Tecrübeli çalıştırıcı, paranın ödenmesiyle konunun kapanmadığını, davanın sürdüğünü de hatırlattı ve şöyle devam etti: "Beşiktaş parayı ödemeseydi, transfer yapma hakkı elinden alınacaktı. Benim için bu konu kapandı. Fazla konuşmaya gerek yok. Tekrar ediyorum, beklenen bir sonuçtu. Ben umudumu kaybetmemiştim. Yasal olarak hakkımı aradım. Beşiktaş kulübü ile sorunum yok. İstanbul'da yine gelirim. Avukatlara ve faizlere ödenecek para benim alacağım paranın üzerine çıktı. Beşiktaş bu işi geciktirdiği için bu rakam böylesine çoğaldı. Yaklaşık 4 milyon euro fazla ödemek zorunda kaldı. Bu davada kazanan avukatlar oldu. Ne ben, ne de Beşiktaş. Başka bir kulüpte çalışsaydım yine bu parayı kazanırdım".

Lütfen herkes okusun Del Bosque nin açıklamalarını, çok şey anlatıyor...