Ana Menü

Ricardinho kadro dışı bırakıldı

Başlatan akbaba71, Mart 23, 2008, 14:45:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Ricardinho kadro dışı bırakıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yenilip liderlikten olan Beşiktaş'ta, Fenerbahçe derbisi öncesi yönetim kurulu şok bir kararla Brezilyalı futbolcu Ricardinho'yu kadro dışı bıraktı.

Beşiktaş yönetim kurulunun, teknik heyetin raporu doğrultusunda Brezilyalı futbolcu Ricardinho'yu kadro dışı bıraktığı açıklandı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin uzun süredir gözlemlediği üzere; antrenman ve müsabakalardaki isteksizliği, son dönemde takım ruhuna zarar veren disiplinsiz davranışları, teknik heyete gerekli saygıyı göstermemesi ve söylemleriyle takım arkadaşlarının performanslarını olumsuz yönde etkilemesi nedenleriyle Ricardinho, teknik heyetimizin raporu doğrultusunda yönetim kurulumuz tarafından kadro dışı bırakıldı'' denildi.

Bu sezon çok fazla forma şansı bulamayan Ricardinho, son 4 haftada kadroda yer almasına rağmen forma giyemedi.

Brezilyalı futbolcu 27 haftada sadece 7 kez ilk 11'de sahaya çıkarken, 14 maçta hiç forma giyemedi, 6 karşılaşmada ise sonradan oyuna girdi.

23.03.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

M34

alinmasi hataydi zaten. tigana istemememisti. bizim yönetimin eseri.

NoPasaran

Bizim yönetim yine saçmalıyor yine kaos ortamına sürüklüyortakımı

Bir yenilgi sonraıs ne gereği var allah aşkına

Sene sonu giderdi zaten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Herşeyin bir zamanı var

Nedir bu acele
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Ayrılması kesin tamam ama yine futbolcu gönderirken hata yapıyoruz...

Bi türlü akıllanamadık, son senelerde takımdan ayrılan bütün topçular hep sorunlu bi şekilde ayrılıyor takımdan...

erdinc1926

bu şekilde gidiyorlar sonra yabancı transfer yapılınca zorlanıcaz bizi kötü bilecekler sorunlu bir kulüp olduğumuzu zannedecekler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

aquilas

zaten isteksizliği bir kaç haftadır belli idi ama kazanmak yerine yine kapıyı gösterdik sırasımıydı sanki derbi öncesi

erdinc1926

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 23, 2008, 14:45:00
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin uzun süredir gözlemlediği üzere; antrenman ve müsabakalardaki isteksizliği, son dönemde takım ruhuna zarar veren disiplinsiz davranışları, teknik heyete gerekli saygıyı göstermemesi ve söylemleriyle takım arkadaşlarının performanslarını olumsuz yönde etkilemesi nedenleriyle Ricardinho, teknik heyetimizin raporu doğrultusunda yönetim kurulumuz tarafından kadro dışı bırakıldı 

kimseyi zorla tutmuyoruz burada

onaT

alınması hata değil beşiktaşın böyle bir yıldıza ihtiyacı vardı.
higuainler diattalar falan asıl bunlar hata hem isim yok hem yetenek ve performans
paşada geçen sene 3üde vardı bu sene paşa değil acemi asker oldu

Anarchy*

Sezon sonu gitseydi..
Nerden cıktı birden?
Takımın dengeLeriyLe oynamasınLar.

erdinc1926

yukardaki açıklamayı okursanız anlarsınız

onaT

sezon sonuna kadar gönüllü durmayacakki maaşını vermek zorundalar

SercanBjk

Takımın huzurunu bozuyorsa,takıma birleşip tek vücut olamıyorsa yapılması gereken bi olaydır.