Ana Menü

Şeref Bey heykeli için geri sayım

Başlatan carlito1903, Mart 15, 2008, 15:06:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşlı taraftarların kendi imkanlarıyla yaptırdığı heykel gelecek hafta içinde açılacak.

Beşiktaş tarihinin efsane isimlerinden ve futbol şubesinin kurucusu Şeref Bey'in heykeli 19 Mart'ta Beşiktaş semtine dikilecek. Kulübün kuruluş tarihi 1903'ü çağrıştırması amacıyla 19.03.2008'de açılışı yapılacak olan Ahmet Şerafettin Bey'in heykeli Fulya Azerbaycan Parkı'nda, Baba Hakkı'nın heykelinin tam karşısında yer alacağı belirtildi. Heykeli taraftarlar kendi imkanlarıyla yaptırdı.

SercanBjk

Helal olsun emeği geçen herkese teşekkürler haberimiz olsaydı bizde destek verirdik ama iş bittikten sorna söylendi,çArşı`nın yine muhteşem bir süprizi bu. Yönetim şu taraftarın dörtte biri olsa Beşiktaş Avrupa`da bile bir yerlere gelip taraftarını her zaman mutlu eder,ama bunları biz yönetim değil taraftar düşünüyor,gerçekten helal olsun büyük Beşiktaş`ın büyük TARAFTARI.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

hepsinin eline cebine sağlık
sana layık olmaya çalışıyouz Şeref bey!!

Guti ORÇ.

CHEm !

yapanların eline sağlık.
hala bilinçli taraftarlarımız mevcut.
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Yapımda katkısı buLunanLara heLaL oLsun.
YapanLarın vede yaptıranLarın ellerine yürekLerine sağLık.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erdinc1926

şimdiden hayırlısı olsun
verilen emekler için teşekkürler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Aslında Stadımızın gerçek isim sahibinin heykeli stadımızın etrafında bi yerde olsa daha güzel olurdu...

maverick

beşiktaş için, büyük bir beşiktaşlı nın , beşiktaşta, beşiktaşlılarca yapılan heykelini alkışlıyorum....  eliniz , yüreğiniz, cebiniz  sağolsun...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

onaT

aslında neden Şeref bey veya Hakkı bey stadı değil anlamıyorum ya neyse