Ana Menü

Google , Doubleclick'i satin aldi..

Başlatan [KralKartal], Mart 11, 2008, 18:56:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Google banner reklamlarinda daha cok gelismis olan Doubleclick firmasi icin  3,1 milyar dollar'i (2 milyar euro) gözden cikardi...

Iki sirketin birlesmesi icin onayda cikti...Google bu sekilde banner reklamlarindada ilerlemeyi hedefliyor..
Doubleclick bilindigi gibi, banner reklamlari yayinliyor, bu sekilde tiklamaya para veriyor..Google ise, daha cok
link reklamlari veriyor, ve doubleclicki satin almasiyla, artik reklam piyasasinda dahada güclü bir pozisyon aldi..

Daha önce microsoft ve yahoo gibi dev isimlerde Doubleclick icin teklifte bulunmustu..

Kaynak : KKA(kral kartal ajans)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CooLDumaN

Vay anasını yav parayı kes.bizmi çok alçakta geziyoruz yoksa bunlarmı çok yüksekteler. :allaalla

Bir işçinin 4,5 cihanda full çalışıp alamayacağı parayı,adamlar reklam bannerı yapan bir şirkete veriyorlar.

Bizde güya öss yi kazanıp maximum 1.5 milyar maaş için hocaların ağzını çekiyoruz.

Nasıl bir düzenden yaşıyouz anasını satim :kart
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: CooLDumaN - Mart 11, 2008, 22:04:50
Vay anasını yav parayı kes.bizmi çok alçakta geziyoruz yoksa bunlarmı çok yüksekteler. :allaalla

Bir işçinin 4,5 cihanda full çalışıp alamayacağı parayı,adamlar reklam bannerı yapan bir şirkete veriyorlar.

Bizde güya öss yi kazanıp maximum 1.5 milyar maaş için hocaların ağzını çekiyoruz.

Nasıl bir düzenden yaşıyouz anasını satim :kart

aynen katılıyorum...

Alves

Adamlar parayla oynuyorlar
İnternetten reklam işinde iyi para var galiba
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...