Ana Menü

yeter artık bakiyi oynatmasın

Başlatan serkan45, Mart 08, 2008, 11:49:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hırsını sevsinler Baki'nin..

Baki Beşiktaşta isterse şu hırsının 3 katını oynasın...

BU TAKIMA BAKİ YA-KIŞ-MI-YOR

Yaptığı asisti nobre Holoskoya yapamazdı yemin ederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Beşiktaş`lılığından mücadelesinden,adamlığından ve insanlığından kesinlikle şüphemiz yok. Kapasitesinin bu kadar olduğunu düşünüyorum ama bu kapasite Beşiktaş`ta oynamaya yetmiyor,doğruya doğru..! Gordon iyileşiyor zaten bu son iki maçta yerinde başka biri olmadığı için Baki oynadı,Baki bence Anadolu takımlarında rahat oynar,hem kendisi için hem bizim için Anadolu`da futbola devam etmesinden yanayım.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 08, 2008, 12:32:16
Çok abaratmayalım ya :)

Geçene nhafatlarda aynı saçmalıkları Toraman yada gökhanda yapıyordu..

Baki zaten yedek futbolcumuz kadro eksikliğinden oynuyor ancak bana kişisel olarak sorsanız ben gerekirse orta sahada iki hücumcu kullanırım yine bakiyi oynatmam  :D

Yani çok da abartmayın futbol bu olabilir ama kendisine dikkat etmesi gerekir artık.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

aynen bu kadar yüklenilmemesi lazım yabancı futbolculara bu kadar zaman tanıyoruz baki ye de zaman tanıyalım lütfen kendiside zaman zaman düzelir bence
Since 1903

serkan45

bence baya bi dikkat etmesi laızm top bakiye geldiginde yüregim azıma geliyor arkadaşlar..
forzakartal

gordu87

nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

MeLo

Top ne zaman Baki'nin ayağına gelse kalp atışlarım hız kazanıyor.
Bir adam topu oyuna sokamaz mı ?
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

M34

Ligde toplam puan kaybimiz: 20

01.09.2007 Beşiktaş 0 : 0 Kayserispor - Baki yok
15.09.2007 Ankaraspor 0 : 0 Beşiktaş - Baki yok
29.09.2007 Galatasaray 2 : 1 Beşiktaş - Baki yok
28.10.2007 Beşiktaş 0 : 0 İstanbul BŞB - Baki yok
03.11.2007 Fenerbahçe 2 : 1 Beşiktaş - Baki yok
10.11.2007 Beşiktaş 1 : 2 Sivasspor - Baki yok
02.12.2007 Beşiktaş 1 : 1 Ç.Rizespor
09.02.2008 Kayserispor 2 : 0 Beşiktaş - Baki yok

ve bir mac daha

06.11.2007 Liverpool 8 : 0 Beşiktaş - Baki yok

simdi de konusun bakalim ...

NoPasaran

Alalım maçları ele metini bey..

Kayseri:0 Beşiktaş:0 = Çok kötü oynamıştık. Beşiktaşta mnaçın yıldızı Hakan olmuştu.Orta sahdan ileri top çıkaramıyorduk acaba merak ediyorum bakimi bizi ileri taşıyacaktı. Gol yemeden puan almıştık o maç. Baki olsaydı emin ol çok daha farklı olabilirdi..

15.09.2007 Ankaraspor 0 : 0 Beşiktaş : Yine gol yemediğimiz bi maç..Baki olsaydı yine ne değişecekti merak etmiyor değilim. Bariz bir golümüzün sayılmadığı maç Bakinin olmayışından değil, o gün çok kötü bir orta sahamızın oluşu ve maçın eyyamcı hakeminden kaynaklanmıştır..

29.09.2007 Galatasaray 2 : 1 Beşiktaş : Penaltı ile yenilmiştik sanırım.Seyircisiz bi maçta  Baki oynasaydı bişey değişirmiydi bilmiyorum ama o gün savunmayı bende beğenmemiştim kabul ediyorum

28.10.2007 Beşiktaş 0 : 0 İstanbul BŞB : Liverpool maçı zafer sarhoşluğundan bir sonraki hafta. Yine gol yemediğimiz bi maç ve Baki ne yapacaktı yine merak ediyorum

03.11.2007 Fenerbahçe 2 : 1 Beşiktaş : Saraçoğlunda herşeyiyle daha iyiydik rakipten. Son dakika saçma bir karardan dolayı golümüz sayılmamıştı.Emin ol Baki olsaydı hiç bir şey değşmezdi..

10.11.2007 Beşiktaş 1 : 2 Sivasspor : Bu maçı seyredememiştim, yorum yapamayacağım..

09.02.2008 Kayserispor 2 : 0 Beşiktaş : Bir tane pozisyonun yok koskoca maçta. Beşiktaş çok kötü bir maç çıkarmıştı..Bakinin yine olup olması bişey ifade etmezdi..

06.11.2007 Liverpool 8 : 0 Beşiktaş : Bu maçta Cannavaro,Nesta  yan yana oynasın yine en az 5 yerdik. Futbolun Tanrıları o gün Liverpool ile beraberdi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

bir gün gelecek baki takımı öyle bir yakacak ki ertuğrul hoca o zaman anlayacak!..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pascalyptica

geri kalan tüm defansın kestiğinden daha çok top kesiyor bunu neden atlıyosunuz??

oram buram ağrıyo diyip kenarda da yatmıyor.. yedek kalmayı da sorun etmiyor.. bulmuşsunuz joker gibi adamı atıp tutmayın boşuna..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

maçta çok top kesti, gökhanla ceza alanında mükemmellerdi adamlar boşa orta yapıyordu
orda ki hatasıda saçı olmaması

onaT

yine de önceden dediğimi diyeceğim
baki mayın gibi
güvenilecek oyuncu değil

keskinli

cikipta bide toramanin,gökhanin,ibrahim kasin ali tandoganin arastirin
besiktas defansi tüm olarak da yetersiz
birinin hatasini görüpte digerini görmemek adaletsizlik olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !