Ana Menü

yeter artık bakiyi oynatmasın

Başlatan serkan45, Mart 08, 2008, 11:49:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serkan45

gs macında yaptıgı hata az kalsın golü yiyorduk

gençler karşısında tupu ceza sahasına ortaladı resmen bu ne yaa asiiss yaptı adama bence oynatılmasın arkadaşlar bu adam resmen yakarca

konuyu kaç hafta önce açtım şimdide fener maçına mall olduu alın size bakii
forzakartal

BjKcArsi54

baki ye rağmen kazanıyoz ya düsünüyorumda buda büyüklügümüzün göstergesi :)) insallah bigün yakmaz bizi...

serkan45

birde ibrahim kaş var resmen kaş yaparken göz cıkartır rize maçında golu yedik onun yüzünden gs maçında yaptıgı hareket
forzakartal

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

NoPasaran

Çok abaratmayalım ya :)

Geçene nhafatlarda aynı saçmalıkları Toraman yada gökhanda yapıyordu..

Baki zaten yedek futbolcumuz kadro eksikliğinden oynuyor ancak bana kişisel olarak sorsanız ben gerekirse orta sahada iki hücumcu kullanırım yine bakiyi oynatmam  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sentinel

bu takımda bakive ali tandoganı görmek istemiyorum....baki yine senede 5 kere hata yapıyor ali tandogan ne yapıyo 10 kisi oynuyoruz resmen ayagına top gelince sasırıyor.....aslında sag tarafa yattara olcak varya offf offf
Dark TranquilliTy

Brestgerfich

gs maçında ayağı kaydı, orda hangi futbolcu olursa olsun zeminden dolayı ayağı kayıp düşücekti belki bilemezsiniz.

dün aksam ki maçta da kasıtlı şekilde atmadı o topu oraya. Bakiye gelinceye kadar cok adam var takımdan gönderilmesi gereken. Neden Ali Tandoğan'ın denizlide takımı yalnız bırakması, gs maçınca oynamaması ya da dün aksamki macta rezil bi oyun sergilemesi tartışılmazken yüreğiyle oynayan Bakiyle uğraşılıyo anlamıyorum. Tamam adam iyi değil ama Beşiktaşlı.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eyup1903

dedim işte müthiş bir profosyonel her görevi yapmaya hazır en azından pascal kadar da hırslı

kara kalem

Beşiktaşlılığından hiç bi' zaman şüphe etmedim ki Baki'yi çok fazla severim.
... ama güzel kardeşim ceza sahası yayının oraya top indirilir mi,
amatör futbolcu musun ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

eyup1903

o pozisyonda yapacak bi şey yoktu baki de topa zor vurdu havada tesadüfen rakibe gitti ve gol oldu baki bilerek topu atmadı ya

Brestgerfich

Alıntı yapılan: kara kalem - Mart 08, 2008, 14:38:58
Beşiktaşlılığından hiç bi' zaman şüphe etmedim ki Baki'yi çok fazla severim.
... ama güzel kardeşim ceza sahası yayının oraya top indirilir mi,
amatör futbolcu musun ?

liverpoolu 2-1 yendiğimiz maçta gerrard'ın önüne top inmişti. aynı şekildeydi pozisyon hatırlarsınız. neden o zaman buna benzer başlıklar açılmamıştı ? o zaman da 2-1 kazanmıştık şimdi de 2-1 kazandık.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Baki biLdiğimiz canLı bomba
Ne zaman patLayacağı belli oLmuyoru 89 dakika iyi oynar pat 1 hata goL yeriz.
BöyLe bir adam ne zaman nasıL ne yapcağı belli oLmayan bir adam.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

acaba baki yabancı olsaydı bu tür eleştiriler gelir miydi

Kartalizmatik

kesinlikle hayır...bizde yabancı oyunculara karşı bir sempati var nedense her zaman söylerim bende brezilya pasaportu olsaydı  delgado yedeğim olurdu..ne yazik ki bu böyle
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

eyup1903

neden kendi evlatlarımıza üveymiş gibi davranıyoruz

bana bi yabancı gösterin ki baki kadar hırslı