Ana Menü

Özledim Serdar Kurtuluşu

Başlatan NoPasaran, Mart 06, 2008, 23:37:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Nerde bu ya..

Kaç ay oldu..Bacağı kırılmadı, omzu çıkmadı..Durup duruken sakatlandı ve bir daha yok ...

Onu takımda görmek ayrı bir güç veriyordu Beşitaşıma..

İdmanlara 2 gün içinde başlayacak deniyordu, son durum ne ne oldu bilmiyorum..

Dön artık Serdar

KURTULUŞ videosunda yerin şimdiden hazır!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

lambkuzu

hiç kimse çıkıp bişey söylemiyor mu yahu bu adam hakkında en son bir nisan falan dediler ama... bigi sahibi olursan bizleri de haberdar edebilirmisin lütfen.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

eRe

cok ozledık kurtulusu kı en cok ıhtıyacımız oldugu donem her gun gazetelere bakıyorum haberlere bakıyorum adı bıle gecmıyor.nerede bu kurtulus suan durumu ne kımse bılgılendırmıyor bıle.sankı devre arasında onuda gonderdık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

SercanBjk

Dönüyor zannedersem önümüzdeki hafta takımda olabilek,son çıkan haberler böyle.Sadece Serdar Kurtuluş değil artık takımı tam kadro bir arada görmeyi çok özledik.

pascalyptica

bildiğim kadarıyla trabzon maçına yetiştirilmeye çalışılıyor..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

IL Capitano

bende cok özledim ama tam iylesmeden dönmesin.. bence cogu sakatliklarin sebebi bu adamlar
tam iyilesmeden oynatiliyorlar...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

maverick

SERDAR ANTRENMANLARA KATILMAYA BAŞLADI..  yakında forma  giyer..  ancak  bundan öncede  bir antrenmana  çıkıp  tekrar sakatlanmıştı..   geçmiş olsun SERDAR .. GÖZÜMÜZ  YOLUNDA,
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ilhan mansız_melis

valla ben de çok özledim Serdar inşallah bir an önce iyileşir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Non Mollare Mai

Kaç aydır sahalardan uzak.
Bu senesi heba oldu nasıl sakatlıkmış anlamak mümkün değil.
Geçmiş olsun, acil şifalar.
Özledik futbolunu.
Bir an önce iyileşir de Ali Tandoğan gibi stilini hiç beğenmediğim ve amacı futboldan önce artistlik olan bir adamdan da kurtulmuş oluruz umarım.
edit

salvador

ali son ahftalarda iyi oynamaya başladı ama serdarı kaybettik ayagı kırılsaydı cokan futbola dönmüştü şimdi ama ne saklık geçirdi de hala dönmedi 1 sezon oldu neredeyse
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

SchekiLL

bence aliye haksızlık etmyn arkadaşlar adamda şaşırdı beşiktaşta nerde oynadığına tigana saolsun =)
ertuğrulla ben alinin de eki günlerine dönceğinne inanıorm.Serdrı da isteriz ama ;)
EMRE İNCE . . . !

carlito1903

Bu sezonun başında çok iyidi ama Marsilya maçından sonra bi kayboldu sonra bulana aşk olsun, geçen hafta Akatlarda oynadığımız Hapuel maçında locadaydı M.Sedef ve Serdar Özkanla bağırdım duymadı yoksa soracaktım ne zaman dönüyo diye... ;D

erdinc1926

ya gerçek bir savaşçı varını yoğunu ortaya koyuyor iyileşirde eskisi gibi olur inşallah
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

CHEm !

umarım kısa bi zaman zarfı içinde takımdaki yerini alır da ön libero endişemiz gider.
Allah kitap Beşiktaş

MeLo

Hemde ne özledik be abi !
Hırsını,azmini !
Bekliyoruz SERDAR !
Bu takımın sana ihtiyacı var !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...