Ana Menü

"Stadımız 18 ayda bitecek"

Başlatan akbaba71, Mart 03, 2008, 16:42:12

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kg_kral

Stadımız Çok Güzel Olucak Tüm Beşiktaş Camıasina Hayırlı Ugurlu Olsun

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 03, 2008, 18:09:42
Kasımpaşanın stadı ..

Bilmiyorum ama Acaba Fener ve GS ile ortak stad kullanımı olamazmıydı ki

valla ben saracoğluna gitmem orda evde hissetmem

SercanBjk

Beşiktaş`ın böyle taraftarı olduğu sürece nerde maç yapacağımız önemli değil.Kasımpaşa Zeytin Burnu stadlarına oynarız yeterki zemin düzgün olsun. İnönü`ye gelen taraftar bu stada gelir ve taraftar Beşiktaş taraftarıysa beton yığınının hiç bi önemi yok bence. Diğer projelermiz ve stad projemiz gerçekten çok güzel,bütün camia destek olmak zorundayız,bu projeler tıpkı,Fulya olduğu gibi Demirören`nin yada şahısların değil Beşiktaş`ın projesidir. Bu senede gelen şampiyonlukla beraber çok güzel olacaktır.

tugrulsonmez_

yeni stadımız herkese hayırlı uğurlu olsun. Proje çok güzel fakat inönünün korner direklerindeki atmosferi yaşatabileceğini bilmiyoruz.

Anarchy*

InsaLLah daha erken acıLır macLarı nerde oynayacagız..
En yuksek ıhtımaL neresı?
KapaLı kutuyu dınLemeyı ozLemek kacınıLmaz oLur.

SercanBjk

Beşiktaş`a mal olması gereken bi proje bunu sürekli belirttim,ne Demirören`nin nede şahsi birilerinin projesi değildir,kesinlikle Beşiktaş`ımızın geleceği ve her Beşiktaş`lının sahip çıkması gereken bi proje. 18 Ayda fazla uzun bi süre zarfı değil,hayırlı uğurlu olsun Beşiktaş`ımıza.

lambkuzu

yalnız bi konu var arkadaşlar kazım kanat ın dediğine göre bu yeni stad projesi seçim yatırımı olabilir miş. yani anıtlar kurulundan izin çıkmayabilirmiş inönüyü yıktırmaz devlet tarihi eser niteliği var ve mimarı italyan  diyor sayın kazım kanat ağabeyimiz. siz ne dersiniz. var mı böyle bişeyler...
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

ilhan mansız_melis

ya Kasımpaşa'nın stadı çok güzel bir süre orada oynayalım bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gürol

Alıntı yapılan: tugrulsonmez_ - Mart 06, 2008, 18:21:47
yeni stadımız herkese hayırlı uğurlu olsun. Proje çok güzel fakat inönünün korner direklerindeki atmosferi yaşatabileceğini bilmiyoruz.
korner direklerindeki atmosferi yaşatırmı bilmem ama tello kornerin başındaysa herşeyi yaşayabiliriz.:)))
adam kornerden kaleye şut çekiyor maaşallah
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

dede

herşey iyi hoş güzel ama unuturmaması gereken konular var.
1)bu 18 ay boyunca maçları inönü dışında oynucaz ve buda ne kadar başarılı olunacağı belli değil.şampiyonluk zora girebilir
2)6bin civarında loca yapılacak deniyor ve buda kapalıya zarar verecektir.zararı ÇARŞI grbunu açık tribüne göndermek ve atmosferi kaybetmemize neden olacaktır.eğer buna bir çözüm bulamazlarsa tribün özelliğimizi kaybetmemizi sağlıcaktır.abilerimiz kapalı için zamanında canlar verdi bu yüsden kapalıma dokunmasınlar...

onaT

Alıntı yapılan: dede - Mart 14, 2008, 21:18:25
herşey iyi hoş güzel ama unuturmaması gereken konular var.
1)bu 18 ay boyunca maçları inönü dışında oynucaz ve buda ne kadar başarılı olunacağı belli değil.şampiyonluk zora girebilir
2)6bin civarında loca yapılacak deniyor ve buda kapalıya zarar verecektir.zararı ÇARŞI grbunu açık tribüne göndermek ve atmosferi kaybetmemize neden olacaktır.eğer buna bir çözüm bulamazlarsa tribün özelliğimizi kaybetmemizi sağlıcaktır.abilerimiz kapalı için zamanında canlar verdi bu yüsden kapalıma dokunmasınlar...
bence yer kaybetmeyiz, tamam localar artacak am aalanda artacak ondan yüzde(%) bakımından bir şeyt kaybetmeyiz yeterki kapalının arasına yapmasınlar.. zaten yapmazlar

M34

Kizabilirsiniz ama Carsi grubunun biraz "atmosfer" kaybetmesi pek de zararina olmaz BesiktasIMIZIN

onaT

M34

Carsi Demirören zamaninda cok tepkisiz kaldi. Dünyanin hicbir kulübün taraftarlari bu kadar yanlislara bu kadar sessiz kalmazdi. Bir tek Sivas macinda tepki gösterdi; hemen akabinde abilerle Sinan Enginin basin aciklamasi geldi; bir daha da tik cikmadi.

Böyle bir ortamda kimden aday olmasini bekliyoruz ki? Kim parasi ile rezil olmak ister. Ben potansiyel bir aday olsam düsünürüm: "Carsi ile Demirören bu kadar ic iceyken benim basarili olmam olanaksiz; Demirören'e verilen destek bana verilmez."

Maclardaki destege gelince de; kusura bakmayin: baski, maski diyorsunuz ama dürüst olalim sanki kapali cogu kez kendi kendini tatmin ediyor. Hadi 2:0 olur, rahatlanir sarkilar söylenir ama her zaman da söylenmez ki ... rakip bundan belki ilk 5, 10 dakika etkilenir, sonra birsey hissetmez

onaT

o kadarda tepkisiz değildik yapma...
tamam yeterli tepki belki yoktur sana göre ama daha ne olsun ki her maç her maç adama küfürmü etcez