Ana Menü

[Anket] Yeni Stad Projesi

Başlatan mdc, Şubat 26, 2008, 20:07:10

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Evet anılarımız orda kalıcak ama herşeyin bitmesi gerekiyor birgün, ben mesela 8 sene okuduğum okuldan ayrılınca çok üzülmüştüm koskoca 8 senem o okulda geçmişti ama bitti yani.Aynı bu olaya benzeyecek İnönü stadıda stadımız yenilecek, tekrar başlıyacak anılarımız yeni stadımızdada şampiyonluklar göreceğiz.Bence yıkılması gerekir,çünkü yeni stadımız daha iyi ve güzel olacak.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kartalizmatik

şimdi yıkılmazsa 10 yıl sonra yıkılacak..bence şimdi tam zamanı
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

gözzde_bjk

Bu kadar güzel bir projeye karşı çıkmak çok duygusal davranmak demektir.Şuanda hiçbirimizin stadımızın durumundan şikayeti olacağını düşünmüyorum ama daha güzeli önümüze sunulmuşken heyecanlanmadan edemiyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Klasik Beşiktaş taraftarı karşı çıkmaları....

Buda gelir buda geçer...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

YıkıLmasın !
42 bin kişiLik stadı doLdurabiLirmiyiz bide o var.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

İyi bakalım yıkılmasın

Fenerbahçe stadın üstünü kapatıyor ve kapasite arttıyor
GS müthiş stad yapıyor

Biz halen orada oynayağız

Kabul edebilecekmisinizz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

üstünün feLan kapanmasına karşı değiLim ben.
AnLatıLmaz şuan içimdeki duygu.
32 bin kişiLiğe nasıL çıkarttıLarsa öyLe bişeyLer yapsınLar.
Bölünür senin için uykular!

erasca

ben ne stad istiyorum ne nede yıldız futbolcu...ben beşiktaşa ailesi gbi sahip çıkan,taraftarını ezdirmeyen bir başkan,oynarken canını bile werebilcek fenerli gsli olmayan oyuncular istiyorum...taraftara hakkettini verebilecek başkan ve futbolcu istiyorum...önce anlattığım gbi olsunlar sonra stada tamam derim...stadla kandırılıyoruz...bıktım bize artıkçı gözüyle bakılmasından.sadece ertuğrul sağlam...

carlito1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 29, 2008, 20:52:40
YıkıLmasın !
42 bin kişiLik stadı doLdurabiLirmiyiz bide o var.

Evet stada 42 bin kişilik ama bunun 6 bini loca, 2 bini rakip taraftar, en az 2 bini de güvenlik boşlukları bize kalan yine 32 bin kişilik yer oluyor... ;)

Dün stada giriş çıkışlarda ve wc de yaşadığımız sorunlardan sonra hala yeni stada karşı olan var mı bilmiyorum, biz bu sorunları yaşarken etraftaki herkes dert yanıyordu ve yeni stad yapılsın diyordu ne oluyorsa bu bilgisayarın başına geçince değişiyor, herkes hayır diyor gerçekten çok ilginç....

gürol

öncelikle frankfurt un comerzbank stadını ornek aldıkları için bu yönetime güvenemiyorum.comerzbank arena oval bi stad ben dikdörtgen bi stad istiyorum.inşallah bu gösterdikleri projedeki gibi olur da sinir olmam yönetime.ayrıca (üstü dahil heryer kapalı ama:))) kapalı tribunu ozel dizayn etmeliler kapalı alt üst duellolrını yapabilmemize olanak veren bi şekilde olmalı...camdan yapılması da güzel ses dağılımı güzel olacak.bence kapasite 42 bin olması guzel zaten hepimiz biliyoruz ki kapalı hariç hiçbiryer ozel maçlar hariç zor doluyor.yeni açığı ele alalım 3 katlı devasa ama üstünü bile kapatamadılar tam anlamıyl[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]enarlardan rüzgar bile geliyor o yuzden kapalıdan veya numaralıdan bilet alamayan arkadaşlar kız arkadaşlarını yeni açığa getirdiğinde soğuk ve yağmurla maç rezil oluyor onlar için.bu yeni yapılan stadda herkes istediği yere rahatlıkla gelecek ve hava şartlarıyla ilgilenmeyecek.6000 loca demek ne demek biliyormusunuz çok para kazandırır çook.ama kapalının ahengini bozmaması lazım localar.herkesin dediği gibi stad niyadını dolduruyor kolonlar artık zor taşır hale geldi.nede olsa yeni stad yapılacak ha bu sene ha 5-10 sene sonra farkertmez ama mutlaka yapılacak.ben hemen yapılmasından yanayım.adınıda değiştirmesinler inönü stadı olarak kalsın en az 1000 beste var inönü kelimesi geçen:))
tek düşüncem stadın ustu cam olacağı için güneş camdan yansıyarak içeri girerse çimleri yakar sera gibi olur içerisi.gerçi bunları düşünmüşlerdir ona gore yaparlar benimkisi braz amatorce oldu ama.
bu arada kasımpaşa stadında oynarsak taksimi inletiriz millet şaşırır:)))
stad yapılsın hemde hemen bu sene şampiyonluğumuzu ilan ettiğimizde.planlarıma gore 2 hafta kala ilan ederiz şampiyonluğumuzu(allah soylettirdi)
ve takımı havayada sokabiliriz inönüye şampiyon sesleriyle veda etmemiz lazım diyerekten ama nerdeee o havaya girecek ruh bu rüştüde hakanda ricardinho da ali tandoğanda serdar özkanda
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

keskinli

biz bu tartismaya 4 yil önce baslamisiz :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin