Ana Menü

[Anket] Yeni Stad Projesi

Başlatan mdc, Şubat 26, 2008, 20:07:10

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Şubat 27, 2008, 16:14:20
stad mı ses verıyor bence DE besıktas taraftarının yuregınden gelıyor ses ambıans show.
bır gun nolursa olsun yıkılacak bır stad yerıne bır gun harıka bır stad yapmak gerekıyordu ve bence de yenı stad yapılmalı.
bugun basarı ıstıyorsak yenı stada evet demelıyız.ayrıca show ıstıyorsa askımızla zaten neresı olursa olsun ınletır ortayı mabed yaparız

Benim dediğimini tam anlamadın galiba :) Stad ses veriyor demedim. Tezahüratlarımızdaki ses dalgaları dağalmıyacak.. Yukarda cama çarpıp dalgalar direk sahaya inecek..

Ve dediğin gibi stad yapılmalı bir kaç sene önce yapılmıştı 2004 'de Gs maçıyla açılmıştı.

nbacem

Stadın akustiğini yeni stadda ilk maça çıkınca göreceksiniz arkadaşlar.Kapalı üstteki lere söylüyorum. daha muazzam akustik olacak. Sesler bu şimdi oynadığımız stadda tavana yani Tenekeye çarpıyor.. şimdi ise cama çarparak yayılacak yayılırken diğer camlarada yayacak.. yani hiç tahmin etmediğiniz ses çıkacka ortaya ayrıca bazı arkadaşalra katılıyorum.. beşiktaşımıza yıldız isimler beşiktaşımıza gelir gerekiyorsa böyle br stad kaçınılmaz bence en yakın zamanda yıkılsın ama öyle bnırakılmasın,en yakın zamanda yapılsın..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

erdibatmaz

Stadın yıkılması taraftar için kötü Beşiktaş için iyi bir olaydır o zaman yıkılıp yenisi yapılsın

Anılarımız önemli tabi ama anılar beyinlrde sonsuza kadar yaşar.Bizim görevimiz takımı en iyi şekilde desteklemek anıları pek düşünmeyin derim...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

alper_1903

komple stad yikilsin ya ne bu duygusallik
profesyonellikte duygusalliga yer yoktur :D
kesinlilkle yeni stad sart
50.000 ideal kapasite

tek sorum var
eski acik tribününü nasil yikabiliyorlar yani tarihi deger olarak gecmiyormu
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

bildigim kadariyla eski acik oldugu gibi kalacak,ama stadin disinda kalacak
resimlere iyi bakarsan anlarsin alper
orasi acik hava tiyatrosu olarak kullanilacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

hadi ya??
ben gercekten birdaha bakmistim resimlere nerde bu eski acik diye
demekki öyleymis
kalmasi iyi oldu ama ya gercekten cok güzel bir yapit ve tarihi birsey

evet simdi baktim ben o bölümü BayArena daki gibi sandim yani otel gibi birseyler olacak diye sandim :D

ama böyle süper olmus

bir sorum daha var
catinin renkleri degisecekmi??
Allianz Arena gibi
cünkü bir resimde kartal var
diger resimde milli bayrak

keskinli

kapalinin üstü kartal,numarali tarafinin üstü milli bayrak olabilir
bu konuda kesin bi bilgim yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

nbacem

maçtan maça değişecek deniyor...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

alper_1903

öyleyse süper Allianz Arena hesabi olur

böyle bir yere ki denizin hemen kenari böyle bir stad yakisir dogru konusmak lazim
herkesin stadina benzemiyecek bizim stadimiz
42.000 kisilik modern bir stad olacak
derbilerdede 50.000 i bulur taraftar sayisi o bi sekilde halledilir :D

bu arada belestepe de tarihe gömülecek
vay be belestepe hikayeni ilk duydugumda az gülmemistim

levent1903

Stadimiz yenilensin !
tabiki duygulanmamak elde degil, sonucta " koskoca " Inönü yü yikacaklar
ama güzel serüvenlerin birgün sonu gelir. Kimbilir yeni Stadimzda daha ne güzel günler
görecegiz - ne tarihler yazacagiz....
Artik modernlesmenin zamani geldi, türkiyenin en güzel stadi, Dünyanin en güzel stadlarindan biri bize yakisir. ve o stadida Besiktasli tarftar ile süslemek bambaska bir güzellik........
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Tabiki orada anılar hatıralar var ama bu işte duygusallığa yer yok, ne maçlar izledim orda ne acı ne tatlı günlerim oldu ama artık yenileme zamanı geldi...

Bir yapının beton ömrü vardır, stadımız yapılalı 60 yıl oldu, şimdi olmasa 10 sene sonra yıkılacak kendiliğinden...

Bu atmosfer olmaz diyenler, şimdi ki atmosferi stadın mı yaptığını zannediyorlar, o atmosferi yaratan bizleriz sonuçta...

Yeni stad kesinlikle yapılmalı, her açıdan gerekli bu büyük ihtimalle de yapılacak zaten, kimse kötü düşünmesin hayırlara vesile olacağını düşünüyorum yeni stadın...

kara kalem

bi' seylere dayandırarak falan degil ama
bu yeni stad resmen;
''oturun efendi-efendi. çıtlayın çekirdeğinizi, izleyin sinemanızı gidin evinize''
diyor bana.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

NoPasaran

Bilinçli trübünlerde bu sorun aşılır volkan :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

ben bu stadta ses çıkartamayız gibi bi' kaygıya sahip değilim.
sadece bi' türlü Şeref Bey'in yıkılmasını kabullenemiyorum,
bu stadı da bizimle bağdaştıramıyorum.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

SercanBjk

Anılarımız var tarihimiz var ama stadımızın yıkılması çağdaş modern bir stadla Beşiktaş`ımızın hep maddi yönden kalkınması hemde taraftarımıza daha güzel hizmet verilmesi açısından yeni stada karşı değilim. Endüstriyel düzende bunlar olmalı,stad zaten eskidi yağmur yağdığı zaman şelaleye dönüyor,tamirat yapıp masraf harcanacaksa lüks modern bi stad yaparsın,isminide Şeref Bey koyar anılara bağlı kaldığını gösterirsin olur biter.