Ana Menü

[Anket] Yeni Stad Projesi

Başlatan mdc, Şubat 26, 2008, 20:07:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Yeni Stadda Kapalı üst-alt Arası localar olacakmış doğrumu bu.? Eğer doğruysa Set ve Kutu tabiri kalmak. Kartal Gol Gol..! sesleri yankılanmaz.Örneğin ;Kapalı üst alta seslenir ve alt ayağa kalkar.Aman tarım oda ne Çevik Kuvvet hemen yanı başımızdadır.Sebep: Oturun localardakiler maçı göremiyor..Böyle olacaktır eğer localar oraya konur ise..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

keskinli

caga ayak uydurmanin zamani geldide gecti bile
avrupanin stadlarina bakin,bide bizim stadlara
ayrica stadin bos durup para harcanacagina,staddan gelir etmek gerekir
zaten biz yikmasak kendi yikilacak stadin
volkanin dedigi gibi güzel bi sehire güzel bi semte güzel bi stad sart oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

Alıntı yapılan: nbacem - Şubat 26, 2008, 22:28:52
Yeni Stadda Kapalı üst-alt Arası localar olacakmış doğrumu bu.? Eğer doğruysa Set ve Kutu tabiri kalmak. Kartal Gol Gol..! sesleri yankılanmaz.Örneğin ;Kapalı üst alta seslenir ve alt ayağa kalkar.Aman tarım oda ne Çevik Kuvvet hemen yanı başımızdadır.Sebep: Oturun localardakiler maçı göremiyor..Böyle olacaktır eğer localar oraya konur ise..

bence öyle bir hata yap(a)mazlar.

canavar_bjk

Arkadaşlar sonuna kadar aynı stadla gidecek değiliz ya bugun olmazsa seneye olur seneye olmazsa 10 sene sonra olur ama kesin olur olmaz diye bişey yok öyle yada böyle yıkılacak vede ne kadar erken olursa o kadar iyi olur
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

kara kalem

düşündükçe dalıyorum, gözlerim doluyor.
yıkmayın lan !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

pascalyptica

merak etmeyin yaw yerine kötü bişey yaptırmayız.. hatta stajımı orda yapmak için elimden gelen ne varsa yapıcam.. gözüm arkada kalmasın  ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

noumAyberk

Bir tarafım olsun bir tarafım olmasın diyor ama stadta yaşadıklarımı düşününce yıkılmasın ulan başlarım mıdern stada
Alıntı yapılan: -OrCuN- - Şubat 26, 2008, 22:03:09
bence stad taraftar gücünden yıkılmadan yeni stad için yıkılsın gösterelim Türkiyenin en güzel stadı kimin diye gesenin  seyrantepesine febe nin kadıköyüne ...
Kardeşsenin söylediğin
Ben,m babam senin babanı döver şekline geliyor

CHEm !

kapalı bizimdir !
stad güzel ama vurmasınlar kazmayı.
Allah kitap Beşiktaş

hAlil21

Ambiansı geçtim herşeyden önce İnönü stadyumunun tarihi değeri vardır.
Yeni stad projesi güzel fakat imkan olsa da yıkılmadan yapılsa.
Duygusal davranıp yıkılmasın diyorum.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

BEŞİKTAŞ

Arkadaşlar ben bu işi anlamıyorum eski açıga dogru düzgün seyirci alınamıyoken yıkılma tehlikesi yüzünden kapalının bi kaç kolonu ölmüşken stadin heryeri delik deşik yama içinde en ufak şekilde çökme tehlikesi var  bütün alt kısımlardan sular fıştırıken sırf bunlar için yeni bi stad a ihtiyaç var bide Beşiktaş tarafından bakarsak yeni futbolcular istiyosak bakileri alileri istemiyosak dünyanin hayran oldugu futbolcuları almak istiyosak yeni bi stad şart onun dışında yılda 40 50 milyon dolar Beşiktaşımıza kazandırcaksa anında yıkılsın Beşiktaş dünya markası olmasi için bü tür projelere ön ayak olmalıyız tabiki mabedimizde çok güzel anılarımız var ama herşeyden önce Beşiktaş gelir ne akustik ne taraftarlık hiç biri önemli degil önce BEŞİKTAŞ olmalı varsın bi kişi bagırmasın stadda çıt cıkmasın ama Beşiktaş avrupada zaferlere koşsun türkiye liginde üst üste şampiyon olsun yani dünya markası:)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pakito14

Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

salvador

hepsi degil belli bölümler yıkılsın
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

ERHUN

Bu stad iyi olabilir. 42 bin kişilik yapacaklarmış. Yaparlarken elleri değmişken 50 bin kişilik yapsalar daha iyi olur. Stad iyi olacak gibi gözüküyor da ben neden seneye Mart - Mayıs gibi yıkılacak anlamadım? Ayrıca stadın üstü camla kapalı olduğu için yeni bir desibel rekoru kırılacak bence [metal sesi yalıtır, camlar sesi direk sahaya indirecek]

eRe

stad mı ses verıyor bence DE besıktas taraftarının yuregınden gelıyor ses ambıans show.
bır gun nolursa olsun yıkılacak bır stad yerıne bır gun harıka bır stad yapmak gerekıyordu ve bence de yenı stad yapılmalı.
bugun basarı ıstıyorsak yenı stada evet demelıyız.ayrıca show ıstıyorsa askımızla zaten neresı olursa olsun ınletır ortayı mabed yaparız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi