Ana Menü

kupa mı derbi mi

Başlatan burkayersoy, Şubat 23, 2008, 09:18:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burkayersoy

bence bu maça yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkmalıyızz 2 senedir kupayı alıoruzz ama bizim asıl istediğimiz önce ligde basarılı olmak we 2 kere kazandık kupayı benim düşünceme göre  kupa olsada olur olmasada  ama bu fırsatı iyi kullanıp genç yetenklerii sahaya sürüp onların tecrübe kazanması sağlanmalı hafta sonunda bizim için çok önemli bir maç war derbi maçı asıl bu maç bizim için çok önemli derbiye kadar as futbolcular dinlendirilmeli yedekler we gençlere şans tanınmalı  .Ayrıca genç ağırlıklı bi kadroyla çıksak bile ç.rize yenecek güçteyizz :) :)

ilker_csa

arkadaşım bu kadar kara düşünme onlarında bir maçı var hemde bizim gibi küçük takımla febe takımıyla ...ayrıca avrupada ağır bir yenilgi aldırlar moraller bozuk belki bu haftada kaybetcekler ...çöküş başlıcak bilemeyiz kartal iki kulvarda da uçar...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

eRe

buyuk takımsak kupadada derbıde de tam kadro cıkar ıkı macı da ezer hatta 3 gun sonra avrupa macı olursa ona da tam kadro cıkacak durumda oluruz.kucuk takım olayları bunlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

akbaba71

gs nin kupada fb ye tam kadro cıkıcağını düşünürsek bizimde rizeye tam kadro cıkmamızın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum sonuçta onlarda hafta içi maç yapıcak bizda
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

metin16

ii güzel düşünüyosun da arkadaşım olduda rize maçına yedeklerle çıktık kaybettik gayse maçınıda allah korusun kaybttik o zaman elde ne kalıcak bunu düşündünmü
sensiz geçen günlerin......

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

çarşı antalya

yedek ağırlıklı çıkarsak iyi olur. delgado holosko nobre dinlendirilmeli kesinlikle artık şampiyonluk hasretimizi bitirmeliyiz bu sene. nasıl olsa fortise abone olduk bu sene olmadı dier sene banko alırız. hem seneye bütün kupaları getiririz inş.
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

carlito1903

Avrupa da adamlar 3 günde bir maç yapıyorlar,ne dinlenmesi yeterince dinleniyolar zaten,kupa maçına da derbiye de as kadroyla çıkmalıyız...!!!

Kralkartal21

Hayırlısıyla İKİSİNİDE istiyoruz.Ama super lig daha önemli.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

kupada kendi evimizde ediceksek zorlanmayacağımızı düşünüyorum iki maçıda as kadroyla çıkılmalı bence bu kadar karamsar düşünmeyin bence iki maçıda alıcaz inşallah
Since 1903

burkayersoy

ewt biz büyük takımız tam kadro çıkmalıyz ama  rize maçında olası kartlar veya sakatlıklar beni korkutan. Kupadan elenmenin taraftarlar arasında çok büyük bir soruna  yol açacağına inanmıorum ama derbide yenilirsek çok büyük olaylar çıkabilr hem 2 yılıdr alıoruz kupayıı alıorz .Bu sene almasak ne oalcak bu sene şmpluk bence çok daha önemlii kupa maçında bir sakatlık 1 kırmızı kart tüm planlarımızı alt üst edebilir

burkayersoy

hem gençlerede güwenilmelii  onlar içinde iyi bir tecrübe olur

SATUKBLADE

ligde kalan bütün maçları derbi havasında oynamalı Beşiktaş çok puan kaybedildi eğer ligde şampiyonluk isteniyorsa bu mantıkla çıkılmalı Galatasaray ile Kasımpaşanın farkı olmamalı beşiktaş için

ve kupada da artık sona yaklaşılıyor buraya kadar gelindi ise yedekle şunla bunla olacak iş değil çıkılıp o maçta alınmalı

büyük takım olmak mantığı budur abicim bana göre ;)

onaT

sözlerimi yanlış anlamayın tabiki başarı her kulvarda olmalı ama: kupa umrumda bile değil.

derbi çok çok önemli benim için

beşiktaşım 2 senedir kupayı alıyor helal olsun

ama 4 senedir lider olamıyoruz.

carsi52

O zaman buralara kadar hiç geLmeseydik kupada.
Her ikiside tabiki !
Bölünür senin için uykular!