Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 15, 2008, 13:21:50
yıkılmamasını isteyen arkadaşlara lafım;siz ibrahim üzülmezlerle,diattalarla,gordonlarla oynayan bi takımı hakediyorsunuz kafa yapınız anca o kadarına müsait.buyrun ilerisinin küçük beşiktaşı için büyük olduğunu düşündüğünüz kafa yapınızla bişeyler yapın kurtarın.mesela diatta ya cannnavaronun futbol bilgisini enjekte edecek bi bilgisayar programı geliştirin.sonra da madem cannavaronun futbol bilgisine sahibim neden beşiktaşta oynuyorum sorusunu sordurmayacak başka bi program geliştirin beni de beşiktaşı da kurtarın...

senin kafa yapın alt yapının önemini anlayamıyor olabilir tabii ki, sen de haklısın.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

gürol

alt yapı derken?alt yapıdan çıkarttığımız futbolcularla mı avrupada başarı bekleyecez?alt yapıyı kapatalım hep transfer yapalım diye bişey yazdığımı hatırlamıyorum.ayrıca konumuzla ne alakası var anlamadım.konu inönü stadında rötar hatırlatayım.
bide ben seni hedef alıp senin kafa yapınla ilgili yada herhangi bi kişinin kafa yapısıyla ilgili bişey demedim.genelleme yaptım.genellemeyi kendine çekmişsin.o da sorunun benim değil senin olduğunu gösterir.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

kara kalem

senin o büyük olduğunu düşündüğün küçük kafa yapın benim alt yapı sözünü senin ibrahim, diatta, gordonlarla oynayan bi' takımı hakediyorsunuz lafına hitaben yazıldıgını anlayamıyor mu?

altyapıyı kapatalım dedin demedim, neden söyledigimi yukarda yazdım. anlaması güc olmasa gerek.

stadın yıkılmasına karsı olanların kafa yapısının kücük oldugunu söyledikten sonra, stadın yıkılmasını istemeyen birisinin bu söze cevap vermesini anlayamıyor olman sorunun kimde oldugunun asıl göstergesidir.

gürol

bak kara kalem sen kimsin nesin bilmem etmem.ama bu laf sokmalara ve laf soma işinde ağır sözler kullanmana bi son ver.sen benim muhattabım değilsin.tanımadığım kişisin.daha fazla sinirlendirme beni.burası başkalarına laf sokarak egonu tatmin edeceğin biyer değil.son yazdığın şeye cevap vermiyorum ama okuyan herkes anlayacakki o benim söylediğim şeyden altyapıyla alakası olmadığını hatta yabancı kişilerin altyapıyla ne alakası var yahu diyeceği kesin.o yuzden cevap verip te kendi tarafından saptırmalarına mahal vermeyi düşünmüyorum.
sadece bi sorunun varsa git başkalarıyla uğraş.
seninle tartışmayacağıma karşı birisine söz vermiştim ama insan hakaret yiyince dayanamıyor.söz verdiğim kişiden özür dilerim.
tamam senin eşşeğinin gözleri daha güzel olsun.tamam senin kafa yapın harika sen süperman sin.hatta batman sin.

kara kalem

burada birbirini tanıyan kişi sayısı az, sadece tandıklarınla mı tartışıyorsun?
neyse, umrumda deği de.

altyapı konusunu sen anlamamış olabilirsin, o ayrı konu.

... fakat benim de anlamadığım bi' nokta var.
önce çıkıp stadın yıkılmasını istemeyenlerin kafa yapısıyla ilgili sorunları olduğunu söylüyorsun, hakaret ediyorsun.
daha sonra ben stadın yıkılmasını istemeyen birisi olarak senin söylediğine nazaran cevap yazdığımda
'yok senle tartışmak istemiyorum, yok senin sorunların var'

stadın yıkılmasını istemiyorsan güzel-güzel fikrini savunursun, kimseye laf atmadan!
ki ben stadın yıkılmaması gerektiğini kimseye laf sokmadan savunuyordum, ta ki sen laf sokana kadar.

önce stadın yıkılmamasını isteyenlerin kafa yapısına laf at.
daha sonra sen hakaret ediyorsun, yok seninle tartışmak istemiyorum.
baştan sen de laf sokmadan tartışsan ben de laf senin gibi fikrimi savunurum.

o; 'onunla tartışma' diyerek söz verdiğin arkadaş kimse de yaptığı ayıptır.
varsa bi' derdi benimle ilgili buyursun, özel mesaj diye bi' olay var.

ata vicente

Arkadaslar bence bu kadar  gerılmenıze gerek yok.Ama tartısmayı bastan sona okudum stadın yıkılması bana gore de cok mantıklı fakat 1.5sene gıbı bır zaman cok uzun zaman bu projenın temelının baskanın sure kazanmak ıstemesınden dolayı oldugunu dusunuorum.Yanı stada baslanmasından ıtıbaren gelınen basarısızlık sonucunda stadımız bıtsın sız bızı o zaman gorun muabbetlerı yapılmaya baslanacak.Gurol1903 senın assagı yukarı her yazını okurum gayet mantıklı ve sevıyelı bır arkadassın ama burada Karakalem bana gore haklı bunu da belırtmek ısterım.

gürol

seninle ilgili bi derdi yok o arkadaşın.bana senin iyi bi insan olduğunu ve sitedeki geçmişini biraz tanıttı ve bu denli hararetli bi tartışmayı haketmediğini anlatı ve tartışmamamı istedi.
bende inan bana karşı bi problemin olmadığını bilsem yazdıklarına peşin fikirli yaklaşmam.yazı dilin çok sivri ve insanı tahrik edici.bende bikaç derece aşağı da olsa sivri dilli biri olduğum için aramızda bi problem varmış gibi oldu.
halbuki ben bu siteye üye olduğumdan itibaren emin ol herkesten fazla online olup herkesin yazılarını okuyorum ve herkes hakkında bi fikre sahip olmaya çalışıyorum.forumun en'leri konusunda senin hakkında yazdıklarımı hatırlarsın sanırım.yazıların çok güzel ve beğeni ile okuyorum açıkcası.
etki-tepki meselesi bu ama işte senin yazı dilinde birşeyine karşı çıkan birisi olduğunda ona karşı kişisel üstü kapalı tahrik edici cümlelerin olmasa her zaman oturur tartışırım seninle.ama sen yazılardan açıkları arayıp açık olmasa bile kendince yorumluyorsun ve o yorumunu düzgün bi cümleyle süslüyorsun.karşındaki de eğer aynı şeyi yapmışsa tartışma biraz düzeysiz hale geliyor.hararetleniyor.ama eğer karşındaki aynı şekilde cevap vermezse de sen o karşındakini sindirmiş oluyorsun.yani her iki şekilde de tatsız durum oluyor.
o yüzden ben birbirimizi tahrik etmekten se senle tartışmamayı tercih ediyorum.
ama stad konusunda tartışmak istersen baştan başlayalım tartışalım istersen.

sercAn1903

yok abi baştan falan başlamayın. burda görmyeli çok şeyler olmuş :D
son verin bence.konu birazda sapmaya yönelmiş.

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

gürol

Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 16, 2008, 15:50:43
Arkadaslar bence bu kadar  gerılmenıze gerek yok.Ama tartısmayı bastan sona okudum stadın yıkılması bana gore de cok mantıklı fakat 1.5sene gıbı bır zaman cok uzun zaman bu projenın temelının baskanın sure kazanmak ıstemesınden dolayı oldugunu dusunuorum.Yanı stada baslanmasından ıtıbaren gelınen basarısızlık sonucunda stadımız bıtsın sız bızı o zaman gorun muabbetlerı yapılmaya baslanacak.Gurol1903 senın assagı yukarı her yazını okurum gayet mantıklı ve sevıyelı bır arkadassın ama burada Karakalem bana gore haklı bunu da belırtmek ısterım.
kimse hatasız değil karakaemi haklı görmüş olabilirsin aslında bende haklı görüyorum benim yazdığım kafa yapısı kelimesi onu haklı çıkartmaya yeter de artar bile..ama sonrası işi karıştırdı.

ferdikoclu

Kazım Kanat'ı çok sevmem normalde ama yazısında 33.500 kişilik stadı yıkıp yaptırmaktansa restore et.. Başarılı değilsin avrupada.. Stadın altına yapılacak vs lerden pek kar edemeyeceksin emin ol!! çünkü başarın yok başarılı değilsin.. Yavaş Yavaş restore etsinle ne zaman ki paramız olur o zaman yapalım.. Stad yaptırıyoruz ayağına transfer yapmaz bu uyanıklar..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Bircan*

Alıntı yapılan: ferdikoclu - Mayıs 16, 2008, 17:26:54
Kazım Kanat'ı çok sevmem normalde ama yazısında 33.500 kişilik stadı yıkıp yaptırmaktansa restore et...
Kazım Kanat'ı ben de sevmiyorum bi kere adam olsa ALpet reklamında cacık cacık hareketler yapmaz. Neyse bu sözünü çok beğendim. Doğru söylüyor. Yeni stad yapılırsa 5 yıl daha şampiyonluk hayal olur :(
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

ortamı germeye gerek yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

inşallah hiç izin vermezlerde yıkamazlar inönüyü
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

Alıntı yapılan: gürol - Mayıs 16, 2008, 00:13:15
bu stadın yapılmasını düşünen arkadaşlar kim diye bi araştırma yapmadım.abi diye hitap ettiğin kişiler de aralarındaysa bilmiyorum yani.tek bildiğim bu stadın beşiktaşa katacağı şeyleri öngörebiliyorum.bi stad yapan her takım bi ivme kazanıyor biz neden bi ivme kazanmayalım ve daha fazla para kazanmayalım ve takımın reputation(saygınlığı) ı artmasın.
sadece buna kızıyorum istemeyen arkadaşların bunları bilmediği mi var da karşı çıkıyor anlamış değilim.

ben sana o konu da katılıyorum zaten,

bence birinin kafa yapısını eleştiriyorsan onu iyi bilmek gerekir. neyse konu değil.

saygınlığı ve taraftar kalitesini arttırmak eğitimle olmuyor=) iyi bir stad nasıl ayar çekiyor holiganına sahaya madde atıp sahayı kapatana

Kralkartal21

Ne yapıp edip o stadı yapacaklar zaten.Bunlar ufak tefek pürüzler.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..