Ana Menü

Bunu Biliyor Muydunuz ???

Başlatan Miraculous Omen, Aralık 18, 2006, 13:18:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

17.10.2005 11:54

Briç Takımımız, Avrupa Şampiyonlar Kupası'nda ülkemizi başarıyla temsil etti ve güçlü rakiplerinin arasından sıyrılıp Avrupa Dördüncüsü oldu. 
Geçtiğimiz sezon ligi şampiyon tamamlayan Briç Takımımız, 13-16 Ekim'de Belçika'nın Brüksel şehrinde yapılan 4. Avrupa Şampiyonlar Kupası'nda ülkemize önemli bir başarı kazandırdı. İlk kez bu kupaya katılarak, Avrupa'nın çok önemli takımlarına karşı mücadele veren; Nezih Kubaç, Nafiz Zorlu, Ümit Tarhan, İsmail Kandemir, Zafer Şengüler ve İrfan Doğan'dan oluşan Ekibimiz, elemelerde B Grubu'nda 2. olarak final grubuna kaldı. Yarı finalde Danimarka'nın Schaltz Team ekibine mağlup olan Takımımız, İtalya'nın BC Torino Allegra ile yaptığı 3.'lük mücadelesini de kaybedince Avrupa Dördüncülüğü'nü elde etti. Turnuvaya ilk kez katılan ve çok güçlü rakiplerine karşı iyi bir mücadele ortaya koyan Briç Takımımız, geçen sezon Tofaş'ın elde ettiği 5.'lik derecesini de geçerek, Türkiye'yi bir sıra daha yukarıya taşıdı. Şampiyonluğu İtalya'nın Tennis Cl Parioli takımı üst üste 3. kez kazandı.

Briç Takımı Menajeri ve Oyuncumuz Nezih Kubaç, internet sitemize yaptığı açıklamada önemli bir başarı elde ettiklerini söyledi. Kubaç, "Geçen sezon Tofaş 5. olmuştu ve biz turnuvaya gelmeden önce daha iyi bir başarı yakalamayı amaçlıyorduk ve bunu başardık. Türkiye tarihinde ilk defa böyle bir başarı elde etti. Bundan sonra hedefimiz daha üste çıkmak. İlk kez katıldığımız için tecrübesizdik ve bunun eksikliğini de yaşadık, ancak iyi bir iz bıraktığımızı düşünüyorum" dedi.

Metal ve maden sektörünün lider markası Ekin Maden, Takımımız'a sponsor olarak, şampiyonadaki masraflarını karşıladı.

Avrupa 4.sü bir takımımız var ama Briç nasıl bişey bilmiyorum...   :ohh
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Timurlenk

helal olsun hepsine .

daha yeni kurulan bir takımız ileride avrupa şampiyonu oluruz inşallah.

eRe

helal olsun.ınsallah ılerde sampıyonda olurlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

tebrikLer kartaL yürekLiLere  :alkis  :alkis

fakat briç nedir bende biLmiorum :-[
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BerkAy1903

19o3

canmert

Alıntı yapılan: CradleStone03 - Aralık 19, 2006, 12:46:37
tebrikLer kartaL yürekLiLere  :alkis  :alkis

fakat briç nedir bende biLmiorum :-[
aynen katılıyorummmmmm

@LAYINA GİDER

ugur24

hepsine helal olsun ama briç işte ne kadar ilgi görürki??
briç,satranç hiç anlamam..azıcık dama bilirim o kadar..  ;)

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

richee_4ever_jk

Unforgiven

Briç dünya üzerinde milyonlarca kişinin oynadığı ve hobi edindiği çok güzel bir kağıt oyunudur. :ok

Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

çArþý_ulan

briçi bilmiyorum ama Beşiktaş'ın adını duyurdularsa ne mutlu

Anarchy*

brawo helal olsun hepsıneee