Ana Menü

Bu Takımla Gurur Duyuyorum

Başlatan erdinc1926, Şubat 17, 2008, 12:33:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Demirören, 2-2'den sonra "Bu takımı bu hale sen getirdin" diye bağırıp küfür eden taraftara galibiyet golünün ardından el kol hareketiyle karşılık verdi.

DONDURUCU soğuğa rağmen İnönü Stadı'nın tribünlerini dolduran siyah beyazlı taraftarlar, 2-0'ın verdiği coşkuyla takımlarına büyük destek verirken son dakikalarda gelen Ankaraspor golleri işin rengini değiştirdi. 83 ve 86'da De Nigris'in golleriyle skorda eşitliğin sağlanmasının ardından tribünlerde protestolar yükselmeye başladı. Taraftarlardan bir bölümü tribüleri terk ederken bir grup da Rüştü'yü protesto etti.

Beşiktaş, dakikalar 90+3'ü gösterirken İbrahim Toraman'la skoru 3-2'ye taşırken kameralar galibiyetin sevincini yaşayan başkan Yıldırım Demirören'e odaklandı. Demirören'in numaralı tribüne dönerek yaptığı el kol hareketi dikkatlerden kaçmadı. Başkan, o hareketi kime yapmıştı? O anda kimse bir şey anlayamadı. Ancak işin rengi sonradan anlaşıldı.

Gör, maç nasıl kazanılır!

Ankaraspor'un attığı gollerden sonra numaralı tribünden bir taraftarın, Demirören'e, "Bu takımı bu hale sen getirdin. Senden hesap soracağız" dediği ve küfür ettiği öğrenildi. Başkan, küfürbaz taraftara dönerek, "İşte gör maç nasıl kazanılır. Bu takımla gurur duyuyorum" karşılığını verdi.

Yıldırım Demirören, maçtan sonra stat güvenliğine talimat vererek, kameralardan küfürbaz taraftarların tespit edilmesini istedi. Güvenlik güçleri de, gerekli incelemelerin ardından, kimlik tespiti yapılarak küfürbazların yakalanması için çalışma başlattıklarını belirttiler.

maraton
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

Demirören : " Gör, maç nasıl kazanılır ! "

Başkanım buna biraz şans desek.. Maç Ankaraspor'la herkes mutlak galibiyet istiyor..

2-0'a gelmiş maç herkes rahat 3 dakikada 2 gol skor 2-2.. Ali Tandoğan'a geliyor top, pasını Toraman'a atıyor ve yarda yatan Ankarasporlu oyuncunun kalçasına çarpan top yön değiştirip galibiyet golü oluyor..

Sayın Demirören'de Gör, bak maç nasıl kazanılır diyor.. O top gol olmasa, başınızı eğerek sinirli bir şekilde stadı terkedecektiniz. Ancak o gol sonrası "İşte Maç Böyle Kazanılır" diye taraftarlara hava atarcasına hareketler yapmanız çok yanlış..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

TurkishTank

bizde maci izlerken sasirdik iki dk'da gol yiyince...hemen bi fenerli arkadas  atladi ordan mesaj cekti...ulan dedim simdi bi gol atsakda suna kapak olsun...oyle de oldu...fener yeniliyor olsa...ben mac sonunu beklerdim mesaj atmaya...ama bunlar boyle iste... baskan'a gelince...ordaki ortam tuhaf...millet laf atiyor falan filan, dogal...ama baskan'in bazen abartili sevindigini goruyoz... yani besiktas'a yakismiyor hareketleri...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

eyup1903

keşke bizimde gurur duyacak bi başkanımız olsa

carsi52

Başkanımıza bak ya her gün yeni bir rezillik çıkıyor ortaya.
BöyLe diceğine takımına git bişeyLer yap böyLe yürümez her zaman.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

walla beyler ister kızın ister sallamayın ama ben zaman geçtikçe sevmeye başladım demiröreni..
tamam  bazen gereksiz açıklamalar gereksiz transferler yapabiliyor ama bursa ve ankara maçlarından sonraki hırsına bayıldım..
sezarın hakkı sezara..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

gözzde_bjk

Demirören küfür eden taraftarı bulmadan önce BEŞİKTAŞ'ın başkanı olduğunu unutmasın ve ADAM gibi maç izlesin!Televizyonda ettiği küfürü görüp bizi UTANDIRMASIN!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erdinc1926

Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören'in Ankaraspor galibiyetinde hevesini kursağında bırakan ve hakaretler savuran taraftar yakalandı. Ankaraspor maçında durum 2-2 iken VIP alt tribündeki bir taraftar hem başkanı hem de yönetimi hakaret ve küfürleriyle çileden çıkarmıştı.

Vatan Gazetesi'ndeki habere göre bu olaydan sonra yönetici Bülent Deriş'i görevlendirerek tüm kamera kayıtlarının incelenmesini ve bu adamın bulunmasını isteyen Demirören'in isteği gerçekleşti ve o taraftar bulundu. Yusuf Yıldırım olduğu belirlenen kişi emniyet güçleri tarafından evinde yakalandı. Ancak Yıldırım Demirören Yusuf Yıldırım isimli bu taraftar hakkında yasal bir müracaatta bulunmayacağı bildirirken Yıldırım'a 5149 sayılı yasa gereği 6 ay maçlardan men ve bin 500 YTL para cezası verileceği öğrenildi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Delirdik

Olayı tam bilmiyoruz. Eğer bu şahıs başkana küfürLer savurduysa başkanın şu tutumu normaL (maçlardan men istemesi)

Ama küfür değiLde 'sen bu hale getirdin bu takımı' tarzında bir yorumsa çok abartıya kaçmıştır. Sonuçta başkan bizi temsiLen oturuyor orada, bize ceza verdirtmek için değiL
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

cigdem

bi yonetici yapsa anlarmda baskana hiç yakıstıramadm
pascal nouma,ahmet dursun,ilhan mansız sizleri coooook seviyorum ömrüm boyunca unutmucam...

[KralKartal]

zaten bu nedenle BASKAN olarak yakismiyor ya..

yonetici RUHU ile baskanlik koltuguna oturdu
hala yonetici ruhu mevcut..
degisim yok, ilerleme yok, tam tersi gerileme var..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi