Ana Menü

Sinan Engin'den Holosko'ya uyarı

Başlatan eRe, Şubat 11, 2008, 12:09:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Büyük ümitlerle transfer edilen Holosko'ya Beşiktaş Kulübü Menajeri Sinan Engin'den uyarı geldi.
Beşiktaş'ın 2-0 yenildiği Kayserispor maçında hiçbir varlık gösteremeyen Slovak futbolcuya Sinan Engin, "90 dakikada ayağına 1-2 kez top değdi. Seni büyük ümitlerle transfer ettik. Bu beklentilerimizi boşa çıkarma. Bir an önce toparlan" dedi. Slovak forvet de kendisinden büyük beklentiler içinde olan Beşiktaş'a faydalı olabilmek için daha çok çalışacağını, eleştirileri ve uyarıları dikkate alarak performansını üst düzeye taşıyacağını söyledi. Öte yandan yönetim kurulunun, Kayserispor maçında kırmızı kart gören Tello'ya 5 bin euro para cezası vereceği öğrenildi.

Kaynak : Akşam
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Ne yani sanki Holosko superstar mi ya
abartildi, paralar gitti ustelik koray+burak gitti,
holoskoya ne uyari veriyor anlamadim,
kendine uyari versinde, o guzel futbol bilgisini
baska takimlara aktarsin, besiktastan uzak dursuN!!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Haksız değil..

Peş peşe gelen galibiyetler bize bazı gerçekleri göstermedi malesef :)

İhsan Holosko bir yıldız değil ama asla bu kadar silik oynamaması gereken bir adam..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

hıc degsıklık yapmadan devre arasını gecırsek cok daha basarılı olurduk.
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

Sanki takimi HOLOSKO kurtaracak..
Sinan engin oyle mi dusunuyor?
ona kiziyorum, Holosko bu baskiyi kaldiramaz ki?
yani bu oyuncuyu bu sekilde harcarsin,
Holosko transferi dogru veya yanlis, hala yanlis fakat
Holosko suan Besiktasin oyuncusu, ufak manisadan koca istanbula geldi..
Ayrica tek Holoskodan birsey beklememek lazim, ben sahsen beklemiyorum,

ayrica ilk transferinde yorumum suydu, HOLOSKO tek basina takimi sirtlarsa hak etmistir
o parayi + burak-korayin gitmeside iyi derim, demistim
ama geldi geleli, koray-burak kalsa, bak Cisse sakat, Koray ne guzel oynardi...

Sag kanatta adam yok, Yozgatli, kayip, Burak toparlanmisti, adam ne guzel oynardi iste
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

tello yada hemen para cezası vermişler
Since 1903

TurkishTank

holoskonun ustune gitmeye hakki yokki...adam forvet, sag kanatta oynuyordu...son kayseri mcinda biraz cift forvet oynadi gozuksede, takim komple kotu oynadi...takim toparlanmasi lazim...daha istekli gorunmesi lazim.,...parcaliycaklar rakipleri...kisasa kisas....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

eRe

buarada cıdden tello ya nıye para cezası verılıyor
cunku ole kastı olarak takımı 10 kısı bırakma yok o pozısyonda
www.erdemeksi.com

Adriano

İki sarı kartta da topa elini uzatarak sarı kart gördü, eline koluna sahip olmalı.. Çok erken yanlız bıraktı zorlu Kayseri deplasmanında bizi..

Holosko'ya gelince, bende daha iyi bir performans bekliyordum açıkçası.. Fakat fazla köşelere iniyor ve kayboluyor neredeyse maçta.. Biraz daha topa yaklaşıp pas alması, ters koşular yapıp top almaya çalışması gerek..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

holoskoda hic cesaret yok
farkina vardim en uygun pozisyonlarda bile yanindakine pas vermeye calisiyor,hic gol aramiyor
ben holoskoya cok güveniyorum ama birileri ona cesaret vermeli,kendine güveni gelirse yararli olacak mutlaka
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Adamın transferi o kadar gürültülü ve pahalı oldu ki Holosko'dan herşeyi yapması bekleniyor...
Geldiğinden beri esas mevkisinde oynamadığını bilmiyor mu Sinan Engin de böyle uyarılara ihtiyaç duyuyor...

Holosko geldiğinde de demiştim,bu kadar pahalıya gelmenin baskısı altında rahat oynayamaz Holosko...