Ana Menü

Beşiktaş'ta Cisse'de Gitti

Başlatan erdinc1926, Şubat 08, 2008, 12:25:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş'ta Cisse de gitti

Kayseri maçında oynaması şüpheli olan Fransız futbolcu Cisse, bugün Beşiktaş kafilesi ile Kayseri'ye götürüldü.

Cisse'de umut var

Sakatlığı süren Fransız oyuncu dün yapılan idmana da çıkmadı. Cisse buna rağmen ön liberoda sıkıntı olunca Kayseri'ye götürüldü.

Beşiktaş, Kayserispor ile yapacağı zorlu karşılaşma öncesinde sıkıntı yaşıyor. Sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle özellikle ön liberoda kimi oynatacağına karar veremeyen Ertuğrul Sağlam, dün idmana çıkmayan Cisse'yi de Kayseri kadrosuna aldı. Sakatlığı süren Fransız oyuncunun sağ ayağında ağrı var.

Kulüp doktoru Ayhan Optur, "Rizespor maçında 
ayak bileğine darbe almıştı. Ödem henüz geçmedi. Maç saatine yetiştirmeye çalışıyoruz. Oynama ihtimali düşük de olsa mevcut" diye konuştu. Cisse ise "Tendonda da zorlanma var. Oynamak istiyorum ama ağrım dinmedi" dedi. Cisse, Kayseri'ye götürüldü.

fotomaç
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

Umarım oynar çok ihtiyacımız olacak ona bu maçta..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Oynamassa kim oynıcak acaba çok merak ediyorum.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

bizim sapasağlam bi paf takımımız var e o paf takımın da bi tane ön liberosu vardır heralde :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

keskinli

evet cissenin yerine rico önlibero oynadi
hocamizin akil almaz hatalarindan biri
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bi adam bi sistem demekki..

Gitti ve o müthiş sistem çöktü
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ist.hatirasi/3-4

ne olmuş ki ertugrul saglam önlemini aldı koray avcıyı gönderdi ya sonra oturur dua ediriz oynasın diye şampiyonluga oynayan kulube bak 2. adamı gerekli yere yok yönetime bak!'
YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

Bu adam takımda en son sakatlanması gereken adam çünkü alternatifi yok...