Ana Menü

Gordon nasıl bir oyuncu..İşte bir yorum

Başlatan NoPasaran, Şubat 05, 2008, 13:58:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Arkadaşımla konuştuğumdada aynı tablo çıkmıştı  :-\

Beşiktaş'ın yeni transferi Gordon Schildenfeld'i araştırdım. Hem de Hırvatlarla iyi iş yapan çok yakın bir arkadaşımın aracılığı ile...

Telefonla konuştuğumuz kişinin Zagreb'li bir yönetici olduğunu, isminin kullanılmamasını rica ettiğini de belirteyim. Konuşmanın içeriğinde "popo" faciası kurbanı olan Drpic ile hemen ardından transfer edilen Gordon Schildenfeld'in kıyaslaması da bulunuyor. Bu doğrultuda Beşiktaşlı taraftarlara bir "iyi", bir de "kötü" haberim var...

Önce kötü haber: "Drpic çok yönlü, teknik ve sert futbolcu. Sadece stoper değil, ön libero oynayabilen özellikleri de olan komple bir futbolcu." Kötü haberin devamı: "Gordon sadece sol stoper oynayan, tekniği Drpic'den daha zayıf, tek yönlü görev adamı." İyi habere gelince: "Gordon, kötü futbolcu değil. İstikrarlıdır ve takımda devamlı oynar." İyi haberin devamı: "Gordon, şu anda Hırvat Milli Takımı'nın stoperi Şumunic'in 1 numaları alternatifidir ve ona bir şey olursa milli takıma girer."

Zagreb'li yönetici, popo göstermenin ülkesinde normal karşılandığını, Türkiye'deki etik değerlerin ise buna izin vermemesine saygı duyduğunu belirtip şöyle bir yorum yaptı: "Drpic o hareketi yapmayıp da, Gordon ile birlikte transfer olsa Beşiktaş büyük iş yapmış olurdu!"

Gordon Schildenfeld, geldiğinden beri kendisine "Şifo" denilmesini istiyor. Bunu da sordum. "Şifo" biliyorsunuz, teknik ve estetik çağrıştırıyor. Nedeni bu değilmiş... Hali bizde Selahattin'e "Selo", Fikret'e "Fiko" denir ya Schildenfeld'in Hırvatça'daki kısaltması "Şifo" imiş... Adam, Gordon için kötü konuşmuyor. Israrla "Biraz sabredin" diyor. Demesine diyor da... Beşiktaş'ın sabredecek hali kaldı mı!

İlker Ateş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Defans yüzünden bu şampiyonluk giderse buun hesabını kimse veremez
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Yerli oyunculara sabrimiz yok, yabancilara mi olacak?
alacaksan adam gibi defans alacaktin, tak koydugunda OYNAYACAKTI,
yasi genc degil, orta yaslarda DEFANS lazimdi, zaten bizim defans genc, ve halada
tecrubesiz...Toraman desen ne zaman ne yapacagi belirsiz, Zan o sekil, Kas zaten genc,
Uzulmez desen, tecrubeli ama yetersiz... Baki desen o ayri bir vaka...

Ronaldoyu geri getirseler bundan daha iyiydi...oyle adam lazimdi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Alves

İnşallah elimizde patlamaz yabancıların çoğunda aynı şey oldu çünkü
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

NoPasaran

Ronaldo bunların hepsinden 3 kat kaliteli
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: çarşı_can - Şubat 05, 2008, 14:37:39
İnşallah elimizde patlamaz yabancıların çoğunda aynı şey oldu çünkü

Ya bakarsın iyi çıkar bu ayrı bir konu ..

Beşiktaş gibi hedefleri olan klupler hiç bir araştırma yapmadan oyuncu almalarına anlam veremiyorum..

Halen Higuen ve Diaattadan ders almadılar mı?

Neymiş pahalıymış şuymuş buymuş.

Gerekirse Holosko için vermem o parayı giderim 2 tane kaliteli topçu alırım..

Beşiktaşımız Defans konusunda çok çoo büyük bir hata yaptı diye düşünüyorum. Savunmaya tecrübeli adam beklerken yeniden bir toy geldi :)

Türk Milli takımının defans oyuncularını beğenmedik Hırvatların milli olmayan topçularına sarıldık..

Umarım Tello gibi beni yanıltır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pascalyptica

Daha oynamadan antipati oluşturuluyo arkadaşlar biraz sabredin 2-3 maç oynasın adam..

Ayrıca burda sabredilmeyim manuya giden oyuncumuzun da olduğunu hatirlatim..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

istikrardan öte yetenek lazımdı bize ama neyse belkide gayet iyidir.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

cinc

Yapılan 10 transferden 8 i fiyasko cıkarken hangi birine sahip cıkcgz ki artık sabrım kalmadı  ???
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

carlito1903

Dr[editlendi]'in yedeği sonuçta Gordon tabi ki ondan daha kötü olacak,bence Dr[editlendi]'i almalıydık her ne olursa olsun kolpa basın yüzünden alamadık adamı,ahlak kavramı sadece konu biz olunca önemli oluyor nedense....

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Şubat 05, 2008, 22:53:39
Dr[editlendi]'in yedeği sonuçta Gordon tabi ki ondan daha kötü olacak,bence Dr[editlendi]'i almalıydık her ne olursa olsun kolpa basın yüzünden alamadık adamı,ahlak kavramı sadece konu biz olunca önemli oluyor nedense....

benim bildiğim kadarıyla gordonun oynadığı maç sayısı drpicten fazla bu sezon

evet az önce birkez daha baktım gordon 25 drpic 23 maç oynamış bu sezon
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

1903bjk

inş iyi çıkar ama nedn yerli oyuncu aramadılar ben oftaşın stoperi remzi giray a bayılıyorum harika bi stoper o adamı izleyin sonra yorum yapın bu yönetime
FORZA BEŞİKTAŞ

siyah

inşallah iyi çıkar umudumuz amam eğer bu şampiyonluk defans yüzünden giderse yönetimde hiç durmasın kendiside gitsin
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA