Ana Menü

Kupada Rakip Efes Pilsen

Başlatan CHEm !, Ocak 22, 2008, 13:06:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Basketbolda Opel Erkekler Türkiye Kupası 8'li final maçlarının kurası, İstanbul'da çekildi. Polat Otel'de yapılan kura çekiminde Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Efes Pilsen ile eşleşti. 
Bu yıl 23'üncüsü düzenlenecek, Opel'in sponsorluğunda gerçekleştirilen Erkekler Türkiye Kupası finallerinin kura çekimi Polat Otel'de yapıldı. 8-10 Şubat tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek finallere, daha önce Çanakkale, Ordu, Uşak ve Yozgat'ta yapılan eleme grubu maçlarında, gruplarını ilk iki sırada bitiren Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Alpella, Banvit, Efes Pilsen, Fenerbahçe Ülker, OYAK Renault, Pınar Karşıyaka ve Türk Telekom takımları katıldı.

Kura çekimi sonrasında Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Efes Pilsen ile eşleşti. Dev maç 8 Şubat Cuma günü saat 20.00'de Ankara'da oynanacak. 

Kupanın çeyrek finalindeki diğer eşleşmeler ise şöyle:

OYAK Renault Pınar Karşıyaka: 8 Şubat 13.00
Banvit-Türk Telekomspor: 8 Şubat 15.15
Alpella-Fenerbahçe Ülker: 8 Şubat 17.30

Opel Türkiye Kupası yarı final kurası ASKİ Spor Salonu'nda ilk gün maçlarından sonra gerçekleştirilecek.
Allah kitap Beşiktaş

noumAyberk

Bence güzel bi kura
Efesden daha güçlüyüz

akbaba71

şanssız kura cekmişiz zayıf rakipler varken efesin gelmesi iyi olmamış ama iyi oynarsak eleyebiliriz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Since 1903

carlito1903

Ben bu Basket Türkiye Kupasında maçların Anadolunun çeşitli şehirlerinde oynanması olayını çok beğeniyorum gerçekten güzel bi uygulama...

Efes'i geçecek gücümüz var...

MeLo

Bize denk rakip.
İnşallah yeneriz.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

biraz zorlanırız ama kazanırız inşaallah.
Bölünür senin için uykular!

ata vicente

Sımdı gecen sezon ezıklere full seyırcı ızını verıp bızım seyırcımızın gelmesıne ızın verılmemesının cezasını cekme vaktı geldıııı!!!!!!

salvador

iyi kura hem kolay maç olsa fazla düşünmeyiz ama zor rakipe daha iyi konsantre olunuyor iyi kura olmuş
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

ilhan mansız_melis

arkadaşlar öncelikle merhaba ben yani üyeyim
sonra konuya gelirsek biraz zor olur ama geçeriz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.