Ana Menü

Ne Olacak Bu Tribünlerin Hali??

Başlatan carlito1903, Ocak 20, 2008, 23:11:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Dikkatinizi çekmiştir tribünlerimizde bi gerileme var,Alen abinin cezası ile tribünlerdeki başıboşluk ayyuka çıktı iyice dünkü maçtan sonra bir çok forum sitesinde de dile getirildi bu, maça giden kişilerin anlattıkları da doğruluyor bunu....

Skor 2-2 iken çıkmayan ses öne geçtikten sonra çıkmaya başlıyor iyice eziklerin tribünlerine benzemeye başlıyoruz,çekirdekçi seyirciler işgal etmiş durumda tribünleri...

Maça gitmedim ama giden arkadaşalrın anlattığına göre sete çıkan arkadaşda pek becerememiş bu işi,zaten maç sırasında birbirinden farklı tezahüratlar duyuluyordu...

Rakipleri ve hakemi baskı altına alacak hareketlerde bulunamıyor taraftarlarımız,makara tezahüratlarına gelince herkesin maşallahı var ama bize yapılan haksızlıklara karşı sağlam bi tepki verilemiyor...

Bu olanları Alen Abi'nin yokluğuna bağlayanlar var ama tribünlerimiz tek bir şahsın varlığına endekslenemez,sonuçta Alen abi sonsuza kadar bu tribünlerde olmayacak,o gidince bitecek mi yani bizim tribünlerimiz...

En kısa zamanda toparlanmalı tribünlerimiz,bu böyle gitmez....

CHEm !

sete çıkan abi sercan abiymiş eskilerden.her mevzuda olurmuş.tribünü bırakmış ama geri geldi.
ben de yeni tanıdım
tribünlere gelince;
kapalıda bi gerileme söz konusu ama bence amigomuzun eksikliğinden değil.
diğer abilerimiz olsun,biz olsun kapalı üstü ateşlemeye çalışıyoruz ama özellikle maç 2-0 olduktan sonra bu ateşleme etkisiz kaldı.
bağırın bağırın diye okadar yalvarıyoruz ama kapalı üste bile çekirdekçiler gelmeye başlamış.
biz orda boğaz patlatırken bazıları maçı izliyor.
o kutuya gelmek herkese nasip olmaz.orda bağırabilmek için can atan kaç tane kardeşimiz var ama çekirdekçiler bunun farkında değil.
bir an önce toparlanmamız lazım çünkü bu zaman takıma destek verme zamanı.
tribün sahipsiz kalmaz elbet liderimiz olur ama kapalı tribünü çekirdekçilerden,maçı seyredenlerden kurtarmamız lazım.
onlar maçı izlerken bizim beşiktaşımıza destek vermemiz,boğaz patlatmamız etkisiz kalıyor
Allah kitap Beşiktaş

ata vicente

Sete cıkan arkadas kımdır bende hayatımda ılk defa gordum ama sunu bılıyorumkı gercekten hıc yonetemedı ve trıbun tam anlmıyla facıaydı.Sarı emrahın sette olması alenın yoklugunda cok daha ıyı olur gıbıme gelıyor.Boyle gıderse trıbun ozellıgımızı yıtırecez gıbı...

[KralKartal]

tribunlere gidenler,  sete kim cikarsa ciksin, destek vermeli, zaten
onemli olan TEK bir agizdan tezahurat yapmaktir...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

dağınıklık evet söz konusu ama elbettekikısım kısım da semt başkanları yapabilir bu işi sonuçta bir kişi ne derse bütün stad ona ayak uyduruyor

erkann

Bence sadece kapalı değil organize halinde bütün tribünlerin bağırması lazım
hep bir ağızdan burdada kapalı işi organize etmesi gerekir

kara kalem

abilerin, özellikle de Alen abinin tribünde olmayisinin buyuk eksikligini hissediyoruz.. tabii ki hepimiz orada Beşiktaşımız icin girtlak patlatiyor, yuregimizi kisiyoruz ama abilerin varligi olayi cok daha farkli olarak etkiliyor.. en basitinden Kapali Alt'a dahi cok büyük etkileri oluyor.. Alen abi de, Harun abi de sette asaleti yetenlerden.. durmalari dahi cok seyi degistiriyor..

en basitinden Ankaragücü macinda Alen abi tribünde olsaydi bursa'ya yaptigimiz kontra besteyi birakin butun stadla karsilikli soylemeyi, kutuda coskulu bi' sekilde dahi soyleyemezdik..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Brestgerfich

yorumlar doğru arkadaşlar... Kapalı üst yine iyi ama kapalı altta düşüş var. kasımpaşadan 2.golü yediğimizde Kapalı KartaL goL goL çekiyodu... ne kadar ses geldi ???  duyulması zordu tv.de çünkü sadece kapalı üst bağırıyo, alt taraf ritim tutuyo... Abilerimizin bi çözüm bulması gerekiyo.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ata vicente

Alıntı yapılan: Mucizevi Alamet - Ocak 21, 2008, 15:03:34
yorumlar doğru arkadaşlar... Kapalı üst yine iyi ama kapalı altta düşüş var. kasımpaşadan 2.golü yediğimizde Kapalı KartaL goL goL çekiyodu... ne kadar ses geldi ???  duyulması zordu tv.de çünkü sadece kapalı üst bağırıyo, alt taraf ritim tutuyo... Abilerimizin bi çözüm bulması gerekiyo.
Hayır sana katılmıyorum ust taraf ıkıye bolunmus durumda resmen bırı bırının dedıgını soylemek ıstemıyor.ALEN sart o trıbune gercekten onemını ınsan daha ıyı anlıyor.

Kartalizmatik

alen abinin cezasının bitmesine daha ne kadar var?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

naanreelburn

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

cem abinin dediği gibi kapalı kutuya gidip tezehürat yapmak isteyen kaç kişi var.
herkese nasip olmaz oraya gitmek değerini biLmeLeri lazım.
Bölünür senin için uykular!

dogukang

bence isimler önemli deil eleştrileri toplu olarak yapmalıyız.isim vererek eleştri yapmak bizim haddimize değil diye düşünüyorum

ilhan mansız_melis

Alen abinin cezası bitsin de görsünler bizi ama toparlanalım bir an önce
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.