Ana Menü

işte stad işte proje

Başlatan 1903bjk, Ocak 18, 2008, 15:05:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

bu eskiden beri var bu proje ama bence hic de olacak gibi degil
bizim yönetimin yapacagini sanmiyorum acikcasi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Guti ORÇ.

olsa çok iyi olur ama sanmam olacağını...

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

bu stadin yapilmasi icin düsseldorf dan istanbula yürüyerek gelirim
bu tasari o kadar cok hosuma gidiyorki rüyalarima giriyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

aquilas

yahu o kadar dns adresini değiştirmeme rağmen youtube hala giremiyorum

carlito1903

Bu proje değil ama başka bi proje hayata geçirilecekmiş 19 Mayıs ta başlayacak projeye göre,Yeni Açık yıkılıp yerine daha farklı bi biçimde yeniden yapılacakmış,ayrıca stadın diğer bazı bölümlerinde de yenilikler yapılarak kapasite 50 Bine ulaşacakmış...

noumAyberk

Her yeni stad boşa giden bir sene demektir...

pascalyptica

Beşiktaşımız'ın Başkanı Yıldırım Demirören ve Asbaşkanımız Levent Erdoğan, BJK İnönü Stadı'nın inşaası için ruhsat iznini aldı. Başkan Demirören, genel sekreter Kenan Öner ve Av.Levent Erdoğan, BJK İnönü Stadı'nın tarihi bir yapı olduğu için Anıtlar Yüksek Kurulu'ndan inşaat yapılmasına izin alındığını açıkladılar. Başkan Demirören, İnönü Stadı'nı büyütme inşaatının 19 Mayıs'ta başlatılacağını açıkladı.

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, İnönü Stadı'nın deniz tarafındaki tribünlerde tarihi doku olması nedeniyle korunacağını vurgulayarak şöyle konuştu: "Deniz tarafı tarihi yapısıyla korunacak olan stat, yeni açık tribünün arka tarafındaki İETT arazisine doğru büyütülecek. Daha sonra büyüyen bölüm ile diğer tribünler birleştirilecek. Eski açık tribünün ön bölümü konser alanı olacak. Stat 50 bin kapasiteli olacak."

Kaynak: Hürriyet

Not : Beşiktaş'ımızın dendiğine şaşırdıysanız nedeni karakartal.com'dan almış olmam :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

ilhan mansız_melis

inşallah olur ama olacağına inanmıyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.