Ana Menü

Sağlam: Beni mahcup ettin Higuain

Başlatan CHEm !, Ocak 04, 2008, 12:40:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Sağlam, Higuain için menajerine sitem etti ve Arjantinli yıldıza takım bulunmasını istedi. Menajerinden olayı öğrenen genç yıldız ise, Ertuğrul Sağlam'a çok ilginç bir cevap verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sezon başında 1.5 milyon dolar bonservis bedeliyle River Plate'ten transfer ettiği Higuain'i göndermenin yollarını arıyor. Sağlam'ın geçtiğimiz günlerde Arjantinli oyuncunun menajerini arayarak, "Higuain'i büyük umutlarla aldım. Ancak hayal kırıklığına uğradım. Beni çok zor durumda bıraktı. Bir an önce Higuain'e takım bulalım" ifadesini kullandığı öğrenildi. 23 yaşındaki oyuncunun menajerinin ise Sağlam'a verdiği yanıt şöyle oldu: "Sen Higuain'i kaç maçta oynattın ki hocam? Daha çok şans istiyor senden. Arjantin'de Independiente, eski takımı River Plate olmak üzere Federico'yu geri alacak birçok takım var."

15 MAÇTA 579 DAKİKA OYNADI

Sağlam ile menajer arasında bu gelişmeler yaşanırken, Higuain'in de çok mutsuz olduğu bildirildi. Arjantinli futbolcunun yakın çevresine "Doğru dürüst oynatmadan beni kötü futbolcu ilan ettiler. Forma giyemeyen bir oyuncunun iyi olup olmadığı nasıl anlaşılır? Manisa'ya kiralık vermeye çalışıyorlar, ardından gitmemi istiyorlar. Bu nasıl iş ben anlamadım?" diye dert yandığı kaydedildi. Bu arada Higuain şu ana kadar 15 resmi maçta 579 dakika forma giydi ve bir gol atabildi.

(Sabah)
Allah kitap Beşiktaş

eRe

adam haklı oynatmadan bır futbolcunun kotu oldugunu nerden anlıyorlar
eger anlasılıyorsa nıye alıyorlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cancion del popular

benim higuain den hala umudum var eğer gönderilmezse iyi olabilir. Biraz sabredebilsek güzel olacaktı ama....
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

erdinc1926

Bana şans vermedin ki

Başarılı olamadığı gerekçesiyle Beşiktaş'tan gönderilmek istenen Higuain, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a tepki gösterdi. Sağlam'ın, Higuain için menajerine "Onu ben getirdim ama beni mahcup etti" şeklinde dert yanmasına sert yanıt veren Arjantinli yıldız şunları söyledi: "Doğru dürüst şans vermeden kötü oyuncu ilan ettiler. Oynamayan bir futbolcunun 
iyi olup olmadığı nasıl anlaşılır. Manisa'ya kiralık vermeye çalıştılar, olmadı. Şimdi gitmemi istiyorlar. Bu nasıl iş anlamadım."
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Delirdik

Alıntı yapılan: cancion del popular - Ocak 04, 2008, 12:53:12
benim higuain den hala umudum var

Sen bu kadar başından def etmeye çaLışırken satamayıp eLinde kaLdığında o adamdan daha ne bekLeyebiLirsin ki?
Ben seni küçümseyeceğim, sen kötü futboLcusun diyeceğim baktım yine sana kaLdım sonra senden medet umcam
Çok tuhaf yönetiLiyor takım ya
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

higuain eninde sonunda kendini kanitlayacak
gönderilmezse tabii
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

adam lafı koymuş çok doğru söylemiş :)
Bölünür senin için uykular!

dogukang

herkese umut bağlıoz zaten.çıkarın pafdan oyuncu 2 sene daha şampiyon olalım sanki higuenle diattayla şamp ligini mi aldık

[KralKartal]

bunu menejeri mi soylemis,
yoksa basinin uydurmasi mi :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Beşiktaş'lı

adama sans verilmeze adam napsın halla halaa

carlito1903

Ne bekliyormuş Ertuğrul hoca Higuain den,her maç son 10 dakika alıyo adamı oyuna, o 10 dakika da oyunu çevirmesini mi...

Ibrahim51

Yazik ya ertugrul hocadan beklemesdim, higuaine yazik oldu insallah sans verirde higuaine kendini gösterir
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!