Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Ulan 1 gün geçti hala sinirden elim ayağım titriyo nasıl böyle bi transfer yaptık anlamıyorum...

Holosko 17 maçta 20 gol atmadıkça geçmiyicek sinirim...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Öncelikle hayırlı olsun transferimiz..

Hedefiniz büyükse bu transeri yapacaksınız..

Ancak Burak Yılmazın verilmesine çok şaşırdım..Burak yetenekli bir topçuydu ne şartta olursa olsun verilmemeliydi..

Koray avcının verilmesi çok yerinde olmuş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cassa23

burak o zaman top oynasaydı koskoca adam sahada yere yıkılıyor ayakta duramıyor bide açıklama yapmış burakoviç olsaymış kıymetli olurlarmış ilk önce futbol nasıl oynanır onu öğren sen burak efendi koraya diyecek lafım yok gönlümüzde yeri ayrı onun

CHEm !

gidenleri iyi seçmişler.başka kim gidecekti ki ?
rico higuain falan orada oynayacak adamlar değil.sadece biraz ayıp edildi ama başka çare yoktu
kone falan gelse uyum sorunu yaşardık.yönetim maddi açıdan hariç iyi bir transfer yaptı
yıllar sonra çift santrafor oynıcaz umarım
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 30, 2007, 12:51:25
.yönetim maddi açıdan hariç iyi bir transfer yaptı
Bence hedeflerin büyükse rakip 10 milyon euroya trasnfer yapmaya çalışıyorsa sende 5 milyon euroyu çıkaraksın..

Bizi kötü alıştırdılar 2 milyon dolarlık topçulara ondan fazla geliyor bu rakam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

az once giray bulakın bir röpartajı vardı onu okudum holoskonun manisaya maliyetininde 4 milyon euroya yakın bir bedel  olduğunu soyledi manisadaki gelişiminide goze alınırsak verilen miktar cok fazla değil
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CHEm !

hedef nekadar büyük olabilir ki şl gitti bi lig kaldı
lig için de 10 milyon euroya bi adam alınmaz kimilerine göre.ama ben düşündükçe normal karşılamaya başladım.yine de biraz tuzlu geldi :)
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Chem hedef bu sene değil sadece..

Seneye şampiyonlar ligi hedefimiz yokmu...

Oranın getirisini hepimiz biliyıruz..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

holosko bu sene patlama yaparsa seneye bizde kalmaz ki kendisi de avrupaya gitmek istiyorum dedi
seneye gitmezse diğer sene gider.sonuçta genç bir isim elimizde patlamaz
Allah kitap Beşiktaş

KartaL_Gurkan

Holoskonun alinmasina sevindim yanliz 5milyon bonservis bedeli cok fyzla.
Üstelikle Burak verilmemeliydi....gercekten onun gönderilmesine üzüldüm genc bir yetenekti.

CHEm !

Kulübümüz'ün resmi olarak anlaşmaya vardığı Slovak golcü Filip Holosko, bugün antrenmana çıktı. 
Dün İstanbul'a gelen yeni transferimiz Filip Holosko, bugün tesislere gelerek arkadaşları ile tanıştı ve ilk antrenmanına çıktı. Holosko, sempatik hareketleriyle dikkat çekti.

İdmana Fransa'da bulunan Cisse katılmazken, dün ülkesinden dönen Ricardinho'nun tedavisine devam edildi.

Sakatlıkları bulunan Serdar Özkan, Mehmet Yozgatlı, Gökhan Zan ve Serdar Kurtuluş çalışmaya katılmadı.

Futbol Takımımız, sahada ısınma hareketleri yaptıktan sonra bir süre salonda çalıştı. Daha sonra yeniden sahaya dönen Ekibimiz, çabukluk çalışmaları yaptı.

Takımımız, günün ikinci idmanını akşam yapacak.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=11645
Allah kitap Beşiktaş

salvador

ne çabuk acelesi ne hele bir bakın testten geçirin vur patlasın çal oynasın tarzı birsey yapmayın
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

CHEm !

18 trilyona mal olmuş herhalde.
bu paraya başka kimi alabilirdik ?
Allah kitap Beşiktaş

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R