Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

futbolcu mu yok be dunyada
futbolcu izlemesini bilmiyorlar
gidipte holoskoya vurulduk..
zaten  dunya holoskoyu istiyordu...
ama bas[kufur otomatik editlenmistir]rili yonetim ! holoskoyu kaptirmadi !!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

Direniş sürüyor!

Beşiktaş'ın yeni transferi Holosko, Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenmana çıktı ama karşılığında Vestel Manisaspor'a verilen Koray ve Burak'ın gitmemek için direndikleri ortaya çıktı.

LİG TV'nin haberine göre Menajer Sinan Engin, iki futbolcuyla da görüştüklerini belirterek, "Gitmeleri gerekir. Profesyonelliğin gereği de budur. İkisi de karakterli futbolcular. Ama işin gereği de bu. Eğer yine de gitmezlerse Holosko'nun geri dönecek hali yok. Vestel Manisaspor'la tekrar görüşür, yine anlaşırız. Olmazsa vereceğimiz 5 milyon Euro'nun üstünde biraz daha ödeme yaparız" dedi.

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı ise "Onlara hak veriyorum. Büyük bir kulüpten Anadolu takımına gelmeyi kim ister. Zaten rızaları olmadan gelmelerini de istemem. Gönülleri olmazsa da gelmesinler zaten. Gelmemeleri durumunda Beşiktaş'la tekrar görüşürüz" diye konuştu.

Koray Avcı ise Vestel Manisaspor'la görüşeceğini, ancak istediği şartların oluşması durumunda gidebileceğini söyledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da Koray'ın verilmesine "Onun gönderilmesini istemedim. Cisse'nin sakatlanması halinde ben ön liberoda kimi oynatacağım" diyerek tepki gösterdiği ileri sürüldü. Bunun üzerine yönetimin bir de ön libero arayışına başladığı ortaya çıktı.

Burak Yılmaz da "Menajerim İngiltere'de... Gelmesini bekliyorum. Vestel Manisaspor'a gitmek istemiyorum. Almanya'dan teklifler var. Ayrıca eski hocam Tigana aradı; Fransa'ya da gidebilirim. Trabzonspor da beni istedi. Gideceğim yeri kendim seçerim; benden onay alınmadan transferimin gerçekleştirilmek istenmesi üzücü. Tamam ayrılacağım, ama Beşiktaş buna pişman olacak" ifadelerini kullandı.

husoeagle

eğer yukardaki bu haber doğruysa ne kadar amatörce yapılmış bir transfer bu
böyle düşüncesizce transfermi yapılır yaa
YÖNETİM İSTİFA

M34

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

SATUKBLADE

Koray Avcı ise Vestel Manisaspor'la görüşeceğini, ancak istediği şartların oluşması durumunda gidebileceğini söyledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da Koray'ın verilmesine "Onun gönderilmesini istemedim. Cisse'nin sakatlanması halinde ben ön liberoda kimi oynatacağım" diyerek tepki gösterdiği ileri sürüldü. Bunun üzerine yönetimin bir de ön libero arayışına başladığı ortaya çıktı

BU NEDİR YA TAKIMDAN HABERİ OLMAYAN YÖNETİM Mİ OLUR YA :S

inöbjk

inöbjk

husoeagle

yönetim egosunu tatmik etmek için transfer yapıyo bence
kim gitmiş kim gelmiş önemli değil onlar için
manisada fırsattan istifade çok iyi bi para almanın keyfini yaşıyo üstüne 2 tane de futbolcuları olacak
bu yönetimi anlamak için gerçekten insan üstü güçlere sahip olmamız gerekir

SATUKBLADE

fenerde galatasarayda biraz holosko ile ilgilendi ya illa alacağız nispet yapıyor gibi harap olduk gittik valla :S

Guti ORÇ.

Beşiktaş'ın 5 milyon euro, Koray ve Burak karşılığında transfer ettiği Holosko'nun, Siyah-beyazlı takıma transferinden önce verdiği 'ilginç' pozlar bugün Doğan Haber Ajansı tarafından geçildi.

Slovak futbolcu bu fotoğraflarda bir futbolcudan çok vücut geliştirmeye gönül veren sporcuları andırıyor.

Non Mollare Mai

edit

Delirdik

YANDIK! pascaLı eLini şortundan içeri soktu diye gönderenLer hoLoskoyu şort biLe giymemiş diyerek direk şutLarLar !!

abi ne var bunda..
serdar'a güçsüz diye kızmıyormuyuz? vücut yapması gayet sağLıkLı bir durum
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

pes  bu kadarida
BESIKTAS gibi bir klupte oynayacak adamin boyle sacma pozlarina yorum yapamiyorum
bile....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

edit