Ana Menü

Beşiktaş Cola Turka tutulmuyor

Başlatan CHEm !, Aralık 24, 2007, 13:39:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beko Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker'i farklı yenerek haftayı galibiyetle kapatan Beşiktaş Cola Turka, bu sezon ortaya koyduğu performans ve aldığı sonuçlarla dikkat çekiyor.

Siyah-beyazlılar, lig ve ULEB Kupası'nda oynadığı son 8 resmi maçı da kazanırken, ligde 3., ULEB Kupası'nda ise grubunda lider durumda bulunuyor.

Beko Basketbol Ligi'ne üst üste aldığı 2 yenilgiyle başlayan Beşiktaş Cola Turka, daha sonra seri galibiyetler aldı. En son ligde 24 Kasımda Galatasaray Cafe Crown'a 80-75 mağlup olan Beşiktaş, daha sonra ligde 4, ULEB Kupası'nda da 4 olmak üzere son 8 maçta yenilgi yüzü görmedi.

ULEB KUPASI'NDA YENİLGİSİ YOK

Beşiktaş Cola Turka, Beko Basketbol Ligi'nin yanı sıra ULEB Kupası'nda da başarılı bir grafik çizdi. Siyah-beyazlılar, gruplarında oynadığı 7 karşılaşmayı da kazanarak, ULEB Kupası'nda namağlup lider olarak yoluna devam ediyor.

BEŞİKTAŞ'IN SON 8 RESMİ MAÇI

Beşiktaş Cola Turka'nın Galatasaray Cafe Crown yenilgisinin ardından lig ve ULEB Kupası'ndaki son 8 maçlık galibiyet serisi şöyle:

Beko Basketbol Ligi:
Bandırma Banvit-Beşiktaş Cola Turka.....: 59-67
Beşiktaş Cola Turka-Kepez Belediyesi....: 97-89
Antalya B.Şehir Bld.-Beşiktaş Cola Turka: 92-99
Beşiktaş Cola Turka-Fenerbahçe Ülker....: 84-61

ULEB Kupası:
Beşiktaş Cola Turka-Ovarense Aerosoles..: 100-74
Elan Chalon-Beşiktaş Cola Turka.........: 64-73
Beşiktaş Cola Turka-BK Ventspils........: 84-77
Köln 99'ers-Beşiktaş Cola Turka.........: 62-73

AA
Allah kitap Beşiktaş

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eray sinoğlu

bu sene süper bi takım olmuş geçen seneye göre 1000 kat daha iii son fb maçındada gördük

Non Mollare Mai

Takıma hayran kaldım.
Kaya, Nicevic, Shumbert harikaydı, göz kamaştırdılar.
Böyle giderse yenemeyeceğimiz takım yok, olamaz !
Helal olsun hepsine.
Futbolda gülmeyen yüzümüz baskette tam manasıyla gülüyor !

edit

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erkann

Bu sene gerçekten çok iyiyiz Apodaco'da kendini gösterse artık o zaman
kimse tutamaz bizi

metin16

süper bir takım yaratılmış allah nazardan korusun
sensiz geçen günlerin......

gözzde_bjk

Aman kem gözlere gelmeyelım,Allah korusun.Takım bu sene cok cok ıyı hocamızdan tutunda tek tek her basketbolcumuz sampıyonluga ınanmıs durumda.Her maçta buyuk özverilerle oynuyorlar umarım hep boyle devam eder ve sonunda gulen taraf bız oluruz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Allah nazarlardan korusun.
kaya ile nicevicin pota altındaki uyumu inanılmaz drobnjakta beklenen katkıyı yaparsa pota altında inanılmaz guclu oluruz shumpert diyecek lafım yok müthiş gercekten dalmauda gorevini layıkıyla yapıyor apodacada performansını arttırsa şampiyon oluruz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

RCA

ulebcup ı kesinlikle alacağız çünkü bu inanç basketbolçu ve teknik heytte var beko basketbol ligini de alacağız drobjak gelişiyle de takım avrupada artık rahatca herkes tarafından bilinecek..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

kartalpenchesi

süper gidiyoruz aman nazar degmesin
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

astbjk1903

bencede ya mukemmel kadro kurmusuz basketbolu sevmezdim nba izledigim falan da yoktur ama bana heycan vermezdi ama dunku macı izleyince gercekten hayran oldum kaya pekeri almakla bence yılın transferini yapmısız super oynuyor ya dun butun fenerlileri blok manyagına cevirdi pota altında almadıgı top yoktu valla helal olsun bu takımı yaratan herkese bundan sonra her hafta futbol takımın macının olmadıgı zaman lar da basketbol takımımızı da izlicem
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carlito1903

Takım çok iyi gidiyo maşallah,Allah nazardan korusun...
Taraftarla bütünleşince daha da bi başka oynuyo...

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R