Ana Menü

BJK TV Digitürk’ten Çıkarılıyor

Başlatan srdr, Aralık 13, 2006, 23:51:22

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

açık kalmasındansa kapaması daha iyi ne işe yarıyor ki reha muhtarın kazıgı bize ne olcak

gözzde_bjk

kulubumuzde para harcamadan cok ıs yapma ve yaptırabılme potansıyelı var ama malesefkı boyle bı olay hıcbısekılde hıcbıyerde ıslemıyor.kulube parasal konuda zarar vermesın dıye para harcamamak ıcın bırılerıne verırsen kanalı bırzamanlar arkanda olup sana destek veren herkes yavas yavas sırtını donmeye baslar.dıgıturkte cok yakın bı abım calışıyor ve aylar oncesınde bjk tvnın durumunun bellı oldugunu soylemıstı zaten aslında dusunulurse bızde bu duruma yabancı degıldık hepımız beklıyorduk sacma sapan programlar besıktasla alakası olmayan besıktaslıya fayda saglamayan ıslere bıyere kadar tahammul edılebılırdı en sonunda da ılgılenılmeyen kanal yayın dısı kalıyor umarım bu rezıllıkten bıran once kurtulup kanalımızın basına GERCEK TELEVIZYONCULARI GETIRIRIZ!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Delirdik

Ancak dün gelinen noktada BJK TV'nin Digiturk'ten çıkartılması zorunlu ve kaçınılamaz bir hal almıştır. Beşiktaş'ın oynadığı hazırlık maçı başka bir Dijital Yayın Platformunun çıkarları gözetilerek, BJK TV'den "ŞİFRELİ" yayınlanmıştır.

yapıLan iyiLiğin karşıLığını böyLe ödemişiz.
yönetim hanesine bir eksi daha yazınız.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net