Ana Menü

BJK TV Digitürk’ten Çıkarılıyor

Başlatan srdr, Aralık 13, 2006, 23:51:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

onların unutulmaz maçları harbiden unutulmaz olduğu için yayın güzel bence..bizim unutulmaz maçımızda yok ! :)

Timurlenk

valla ne gelirsa başımıza şu doğan grubundan geliyor.
herşeyi satın aldılar maç izlemeyi bile paralı yaptılar.
digitürk sahibi olanlar demekki bundan sonra bjk tv izleyemeyecek.fb tv'ye takılırız artık.

csdenis

Allah bildiği gibi etsin bunları!Ulan utanıyorum be!Adam gibi 2-3program koysalar olmuyor sanki!

Anti-Timsah

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Ya kanalı tamamen kapatsınlar o zaman.herkes kanala karsı ancak kanal NE YAZIK KI HALA YAYINDA.sadece dıgıturk ten cıkarıldı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

adam gibi yayın yapmadıktan sonra digitürkte olsa ne farkeder d smartta olsa ne farkeder çok merak ediyorum acaba yöneticilerimiz kanalın durumunu takip ediyolar mı????

KeePSaKe

bi yandan iyi oldu saçma sapan programlardan başka adam gibi bişey yoktu...
Since 1903

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ist.hatirasi/3-4

adamlar haklı abicim biz elimizden geleni yaptık diyor...En son herifler sifre koymuslar dogan grubu için maçlara olan yine taraftara oluyor.başkan ve kurmayları sağolsun!!!zamanında serdar bilgiliye kfür edilmişti..bu adama nasıl sabrediyoruz anlamıyorm!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Onur1903

Ben boşuna topic açmadım Çarşı Tv die:)

ist.hatirasi/3-4

:ok

aynen çarşı tv bjk tv'yi direk olarak bize devretsinler o zaman tv gorsunler:D hergün yeni kliplerle
YÖNETİM İSTİFA !!!

Adriano

Digiturk'te 79. kanalda yayın yapan BJK TV'nin, Digiturk Platform'undan çıkartıldığı açıklandı. Bu kararın nedeniyle ilgili olarak Digiturk'ten şöyle bir açıklama yapıldıı:

"Digiturk 79 nolu kanaldan yayın yapmakta olan BJK TV, 18 Temmuz itibari ile platformumuzdan çıkarılmıştır. Yayın hayatına Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün bünyesindeki bir televizyon kanalı olarak başlayan BJK TV, Beşiktaş camiası ve taraftarına jest amacıyla Digiturk'e hiçbir ücret talep edilmeden dahil edilmiştir.

Kanalların belli bir ücret karşılığında yer alabildiği Digiturk'te ücret ödemeden yer alan BJK TV, daha sonra Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün bünyesinden çıkmış ve bir medya grubunun bünyesine katılmıştır.

BJK TV'nin kulüp televizyonu kimliğinden çıkıp medya grubu kanalı olmasına rağmen, Digiturk jestinden geri adım atmamış ve üyesi olan Beşiktaşlıların BJK TV'yi izleyebilmesi için fedakarlıkta bulunmuştur.

Ancak dün gelinen noktada BJK TV'nin Digiturk'ten çıkartılması zorunlu ve kaçınılamaz bir hal almıştır. Beşiktaş'ın oynadığı hazırlık maçı başka bir Dijital Yayın Platformunun çıkarları gözetilerek, BJK TV'den "ŞİFRELİ" yayınlanmıştır.

Digiturk'ün ticari haklarını bir yana bırakarak bugüne kadar en ufak bir ücret almadığı BJK TV'nin, sahibi olduğu medya grubu tarafından çıkarlarına alet edilmesi ve bunun Digiturk üzerinden yapılması nedeniyle, BJK TV'nin Digiturk'ten çıkartıldığını Beşiktaş camiası ve Digiturk üyelerine üzülerek duyururuz."
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

SchekiLL

ne olursa olsun bence bi ayıp yaptıkları
EMRE İNCE . . . !

ugur24

eğer neden bu ise gs tv'de digiturk'ten çıkarılmalı..onlarda kendi hazırlık maçını gs tv'den şifreli verdi dün akşam.. >:(

IL Capitano

dijiturk bence hakli arkadaslar...suc klubun kanalini dogan gruba verende..

adamlar yazmis zaten  "daha sonra Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün bünyesinden çıkmış"
diye bu saatten sonra kanalin ismi Bjk tv olmamali

Klubumuzun ismi bu kadar kolay harcanmamali...yazik yani..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....