Ana Menü

Butt: BJK ile maçımız mı var?

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Aralık 12, 2006, 16:51:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Butt: BJK ile maçımız mı var?
Beşiktaş'ın UEFA'daki rakibi Leverkusen Perşembe günkü maçta Kartal'a şans tanımıyor. Öyle ki kaleci Butt, ukalalık yaparak Perşembe günü Beşiktaş'la mı karşılaşıyoruz dedi...

Leverkusen'in hocası Skippe: Brezilyalılar kilidi çözer...

Leverkusen, Almanya'nın en zengin kulüplerinden biri olmasına karşın Bundesliga'da bir türlü beklenen yerde değil. Maçlarını 23 bin kişilik Bay Arena Stadı'nda oynayan Kırmızı-Siyahlılar'ın en büyük sıkıntısı, bir türlü gelmeyen başarı... Leverkusen taraftarları her maça büyük ilgi göstermesine karşın 23 bin kişilik stat genişletilemiyor. Stadyum, otoban ile sit alanı ilan edilen park arasında kaldığı için kaderine terk edilmiş durumda...

Leverkusen'in antrenmanları, stadın yanındaki çalışma sahalarında yapılıyor. Futbolcuların da antrenman sahasıyla ilgili sıkıntıları var. Tesislerin A3 diye bilinen Almanya'nın en işlek otobanının yanında olması, gürültü kirliliği yaratıyor ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşmuyor. Yapılan ses duvarı bile bu uğultuyu önleyememiş.

'Völler'in haberi var mı?'
Leverkusen kulübünde röportaj yapmak, bir dizi güvenlik duvarını aşmak anlamına geliyor. Kulübe girmek için 3 güvenlik merkezinden geçmek zorunda kaldık. Kendisinden kulübün flamasını istediğimiz güvenlik görevlileri, "Völler'in haberi yoksa, olmaz'' diyor. Völler'i sorduğumuzda ise, "Buraya pek uğramaz'' yanıtını alıyoruz. Leverkusen'in sportif şefi olan ünlü futbol adamını kulüpte ne gören var ne soran ancak her talebimizde, "Völler'in haberi var mı'' sorusuyla yüzleşiyoruz...
Böylesine ilginç bir yapısı olan Leverkusen'in teknik heyeti ve futbolcuları da farklı değil.

Takımın etkili isimleri kaleci Butt, Roque Junior, Juan, Athirson, Schneider ve elbette kaptan Ramelow.. Barbarez'in de yeri ayrı... Alman ekibinde bir de Türk oyuncu var: Tufan Kara. Aynı zamanda U-19 Milli Takımı'nda da görev yapan gurbetçi oyuncu, A Takım'da pek şans bulamasa da idmanlara katılıyor.

Butt: Beşiktaş ile maçımız mı var?
Leverkusen'in tecrübeli kalecisi Butt'a Beşiktaş maçını sorduğumuzda, "Beşiktaş ile ne maçımız var ki?'' yanıtını verdi. Leverkusen'in, Beşiktaş ile aynı grupta mücadele ettiğini ve kader maçını oynayacaklarını hatırlatınca, "Ben sadece maçlardan sonra konuşurum. Beşiktaş'ı kuradan sonra duymuştum. Tek bildiğim bu. İsterseniz diğer arkadaşlara sorun, benim fikrim yok'' yanıtını verdi.

Skippe: Brezilyalılar kilidi çözer
Alman ekibinin çalıştırıcısı Michael Skippe ise çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söz Skippe'nin: "Bu sezon büyük sıkıntılar içindeyiz. Bundesliga'da istediğimiz sonuçları bir türlü alamadık. Ancak bunu UEFA'da değiştirmek istiyoruz. Beşiktaş grupta iddialı. Beşiktaş'ı tabii ki tanıyorum ancak bir oyuncuyu ayırıp, kenara koyamam. Sadece Tigana diyebilirim. Tigana'nın antrenörlük geçmişinde büyük bir başarısı yok ancak Löw'den daha fazla kazanıyordur. Biz sahamızda kesinlikle galibiyet için oynayacağız, galip gelmek zorundayız. Umarım ligde başaramadıklarımızı UEFA'da gerçekleştirebiliriz. Unutmadan şunu da belirtelim Beşiktaş'ın çok etkili Brezilyalı oyuncuları var. Sanırım onları durdurursak, işimiz kolaylaşır. Bunu da nasıl yapacağımız biliyoruz. Almanya'da oynayan Brezilyalılar'ı tanıyorum. Teknik olarak iyiler fakat ağır kalıyorlar. Kendi ülkelerinde top ayaklarına geldiğinde nerdeyse yatıp düşünecek kadar vakitleri var. Ama Avrupa'da ambulans gibi oynanan futbol karşısındaki durumları ortada. Yine de çok dikkatli olmamız lazım.''
Ramelow: Deplasmanda oynayacağız
Takım kaptanı Ramelow ise favorinin Beşiktaş olduğunu söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Maçın Almanya'da ya da İstanbul'da oynanması önemli değil. Burada çok Türk yaşıyor ve inanılmaz bir atmosfer yaratacaklarından eminim. Beşiktaş'ın gücünü biliyoruz. Siyah-Beyazlılar'ın kasedini izledim ve ağır bir takım olduklarını düşünüyorum. Beşiktaş grubun favori takımlarından biriydi ancak Dinamo Bükreş'e yenilmeleri hesapları karıştırdı. Biz çıkış arıyoruz, yaşadığımız şanssızlıklar nedeniyle son maçı kazanmalıyız. Bizim için UEFA ayrı bir önem taşıyor. Yine de Beşiktaş'ın favori olduğunu söyleyebilirim. Bize kalan sürpriz yapmak...'' ifadesini kullandı

PERŞEMBE'YE AZ KALDI...EN SON BARCA KUCUMSEMİŞTİ...3 YEMİŞTİ ;D
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

xxdoggyxx

kaynak fanatik galiba az önce okudum bende sen yersen bes tane görürsün kimle oynadigini birakin arkadaslar onlar böyle konussunlar mactan sonra görüscez nasi olsa sonrada biz dicez leverkusenlemi oynadik biz diye
18.03.2007

yuNuS1903

bırakın yaa balaban da 5 tana gol atıyordu bize zati
bırakın palavraları

Kartalizmatik

ahahaa görürsün kimle oynadığını...rico paşa kıracak belinizi
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Valla ben hiç zannetmiyorum bu tarz bir açıklamanın yapıldığını..

UYDURMA kesinlikle
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burak_bjk

yaptıysada kendine yarın biz turu atladıgımızda görür BJK nin nasıl bi takım oldugunu
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Delirdik

uydurma biLe oLsa bizim futboLcuLarı hırsLandıracağı gerçek

böLe (yaLan) haberLer iyi oLuo arada :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ho.1986

ulan biz bu leverkuseni yenmezsek bnde hiç bişey bilmiom ya sanki adamlar chelsea gerci biz onları da londra da yendik

hade53

butt'a  bişeler batırmak lazım hadi çocuklar biz uzaktayız.ağlar yırtılsın deli gibi oynayın ezinde gelinn

carsi52

inş. bu adamı .... edecekler inş. ama adamların defansı felan harika ya kadroları çok iyi valla.ama bizim daha iyi :)
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

kluivert:Beşiktaşı inönüde devireceğiz
SONUÇ=3-0
balABAN:Beşiktaş 5 atıcam
SONUÇ=2-1
butt:bjk ile maçımızmı var
SONUÇ=?
İnş. yine aaynısı olur

melankolizm

pascalyptica

adamın soyadı butt ne bekliyosunuz ki..

NOT: bilmeyenler için butt'ın anlamı kıç.. :D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

BerkAy1903

19o3