Ana Menü

Higuain başardı [Yola Devam,Göster Kendini]

Başlatan CHEm !, Kasım 13, 2007, 12:10:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Sağlam, yıldızını "Kim olduğunu ispatlama vakti" sözleriyle motive etmeye çalışıyor

Göster kendini

Sağlam, yıldızını "Kim olduğunu ispatlama vakti" sözleriyle motive etmeye çalışıyor.

Beşiktaş'ta gözler, hafta sonunda oynanacak OFTAŞ maçına çevrildi. Üst üste aldığı kötü sonuçlarla taraftarlarını üzen siyah-beyazlıların yeni transferlerinden Higuain, bu karşılaşmada teknik patron Ertuğrul Sağlam'ın en güvendiği isimlerin başında geliyor. Son haftalarda idmanlardaki üstün performansı sayesinde şans bulan ve Sivasspor karşılaşmasında 
da ilk 11'de sahaya çıkan Arjantinli forvet, G.Birliği OFTAŞ mücadelesinde de ileri ikilide Bobo ile birlikte forma giyecek. Bu ikilinin arkasında ise bir diğer Arjantinli Matias Delgado görev yapacak.

Patlama yapma zamanı
Teknik direktör Sağlam'ın, performansından memnun kaldığı Higuain ile özel bir görüşme yaparak, Arjantinli yıldızını "Geldiğinden bu yana patlama yapmanı bekliyoruz. Sivas maçını kaybetmemize rağmen, senin futbolundan memnun kaldım. Önemli bir virajdayız. OFTAŞ'ı yenerek kara bulutları dağıtmalıyız. İşte fırsat. Sahaya çık ve bugüne kadar yapılan eleştirilere en güzel yanıtı atacağın gollerle ver" sözleriyle motive ediyor.
Allah kitap Beşiktaş

siyahbeyazask

bence adaşı federico guinti gibi iyi bir futbolcu. ben onun beşiktaşta iş yapacağını düşünenlerdenim.
duruşum imzamdır........

ulukartal

bi futbolcu için 2-3 maçta kötü diyemeyeceğimiz gibi sadece sivas maçındaki iyi oyunundan dolayıda iyi diyemeyiz..devre arasına kadar devamlı ilk 11 de oynamalı...

Anarchy*

Hıguaın bu takımın en ıyı forvetı bana gore ıkı mac oynadı ıkısındede takımın en ıyısıydı ;)
KesınLıkLe kaLmaLı..
Bu adamda ıs var buraya yazıyorum..Oynarsa cok ıs yapar ;)

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

siyah

oftaş maçnda iyi oynadı yavaş yavaş takıma ısınıyor
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

levent1903

oftas macinda ayagina pek top gelmedi --- pozisyona pek giremedi, ama kim girebildiki !
delgado ile güzel bir verkac var, o topu da  delgado disari salladi .
ama cok kosuyor, pres yapiyor. Umarim daha da iyiye gider
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

NoPasaran

Bu maça bakarak higuen ile ilgili yorum yapamam ancak Beşiktaş gibi bir takımda bu tarz ne olacağı belli olmayan çok yabancı olmamalı diye düşünüyoırum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net