Ana Menü

Higuain başardı [Yola Devam,Göster Kendini]

Başlatan CHEm !, Kasım 13, 2007, 12:10:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

bobo da ılk geldıgı sene gokhan gulecın yedegı olabılıyordu herkes elestırıyordu
sımdı kım nerde goruyoruz
bu adamda bobo gıbı sonradan patlama yapıcak.

zaten yonetımın son yıllarda yaptıgı tek adam gıbı hareket forvet yaratmak
carew - bobo - ıns. hıguaın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

insallah cok seyler bekliyoruz Federicodan

pek alakasi yok ama 25.10.84 dogumlu 23 yasinda yani ama
bana nedense en az 30 gibi görunuyor, bu genelde afrikalilarda olur, "song örnegi"
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

osi_bjk

helal olsun yılmadı ve formayı kaptı hele son maçındaki performansı süperdi
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

KartaL_Gurkan

faydali olacagina inaniyorum...fazla forma sansi bulamadi...buldugu zaman pek kötü oynadigi söylenemez, daha baklemek gerektigini düsünüyorum ;)

levent1903

gercekten güzel haber - umarin klas ini gösterirde - herkesi untandirir !
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

dgkn1903

besıktaslı olabılır burak ve nobreden ıyı oldugu kesın kanıtıysa(oynadıgı maclara bakın  hep kosuyor hep pires hep ılerı gerı dondermıyor topu ılerı tasıyor) ancak calım yollarında bı forvet en az delgado kadar iyi olmalı  hıguene sımdıye kadar verılen tepkı kı bende verdım ertugrul hocadan kaynaklı olmalı hep 70 ve 70den sonra gırdı oyuna  bence 2-3mmac daha 90dk sans verılmelı eger performansı sıvas macındakı ve daha ust duzey olursa kalması taktırde faydasını gorur++++ olarak adamı tevrık edıorum geldıgınden berıdır yedek oturttular yok eksık yok sole yok bole denıldı herıf sahada bjk en cok sahıp cıkan kısı oldu 2 macta(fb ve sıvas macları)
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

eyup1903

Beşiktaş'lı

cok ii bi futbolcu ama şimdi  bizim yönetim gönderir bunu görürsünüzz buraya yazıyorum iştee....

Beşiktaş'lı

bunun gibi kosan 2 adamımız olsa orta alanda ii iş yaparız pres pres rakibi dağıtır bence türkiyede bu futbol anlayısı ile oynayan takım yokkk

carlito1903

Alıntı yapılan: chatl[kufur otomatik editlenmistir]_besiqtasli - Kasım 15, 2007, 11:45:59
cok ii bi futbolcu ama şimdi  bizim yönetim gönderir bunu görürsünüzz buraya yazıyorum iştee....
tabi canım kesin gönderirler yerine de 80 maçta 5 gol falan atan bi adam getirirler....

siyah

bence higuan kalmalı son iki üç maçtır beşiktaşın en iyisi
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

[KralKartal]

en azindan bu sene kalmali... bir iki macla adam degerlendirilmez bence

butun sezon izlenmesi gerek...ama gonderilmemeli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda