Ana Menü

Beşiktaş - Rhein Energie Köln [13 Kasım Salı, 19:30]

Başlatan ilteriş, Kasım 11, 2007, 13:32:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteriş

Arkadaşlar,

Erkek basketbol takımımız Salı akşamı Akatlar'da ULEB Cup'taki ikinci maçına çıkıyor.

İlk maçımızda güçlü rakibimiz Ventspils'i 87-79 yenmiştik. (Bu takımla geçen yıl 2 kez karşılaşmış ve 2 maçı da kaybetmiştik. Takımımızın geçen yıla oranla ne kadar güçlendiğini gözler önüne seren bir durum.)

Şimdi rakip Rhein Energie Köln. 6 takımlı grupta tur atlayabilmek için ilk 3'e girmemiz gerekiyor ve Köln'ü buarada yenersek 2'de 2 yapmış ve çok çok büyük bir avantaj sağlamış (hatta bana göre turu yarı yarıya garantilemiş) olacağız.

Milli maçlar nedeniyle futbol takımımızdan 15 gün uzak kalacağımız bu dönemde lüften basket takımımıza gidip destek olalım, Akatlar'ı tıka basa dolduralım. Çünkü bunu hakediyorlar. Haydi Beşiktaş taraftarı, göreve!

Non Mollare Mai

Başarılar Basket takımımıza.. Bu sene hak ettikleri ilgi gösterilmiyor malesef..
Futbol takımına verilen desteğin yarısı baskete verilse eminim büyük iş başarırlar..
edit

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

asilozkan

artıık akatları doldurmalıyız her maç full dolmalı koskoca istanbulda yokmu 5 bin beşiktaşlı maça gidicek

Onur*

İstanbuldaki Arkadaşlar; Basket Takımımız Bu Desteği Sonunda Kadar Hakediyor. Hadi Doldurun Akatları İnletin O Salonu..

Bombalasi Bombalasi Bom Bom Bom !
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

Bölünür senin için uykular!

blackeagle-byoxyd

allah ızın verırse bızde ordayız bursa carsı
BeSıktasLıyIm AnarSı RuhLuYuM

ilteriş

Maç 19:30'da imiş beyler ve sanırım ücretsiz olacak.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?