Ana Menü

BEKO'yu geri istiyorum

Başlatan M34, Kasım 10, 2007, 04:24:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

bencede formamıza en çok Beko yakışıyo ama benden önceki yoruma bi baksanıza adam başımıza ne geldiyse Colaturkadan geldi demiş.....ayrıca da kim daha çok parayı verirse o olur sponsor Beko da Colaturka kadar para versin olsun sponsor

akbaba71

formada her zaman beko yu gormek isterim en sevdiğim sponsorumuzdu
pumada bence umbrodan daha iyi forma yapıyordu
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

levent1903

parayi basan - düdügü calar ( malesef )  - dogru
ama yanlis hatirlamiyosam o zamanin Beko Big Boss U manyak bir BESIKTAS li idi ve o zaman hicbir sponsorun hicbir takima
vermedigi parayi Beko bize verdiyordu !

Yinede sucu colaturkada aramamaliyiz - dogrusun

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

siyah

bekolu günkleri özlemle anıyoruz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

allen ıverson

BEKO bende çok istiyorumda!Bence sorun formayı giyen ruhsuz utanmaz futbolcularda

bjk_fatih

yemin ediyorum şu pc başından kalkmak nasip olmasın üstümde de beko forması var beyaz olna  armada hic yıldız yok sol tarafında puma kaplan var :P

TurkishTank

yaaa ben beko'lu formami geri istiyom buyuyunce annemde eskidi diye toz bezi diye kullandi yaa...cok ozluyom bu formami... tek resim bu... :(

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

bjk_fatih

yanındaki kızda cokşekermiş :D

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

rebellious

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 10, 2007, 23:47:45ayrıca da kim daha çok parayı verirse o olur sponsor Beko da Colaturka kadar para versin olsun sponsor

ben parayı bastırıp takımın adını "Beşiktaşlı Hüseyin" falan yapıyım o zaman ne dersin? :)

ya da gelsin trilyoner bi fenerli takımın adını satın alsın "Eziktaş" olarak deiştirsin, sonuçta parasıyla deil mi ama?

her şey para deildir kardeşim. bazı şeyler (örn: Beşiktaş'ın gururu) parayla satın alınamaz ! sponsor olacak olan efendi efendi formaya , sahaya sponsor olur. takımın adına deil !
[I]kara sevda adı...[/I]

carlito1903

iyi de hüseyin biz burda sonuçta futbol takımının sponsorundan bahsediyoruz takımın isminin colaturka falan olduğu yok yani ama eğer basketbol takımından bahsediyorsak o ayrı...

ulukartal

beko rahmi koçtan dolayı formamızda vardı..

şimdi koçun başına ali koç embesili geçti..

febe yöneticisi bize forma reklamı verirmi..versede kabul görürmü...

Onur*

Turkiye de Devlet Demir Yollari diye bir Kurum var biliriz, Bu kurum neden islemez onu da bilirmiyiz? veya biraz daha yumusak sekilde aciklarsak neden islevini iyi yerine getiremez? Oysa ki 70-80 milyonluk bir ulke icin mukkemel bir tasima araci. Cumhurriyet baslangic döneminde her ile ulasacak Raylar cekilmisti.Altyapisi coktan hazirken neden bu kadar az kullanilir? Hakkari´den Edirne´ye neden 36 saatte gidilsin ki(bir koltukta oturarak) oysa tren olsa bu is hic te zor olmayacak,ayni koltukta oturacaksin ama vagonlar arasi hareket edebileceginden o yol sana bir izdirap olmayacak.
Turkiye de kullanilan Otobusler: Mitsubushi, setra,Mercedes belki bir iki tane daha var. Mitsubushi nin pazarlama haklari SA lara ait. Setra ve Mercedesin ki de KOC lara. Bu otobusler her uc yilda bir yenilenir örnegin ULUSOY firmasi musterilerine iyi bir yolculuk sunmak icin her iki yilda bir otobusleri yeniler. yani Tren isletmesi demek KOC ve SA lara comak sokmak anlamina gelir, bu da Turkiye ekonomisinde olmayacak/olmamasi gereken bir durumdur. Yani ha TURKA ha BEKO ikisi de ayni zikkim degilmi?
Formalarimiz cubuklu olsun ustunde de UNICEF olsun Besiktasim da yilda 9 milyon euro bagis versin!
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

ilginç bi yaklaşım ama doğru....

Beşiktaş'lı