Ana Menü

BEKO'yu geri istiyorum

Başlatan M34, Kasım 10, 2007, 04:24:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Demirören ile birlikde giden BEKO forma reklami keske geri gelse. Besiktas ile özdeslesmisdi. Eski Besiktas'i düsünürken bu aklima geldi. Sanki Beko gittikden sonra Besiktas'dan birseyler gitmis oldu. Düsüsün baslangici da o zamalara dayaniyor. Ilk zamanlari sanki sahadaki takim Besiktas takimi degilmis gibi geldi, bu his simdiye kadar hic gitmedi nedense.

Eksi Sözükden Altini:
sanırım süleyman seba lı günler gibi beko lu günleri de özledim ben. belki tüpçü başkan bu camiaya yakışmadığını anlar ve gider de beko lu günlere geri döneriz kimbilir. benimki de böyle bir düş işte.
(halim selim sabuncu, 13.05.2006 20:12 ~ 20:15)

1110

IL Capitano

cizgili olan cok super bence
belkide en guzeli..ben bi heralde 100.yildaki kirmizi olani
cok begeniyordum
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

hAlil21

Formamıza Yakışan Tek Sponsor.

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

levent1903

evet bende cok özledim BEKO yu

allahtan ki en son Beko formasi var bende. Chelsea yi 2-0 yendigimiz forma  Puma nin.
Ne formay be !!!!
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Rammos

Beko Beşiktaş demek olmuştu zaten Nolduys bu Colaturkaya geçince oldu !!!  formadın ağırığı gitti sanki formamızın bi tarafı eksik kaldı sanki belki Hurafe gibi olacak ama Bu Colaturca çok uğursuz geldi kanımca ..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

ilteriş

levent1903

Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

rebellious

yeminim var cola turka o kutsal formadan temizlenmedikçe almıcam forma falan. keşke yeniden beko gelse , keşke yeniden puma gelse !
[I]kara sevda adı...[/I]

Guti ORÇ.

BEKO yu bende özledim Allahtan var bekolu forma......

Brestgerfich

BEKO formamıza yakışan tek reklam.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

BEKO gibisi yoktu beah.Keşke tekrar beko oLsa coLaturka yerine.
Bölünür senin için uykular!

samet_44

VAALAHIII HAKLISIN NE GELDIYSE COLATURKADAN GELDI UGURSUZZZZZZ

carlito1903

suçu colaturka ya bulmak çok !!!!!!!!!zekice!!!!!!!!! bence......

levent1903

biz ( veya ben ) suc colaturka  da demiyoruz
sadece Beko bize yakistigini, formamizda güzel durdugunu söylüyoruz !
Beko ile cok uzun ve güzel günler gecirdik - beko dedinmi hep Besiktas aklima gelirdi ve geliyorda !

ama basarisizlimizi colaturka ya baglamiyoruz - sadece ugursuz geldi yada daha dogrusu basarili olmadigimiz bir zamanda geldi.

Ben optik olarak ta begenmiyorum - ama optik önemli degil - sadece oynadigimiz futbol ve sonunda tabikide netice