Ana Menü

Gün EYLEM günüdür arkadaşlar, bu sese kulak verin.

Başlatan karides, Kasım 07, 2007, 13:59:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karides

ARKADAŞLAR GÜN,  E Y L E M  GÜNÜDÜR. 3-4 yıldır yorum yapıyoruz, tartışıyoruz da n'oldu. Elde var sıfır. 2004 yılında futbolcuları (koltuk sevdası uğruna) örgütleyen ve bu nedenle Lucescu'yu küstürüp bizi şampiyonluktan eden ve ayrıca da Serdar Bilgili'nin gitmesine sahip olan başkanımızın (!) istifa etmesi sağlanmalıdır. Bu husus, Sivas maçından da, şampiyonlar ligi maçlarından da daha önemlidir. Külhanbeyi başkanımıza, bir kereleğine de bizim külhanbeyi davranma zamanımız geldi kanaatimce arkadaşlar.

Ayrıca, sahada taşıdığı formanın değerini bilmeyen futbolcular (!) için de SİVAS maçında eylem yapılmalıdır.  Önerilerim :
1) Birinci dakikadan itibaren tüm futbolcular (Liverpoolda oynamayanlar hariç) ıslıklanmalı ve yuhlanmalıdır.     
2) Tüm stad sahaya arkasını dönüp, 10 dakika boyunca prtesto alkışında bulunmalıdır.
3) Maç boyunca hiçbir BEŞİKTAŞ golü alkışlanmamalılıdır.
4) Bu eylemler yönetim isitfa eden kadar her maçta tekrarlanmalıdır.
5) Sinan Engin'in ve yönetimin istenmediği sloganlar, pankartlar ve şarkılarla açık seçik dile getirilmeli ve bu sloganlar maç boyunca hiç bitirilmemelidir.

HAYDİ ARKADAŞLAR, BU TAKIM BİZİM VE GÖRÜŞLERİMİZLE BU EYLEM PLANINI GELİŞTİRELİM.

GÜN, BU TAKIMIN DEMİRÖRENE VE AİLESİNE DEĞİL; TARAFTARA AİT OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA GÖSTERME GÜNÜDÜR. BU ÇAĞRIYA KULAK VERİN VE BU REZALETİN ÇAMURLA SIVANMASINA İ Z İ N   V E R M E Y İ N !!!!!!!!!!!!!!!!   

aquilas

yönetim teknik kadro şu bu onlar unuttuğumuz bişi var arkadaşlar ya tirübündekiler konuşmaya korktuğumuz isimler heryerde konuşuyoruz ama iş buralara geldiğinde susuyoruz kimler yönetimden bilet alıyo kimler satıyo kimler rant sağlıyo serdar bilgiliyi sevmem sırf ''beşiktaş benim için bitmiştir'' sözü yüzündenn ama nasıl gitti kimlere istediğini vermedi sebaya beşiktaş tarihinin en saygı duyulması gereken isimlerin başında gelenlere yapılanlar ortada oturup düşünelim sinan engine mafyadiyenler tirübündeki mafyalar ne olacak helal olsun sinan engine beşiktaşın hakkını ne olursa olsun koruyor

Dem@

o zaman maça gitmeyin destek vermeyin pankart koymayın  lisanslı ürünleri almayın o zaman yönetim bişeyler yaparlar beleş bilet dağıtsa bile bitmeyin kardeşim demirören fb mağlibuyetinden sonra ne dedi bir sonraki maça paf takımla çıkıcaz taraftarada duyrulur gelmesin dedi

ben şahsen dediklerini yapmam renklerine aşığım ulan

tcenk

Hayır buna kesinlikle katılmıyorum.
Birincisi Hakan o golleri yedikten sonra diğerleri oyundan düştü. Hakanda da oyundan düştü.
İkincisi Ertuğrul hoca buradaki futbolu orada oynatmadı.
Takımı geriye yasladı yasladı da ne oldu.
Burdaki gibi oynayıp yenilseydik.

Hem geçen hafta sevinç ve heyecanla dolaşırken kazanan başka takımmıydı.? HAYIR...

O zaman her takımın başına böyle şeyler gelebilir. Takıma her zamankinden daha çok saip çıkılmalı...
Evet defansta çok eksiğimiz var ama bunun içinde devre arası beklenilmeli.

Ne olur takımımızı yakmayın........

Büyük Beşiktaş taraftarına bunu yakıştıramam.........

Ne diyoruz hep destek tam destek biz sevinmek için sevmedik bir fırtınada yolumuzu kaybedersek

Demirören ve yönetiminden ne farkımız kalır ki.........................................

1903

eRe

ben futbolcuları yuhlamanın karsısındayım bu sadece bugunku futbolcuları bıtırmez gelecektede gelecek her futbolcuyu bızden sogutur.
ancak demırorenın ıstıfa etmesı ıcın ne gerekırse yapılmalı.
ertugrul saglamda cok uzun yıllar besıktasın basında olur ıns
bu hatalardan ders cıkarıcak ve bundan sonra deplasmanlarda da ıc sahada kı gıbı etkılı oynatacaktır takımımızı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

karides

Bakın arkadaşlar, esasında bu içinden çıkılmaz bir sistem sorunu olmaya başladı. Bir örnek vereyim; benim eşim futboldan pek anlamaz. Bana dün şu soruyu sordu: "Ya sizin taraftarınız dünyaca ünlü değil mi? bu kadar etkili bir taraftar topluluğu, nasıl oluyor da bu kadar kötü bir yönetimi defedemiyor?"
Şimdi diyemiyorsun ki, adamlar çarkına uydurmuş herşeyi. Taraftar görünen eli silahlı bir grubun bu işten rant sağladığını, Demirörenin onları beslediğini, takımın yavaş yavaş onların ve demirörenin mülkiyetine geçtiğini, gerçek taraftar kitlesinden uzaklaşıldığını, stadın hakimiyetini bunların sağladığını ve istemedikleri her türlü eylemi şiddetle bastırdıklarını, v.s. v.s.

Sözün özü, Demirören tahtına geçmiş ve yalakalarıyla birlikte yavaş yavaş bir krallık kurmaya başlamış. Burada gerçek taraftarın uyanık olması lazım bence. 2004 yılında sırf koltuğu uğruna takımı şampiyonluktan eden bu zihniyetin sizce 8-0 dan sonra gitmesi mantıklı mı? Tabi ki hayır. Anlayacağnıız gitmeye de hiç niyeti yok. Ha belki babası istemez de o zaman bırakır koltuğu, onu bilemem.

BEŞİKTAŞ TARAFTARININ ŞUNU YAPMASI GEREKİYOR BENCE.
1) (madem takım onların takımı oldu, o zaman güle güle kullansınlar diyip) hepimizin digitürk üyeleğini bırakması (ki bu durumda DİGİTÜRK ortalığı ayağa kaldırır, Şansal ve Toroğlu her gece program yapıp yönetimi istifaya zorlar).
2) Kimse R.Carlos gibi futbolcular dururken, Cisse, Rico gibi içi boş balonların formasını almasın (ki diğer rakiplere oranla, kulübün forma satış geliri düşsün).
Ve daha bir çok tedbir sayılabilir. Aklıma ilk gelen bunlar.   O zaman bakın o tribün teröristlerinin iflahı kesiliyor mu kesilmiyor mu?

Saygılar.    

karides

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Kasım 07, 2007, 14:37:16
ben futbolcuları yuhlamanın karsısındayım bu sadece bugunku futbolcuları bıtırmez gelecektede gelecek her futbolcuyu bızden sogutur.
ancak demırorenın ıstıfa etmesı ıcın ne gerekırse yapılmalı.
ertugrul saglamda cok uzun yıllar besıktasın basında olur ıns
bu hatalardan ders cıkarıcak ve bundan sonra deplasmanlarda da ıc sahada kı gıbı etkılı oynatacaktır takımımızı

Senin ve senin gibi düşünenlerin fikirlerine saygı duyuyorum tabi ki. Ama biz sıradan bir takım değiliz. Biz çok büyük bir kulübüz. Biz Dünyanın en büyük şehirlerinden birinin ilk kurulan ve en etkili taraftarına sahip kulübüyüz. Kayseri Erciyes 2. lig takımıyd,. Madrid te oynanan A.Madrit maçında (izlendin mi bilmiyorum) acemi olmasalar ve korkmasalardı berabere bile bitirebilirlerdi. ellerinden gelen herşeyi yaptılar ve sonuçta onlar da toplam da 9 gol yediler ama ayakta alkışlandılar. TER AKITTILAR, TER.  Peki, dün bizimkiler n'aptı. Ben bunu affedemiyorum. Eurosport'un, UEFA'nın resmi sitelerine girdin mi hiç bugün. Tavsiye etmem, ağlayası geliyor insanın. 28 yıllık ömrümde BJK futbol takımı hiç bu kadar aciz olmamıştı. Benim düşüncem bunlar. Ya baktın maç gitmiş, fark 5-6 oluyor. Ben onların yerinde olsam en azından üstüsüte 5 kırmızı görüp, maçı tatil ettirir, en fazla hükmen 5-0 yenilgim tescil edilirdi. Onlara "Hindiyi kızarttık" dedirtmezdik hiç olmazasa. Bu bir onur meselesi. Haysiyet meselesi.

BU BEŞİKTAŞLILIK DURUŞUYLA ALAKALI BİR MESELE. bunun lig şampiyonluğu veya istanbuldaki kazanılan maçla alakası yok. Tüm Dünya bizi konuşuyor, işte bunla çok alakası var. İŞTE BU YÜZDEN BEN BU FUTBOLCULARI HİÇ BİR ZAMAN AFFETMEYECEĞİM. BİRİLERİ O ÜSTLERİNDE TAŞIDIKLARI FORMANIN NE OLDUĞUNU ANLATMAMIŞ GALİBA.

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

alper_1903

Bencede oyuncular yuhalanmamali onlar da en az bizim kadar üzülüyorlar ve sabirli olmamiz lazim daha bu kadar sabrettik biraz daha etsek de bisey olmaz futbol da böyle seyler oluyor.
Avrupaya bakilirsa Besiktas siradan bir kulüp bunu herkes bilmeli ve bizde sampiyonlar ligi icin yetersiz bir takimiz bu takimdan böyle seyler gelebilir herzaman, 8:0lik sonuclar gibi daha biz yolun basindayiz dövüle dövüle dövmesini ögrenecegiz
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ulukartal

eylem yapılmalı ama herkeze deil...i.toromanın,bobonun,serdar özkanın ne günahı var.

allen ıverson

Bana ibrahim toraman deme nerde duracagını bilmeyen stoper olmaz ya!!

Tassadar

Karides ÇOK hoşgeldin foruma..
Alıntı yapılan: karides - Kasım 07, 2007, 15:09:58
...sonuçta onlar da toplam da 9 gol yediler ama ayakta alkışlandılar. TER AKITTILAR, TER.Peki, dün bizimkiler n'aptı. Ben bunu affedemiyorum.....
Bu söylediklerin aynen.Ne İspanya'da makara konusu oldular,ne Kayseri'de...Ki dediğin gibi bu Erciyesspor.Beşiktaş'lı kardeşlerimiz ne yaptı?Dün hepimiz gördük işte..Kayseri'yi örnek alın futbolcu kardeşlerimiz.
Beşiktaş değil ama sizler Kayseri'yi örnek alın..
Ya lamı cimi yok artık hepsi gidicek bu futbolcuların!!

Alıntı yapılan: karides - Kasım 07, 2007, 15:09:58
Ya baktın maç gitmiş, fark 5-6 oluyor. Ben onların yerinde olsam en azından üstüsüte 5 kırmızı görüp, maçı tatil ettirir, en fazla hükmen 5-0 yenilgim tescil edilirdi. Onlara "Hindiyi kızarttık" dedirtmezdik hiç olmazasa. Bu bir onur meselesi. Haysiyet meselesi.
Ama buraya katılamıyorum.Kırmızı kart görmek yerine hakemin yanına gidip."Durdur Oyunu" deyip çıkıp soyunma odasına gidilebilirdi (münferit olarak:Mesela Hakan Arıkan).Ceza mı alınırdı şampiyonlar liginden? Bilmem kaç sene men mi edilirdik? Çok da tınn..
Şimdi 5 sene öncesinin puanları da geçmişte kaldı artık(O luçesku döneminin yüksek puanları) dolayısı ile artık seri başı olarak falan da giremiycez torbalara...Yalannn yani artık ŞL.Hiç değilse şerefini haysıyetini kurtarırdı bunu yapan adam...Zaten daha sonra olaylar cereyan eder,doğaçlama ilerlenirdi...
Ya madem bu kadar zayıfsın ya Beşiktaş'da oynamıycaksın ya da kanının son damlasına kadar savaşıcaksın.Ağlayacaksın bişey yapamıyorum diye,nası yapamam diye,dizlerinin bağı çözülene kadar koşucaksın,nefesin tükenene kadar...

Konuşuyoruz  ama boşa konuşuyoruz gibime geliyor.Hayırlısı bakalım...
Bu sene BJK şampiyon.

alper_1903

Avrupa icin herzaman bu lafimin arkasindayim zaten Toraman ve Zan stoper mevkiine ikiside yetersiz
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

[KralKartal]

Alıntı yapılan: allen ıverson - Kasım 07, 2007, 15:22:11
Bana ibrahim toraman deme nerde duracagını bilmeyen stoper olmaz ya!!

kendini gelistiremiyor...hep ayni... biraz calis eksiklerini gider
HIRS yap... Toraman bir ornektir, cogu futbolcu icin gecerlidir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ist.hatirasi/3-4

hepsi istfa daha birşey demiyorum! bunu yaratan başkandır dfolup gitsin yıllardır mahvetti takımı artık bunada tepki göstermiyosak boşuna maçlara gitmeyelim!
YÖNETİM İSTİFA !!!