Ana Menü

Gün EYLEM günüdür arkadaşlar, bu sese kulak verin.

Başlatan karides, Kasım 07, 2007, 13:59:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkann

Alıntı yapılan: allen ıverson - Kasım 07, 2007, 15:22:11
Bana ibrahim toraman deme nerde duracagını bilmeyen stoper olmaz ya!!
Eğer Toramanada laf ediliyorsa takımda bitane adam kalmaz o zaman
yüreğini her zaman ortaya koyan bi adam

sentinel

Dark TranquilliTy

Anarchy*

KesınLıkLe futboLcuLar ısLıkLanmamaLı..
Kı bız BesiktaşLıyız!
Ben takımımı protesto etmeye karsıyım!
Yok eger yonetım hakkındakı goruslerımı merak edıosanız!
Istıfa uLan!

keskinli

1 tane iyi oynayan futbolcumuzu yoktu
ne bobosu ne toramani,ne delgadosu ne öbürleri
bunlarin hepsi hikaye
bu takim protestonun kralini haketti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

karides

Tassadar ve diğer arkadaşlarımın tümüne öncelikle hoşbulduk. İlk mesajlarımın böyle bir güne denk gelmesi de ayrıca üzüntü verici benim için; ama sonuçta biz kötü gün taraftarıyız. Neyse konuya dönecek olursak;

"ist.hatirasi/3-4" olayı özetledi bence. Eğer şimdi de yönetimi koltuğunudan kaldıramazsak, kendimize BEŞİKTAŞLI demek haram olsun. Demirören gitmelidir. Fenerbahçe maçı sonrası, hemen televizyona çıkmayı bilen başkanımız (!), neden konuşmasını 12 kasıma bırakıyor düşündünüz mü? Söyleyeyim olayların soğumasını ve gelebilecek Sivas galibiyetinin ardından tepkilerin azalmasını bekliyor.YANİ KAÇIYOR. KAÇAN KİM? B A Ş K A N.

Aslında iyi organize olunabilse, Liverpool'u istanbulda nasıl şaşkına çevirdiysek, Başkanı da 10 Kasımda (Sivas maçında) öyle şaşkına çeviririz. Emin olun aynı coşkuyu yakalayabilse tribünler, değil Demirören, taş bile dayanmaz gider.   

Toraman meselesiyle ilgili bir kaç kelam da ben edeyim arkadaşlar, Toraman çok iyi niyetli; ama maalesef kapasitesi sınırlı bir futbolcu. Daha açık söylemek gerekirse futbol zekası gelişmemiş. Çünkü defansif özellikleri ne kadar iyi olursa olsun, bir futbolcu hala adam paylaşımında hata yapıyorsa, adamını kaçırıyorsa ters kademe de aciz kalıyorsa; RAKİP GİBİ DÜŞÜNEMEMEKTEN, POZİSYONDA KENDİNİ ONUN YERİNE KOYAMAMAKTAN YANİ İLERİYİ GÖREMEMEKTEN mütevellit sorunları vardır. Futbolcu zekası çabayla gelişitirlebilir; ancak bir yere kadar. Toraman büyük takımlarda ve milli takımda hep bu sorunları yaşıyor ve yaşayacaktır.

Bence takımda TELLO ve BOBO hariç herkes gönderilmelidir. İnanın yılın diğer tüm maçlarına PAF takımıyla çıkılmasına razıyım. Yeter ki, yönetim gitsin.

naturelkartal

Yönetim istifa,sırt dönmeler felan.yok yok bunlarda kesmez.son olarak gidilecek sivas maçı ve 90 dk çıt çıkmayacak.ondan sonrada hiç bir maça gidilmeyecek.o zaman o yüzsüzler bizler olmayınca onlarında bir hiç olduklarını anlayacak.ve bizim onlarıda istemedigimizi.o zaman kendi kendileri gitmek zorunda kalacaklar.biz hep en gürültülü protestoların taraftarıyız ve onlarda böle birşeye az çok hazırlıklılar.zaten adamların yüzüne tükürsen yamurmu yagıyor modundalar.bir kaç hafta inönüde kapalısı açıgı boş bişekilde kaldıgında herkez neyin ne oldugunu anlar bence.artık bir bilet daha alıp bu biletin parasının hesabını demirören ailesinin tutmasını istemiyorum.yeter artık ulann
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

carlito1903

inşallah sağlam bi protesto olur tüm futbolcular protestonun allahını hakettiler....

srkozzi

maç gunu kazanda gereken acıklama yapılacaktır bu arada forza besıktas fenerlılerın saldırsına ugramıs ve admınler durmadan sıteyı kapatıp duruyorlar lanet olsun

husoeagle

başkanın konuşmasını 12 kasıma bırakmasının nedenlerinden biride bana göre taraftarın takınacağı tutum olabilir

sezgin

BENCE SADECE BAŞKANA YÖNETİME BİRDE SİNAN ENGİNE GİTMESİ YÖNÜNDE TEZAHURAT YAPILIRSA YETRLİ OLUR
FUTBOLCULAR DA GEREKLİ MESAJI ALIR ÖYLE VEYA BU FUTBOLCULARIN ÇOĞUYLA LİG GİDİCEK AMA YÖNETİMÖ GİDEBİLİR HATTA GİDERSE TAM SÜPER OLUR

çArşı_nuh

ben anlamıyorum seba yada bilgili bundan kötü mü yönettiler ki takımı tribün istifaya davet etti bu adam bu kadar hatalar yaparken neden tribün susuyor

CaReW

bu furbolculardan bısı olmaz arkadas yetenek metenek bıyere kadar!!! yurek olacak takımı atesleyecek !!!! yokk
yonetım acıl ıstıfa  taraftar ayaklanırsa kotu olacak ıkılem cıkacak - al sana kaos!!
SeVmEyE eNgEl DeĞİl MeSaFeLeR

tcenk

Siz Toramana hala futbocumu diyorsunuz.
Bakın arkadaşlar beşiktaşın asıl problemi defansında
Bizim Olağaüstü Menejer Forvet diye tutturdu ama Defans yanlış aslında da farkında değil
Bizim defans gelen topa vuruyor. Hepsini ileri gönderiyor ya görevini yapmış edasıyla geziyor.
Attığı top yerini bulmuşmu hayır bulmamış şu i.toromanın bir pası yerini bulsun ama yok
Gökhanda öyle Deli İbrahim de öyle ee giden top geri dönerse ne olacak ortasaha bir tane top gelmiyor idda ediyorum bizim forvet hattımız yeterli defansa top çıkaracak iki eleman alınsın yeter bu ibrahimle gökhan birbirinin
yedeği olur. Başkada bir şey olmaz.
1903

keskinli

sivas macinda yenilgi pahasinada olsa en az 6 futbolcu trübüne yollanmali
hezimeti yasatan futbolcular mutlaka cezalandirilmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

besiktask

ben futbolcunun ıslıklanmasına kesınlıkle karsıyım sonucta bu adamlar ıle devam etmek zorundayız...baska bır sekılde protesto yapılması tamam eyvallah ama futbolcuların ıslıklanması bence yanlıs...
yonetım konusu ıse apayrı bızı bugune kadar rezıl eden bır yonetımın arkasında duran zaten bu takımın renklerını sevmıyodur,baska menfaatlerı vardır baska acıklması olamaz..asıl protesto kesınlıkle onlara olmalı daha once o kadar protesto edılen yonetımın yanında bu adama bısey yapmamak bızım ayıbımız..
ıbrahım toraman ıse bu adam tamam yuregıgle oynuyo ama yok yanı kapastısesı sınırlı bence toromandan once konusulması gereken adam uzulmez..bu adam nasıl bu kadar yıl bu takımın sol bekı zaman zaman sol acıgı olabılıyo anlamıyorum...yuregıyle oynamak yetmıyo bıraz da huner olacak baska bısey degıl....