Ana Menü

Ricardinhoyu tribüne cendereyle çağıralım

Başlatan hade53, Aralık 10, 2006, 15:34:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hade53

hadi arkadaslar gosterın marıfetınızı.alıntılarla cagırmak ayıp oluyo :)  ona ozel bıse yapalım

Zonur

http://www.youtube.com/watch?v=f-Awbw0MyJM

buna bişi yapılmadı hala.bu besteyle bişiler denebilir.mesela river plate denilen yerde RİCO PAŞA fln.

tufi_bjkli

hade53

ben youtubeden bakıyorum bestelere ii bişeler bulursam atıcam sızde bakarsınız kardeslerım

husoeagle

ricardinhooooooo ricardinhoooooooooooo oley oley oley

noumAmokachi

daniel amo kachi kachi der gibi

ricardinho oley şık şık( alkışla tempo) oley şık şık ( alkışla tempo)
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

melankolizm

o parayı her futbolcudan farklı olduğu için alıyor.. Az bile oynuyor!!! Diğer futbolculara haksızlık!!! (ruhuyla oynayan tabi) benim fikrim budur!!!

ReDDKiTT

katılıyorum melankoliye.. daha dur bakalım.. 2.yarı görücez

hade53

Alıntı yapılan: melankolizm - Aralık 11, 2006, 00:07:04
o parayı her futbolcudan farklı olduğu için alıyor.. Az bile oynuyor!!! Diğer futbolculara haksızlık!!! (ruhuyla oynayan tabi) benim fikrim budur!!!

klebersona nobreye hatta runjeye var onlar hakediyomuydu peki adam 3-4 maçtır formunu  yakaladı beni sergenden sonra heycanlandran heran bışe yapabilir dediğim tek adam,,ii bişe bulmak lazım

husoeagle

zaten gayet hoş bir bestesi var

ricardinhooooooooooo ricardinhoooooooooooooooo oley oley oley

NoPasaran

Bencede bu hafta söylenen beste oldukça yerindeydi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

dishi_eagle

rico paşa sen bizim herşeyimizsin :D :D :D

Zonur

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 11, 2006, 03:30:13
zaten gayet hoş bir bestesi var

ricardinhooooooooooo ricardinhoooooooooooooooo oley oley oley

bunu klebersona dioduk.zaten konuyuda okursanız ricardinhoya özel bi beste yapalım denio

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

eRe

Alıntı yapılan: melankolizm - Aralık 11, 2006, 00:07:04

suan da kac kısı var kı besteyı hak eden parayı fazla almayı hakeden.en cok parayı alan delgadonunda neler yaptıgını goruoruz.bu adam bence o parayıda hak edıyo o besteyıde tabıkı dıger futbolculara gore
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi