Ana Menü

Beşiktaş gole hasret

Başlatan Guti ORÇ., Ekim 14, 2007, 15:18:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Turkcell Süper Lig'de 2007-08 sezonunda ilk 8 haftada 9 gol atabilen Beşiktaş, gol yollarında ilk 8 haftalar itibariyle son 22 yılın en kötü sezonunu yaşıyor.

En son 1985-86 sezonunda 8. hafta sonunda ancak 7 gol atabilen siyah-beyazlılar, 2007-08 sezonuna kadar bu kadar kötü bir performans çizmemişti. Bu sezon da geride kalan 8 haftada 9 kez taraftarlarına gol sevinci yaşatan Beşiktaş, gol yollarında geçmiş yıllara oranla başarısız bir grafik çizdi.

Bu sezon oynadığı 8 karşılaşmada 5 kez sahadan galip ayrılan siyah-beyazlılar, bu 5 karşılaşmayı da tek farklı kazanabildi. Sahadan 3 kez 1-0 galibiyetle ayrılan Beşiktaş, 1 kez 2-1, 1 kez de 3-2 galip geldi.

1985-86'DA ŞAMPİYON OLDU
Beşiktaş, ilk 8 haftasında gol yollarında başarısız bir grafik çizdiği 1985-86 sezonunu şampiyon tamamladı.

İlk 8 haftada 7 gol attığı bu sezonu, 65 golle ligin en çok gol atan takımı olarak tamamlayan 'Kara Kartallar', 56 puanla, aynı puana sahip Galatasaray'ı averajla geride bırakarak şampiyonluğa ulaşmıştı.

SON 4 SEZONDA DÜŞÜŞE GEÇTİ
2003-04 sezonunun ilk 8 haftasında 24 gole ulaşan Beşiktaş, 8 puan öndeyken kaybettiği şampiyonluğun ardından büyük bir düşüşe geçti.

Bu sezonun ardından 2004-05'te ilk 8 haftada 12, 2005-06 sezonunda 10, geçen sezon da 12 gole ulaşan siyah-beyazlılar, bu sezon da 9 gol atabildi.

haber:ntvspor

siyah

tam bir golcümüz yokta ondan
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

doğru tam adam gibi goLcü yokta ondan
tümör tipi bir adam oLması lazım birde adam gibi forvet
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

en kısa zaman içinde salam bir forvet bulursak bizim için çok iyi olur tabii onu besleyen birde oyun kurucu lazım
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

HoLigAnKartaL

ümit karan gibi bi forvet gerekiyo beşiktaşımıza... nobreyle gitmez bu iş...
én Büyük DéLikanLıLık éféndiLiktiR... ;)

carlito1903

bize Fatih Tekke veya Ümit Karan lazım.....takımda benim güvenebileceğim bi golcü yok malesef....

keskinli

son 2mactir iyi oynamaya basladik,cok pozisyon da buluyorz artik
gol sayimiz yakinda artacaktir,merak etmeyin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

__H@5@N__

evet keskinli sana katılıyorum kardeşim

osi_bjk

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 14, 2007, 23:10:40
son 2mactir iyi oynamaya basladik,cok pozisyon da buluyorz artik
gol sayimiz yakinda artacaktir,merak etmeyin

Senin görüşüne bende katılıyorum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

eğer bi maçta 6-7 net pozisyona giripte atamıyorsan mahayı futbolcularda aramak lazım

ne hoca ne yönetim buna bi şey yapamaz onlar mı çıkıp gol atacak