Ana Menü

ANILARINIZ varsa paylasin [web sitemiz icin]

Başlatan [KralKartal], Ekim 05, 2007, 18:07:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

anilar cokta aklima geldikce yazarim
hic unutamadigim anilarin en basinda inönüye ilk gidisim oldu,sanirim sene 87 idi
istanbula gelenler topkapiya inerlerdi o zamanlar,oradada ucuz ama kirli bi otel vardi
oraya mactan 1 gün önce yerlestim,cünkü bilet alabilmek icin sabahtan stada gitmek gerekiyordu.
aksam istanbulu gezdigim icin gec kalktim ve stadin yoluna düstüm,dolmusla stada geldigimde macin baslamasina 2 saat vardi.
önüme cikan bi polise almanyadan geldigimi ve bilet bulmam gerektigini anlattim.
gel benimle dedi ve beraber giselere yöneldik,görevliyle konustu sonra stadin icine dogru yürümeye basladik,stada girince icimden ne kadar iyi polisler var diyordum,bide baktim memur  tuvaletle yöneldi ,iste o zaman anladim polisin rüsvet istedigini
bu olay beni bayagi bi sarsti,cünkü o dönem samsunspor cok büyük bi kaza geciridigi icin bilet gelirinin bir kismi yardim amaciyla samsunspora yollaniyordu
o maci biz fenerle oynamistik,vede yenmistik ama bu anim samsunspor lafi duyunca aklima gelir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

mdc

Anın varsa paylaş
yoksa konuya girme demek
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

CHEm !

mdc anını paylaştığın için teşekkürler,eklenecektir.
Allah kitap Beşiktaş

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

BJK_06

belki konu degil ama bu sitede tanıdıgım biri beni hayattan küsdürdü...

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

BJK_06

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ece Çimen

vestel manisa spor maçına gitmeme babam izin vermemişti...ve beni sadece bornovaya izlemeye gidiyorum sanıyordu:) ama ben bornovanın birazcık ilerisine gitmiştim ;D  bütün sülale eniştem dedem babam falan tesadüfen maçı izliyorlarmış.beni tv.de görmüşler.ve beni direk eniştem aradı...manisa 1-0 öndeydi o sırada...eniştemde fenerbahçeli..dalga geçmek için'golleri sayıyomusun'dedi bana..o sırada hoparlörü açmış tabi bende duyamıyorum sesten bağrış çağrış tezahürat falan...ordan anlamışlar:) eve geldiğimde saat 1di ve babam stad nasıldı üşüdünmü diye sordu:) tabi ben kıpkırmızı hayırr bizim burdaki halı sahalar çok daha güzel deyip odama kaçtığımı biliyorum:)...geçen yılki fortis türkiye kupası için yine maça son dakikalar kala elime sadece telefon ve kentkart alıp maça kaçtım:) evde kimsenin haberi yoktu:) polisin biri arkasından çocuklarını sokuyodu sanırım kartını göstere göstere geçiyodu heryerden:) bende onların peşine takılıp maça girmiştim hemde kapalıya:):).....yaptığım hiçbişey için pişman değilim,yine olsa yine yaparım:)her halükarda!!!