Ana Menü

ANILARINIZ varsa paylasin [web sitemiz icin]

Başlatan [KralKartal], Ekim 05, 2007, 18:07:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Anilarimiz bolumu olacak sitemizde...ve bu bolume sizlerden gelen ANILARI ekleyecegiz...
Tabi bu ANILAR BESIKTAS ile ilgili olacak...

Umarim guzel anilariniz vardir ve bunu baskalariyla paylasmak istersiniz(web sitemize eklenecek)

Anilarinizi buraya yazabilirsiniz... TEsekkurler

NOT:Lutfen Turkce yazalim, NOKTALAR, VIRGULLER vb. seyler kullanmayi unutmayalim...
Sonra 2 saat onlari duzeltmek icin ugrasmayalim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

hic mi kimsenin bir anisi yok besiktas ile ilgili
yoksa sitede mi yer almak istemiyorsunuz.. ?

eyup1903

olmaz mı yüzüncü yılda lisede okuoym ve gayse maçı biletleri satışa çıkmıştı bizimde o gün fizikten yazılımız vardı sabah okula giderkenb iyice düşündüm ne yapayım diye fizik zaten zayıf bi yandanda en büyük aşkım bu maça gitmezsem hangisine gidecem dedim okula gitmedim tabi gittim bilet sırasına girdiim  aldım bileti fizikten kaldık tabi ama ortalamayla geçtim daha sonrası malumdu sahaya atladık luce yi omuzlarda taşıdık süperdi iyiki sınava girmeyip bilet almışım

CHEm !

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ekim 02, 2007, 12:32:16
ben de bitane yazıyım
lise 2 yada 3 teyim.bi arkadaş vardı benim gibi bjkli.saat 11de okuldan kaçıp akatlara fb maçına gidiyoruz :)
önce bize geldik bi baktım peder evde ;Dbaba dedim ben etüde gidiyorum okuldan erken çıktık ;Dkitapları aldım biraz da para verdi
sonra kitapları bakkala bırakıp vın maça ;D
yolda da bizim müdürü görmüştük tesadüf ;D
ucu ucuna yetişmiştik maça
akşam da bakkaldan kitapları alıp eve girdim ;D
arkadaş yanımda tv ye çıktı o baya bi kalay yemişti yanında ben varım ama bizimkiler çözmedi ;D
o gün potanın direğine çıkmıştım allahtan orayı çekmemişler ;D ;D
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

tskler eklenmistir siteye..
ama yazarken lutfen
turkcemize dikkat edelim, cunki duzeltmek zorunda kaliyorum..

SMILEY felanda kullanmasak guzel olacak :)

[KralKartal]

Varsa baska ANILARINIZ...
buraya yazabilirsiniz
sitemize eklenecektir...
kralkartal.com

[KralKartal]

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Ekim 12, 2007, 21:24:36
Varsa baska ANILARINIZ...
buraya yazabilirsiniz
sitemize eklenecektir...
kralkartal.com

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Dem@

Hiç unutmuyorum 15 yaşındaydım lise 1.sınıfa gidiyordum.okul da öğlen tatilimizde hep Gazi Beden Eğtimi bölümün önünde lay lay piknik adında üstünde kocaman bir kartallı köfte ekmek arabasında geçirirdik sürekli oraya gelip giderken ordakilerle arkadaş olmuştum ben 15 yaşındayım onlar ise 20-25-30 yaş grubu arasındalardı ki Ankara Çarşı grubuydular çok heveslenmiştim onlarla maça gitmeye hep anlatırlardı.Şubatın yalnış hatırlamıyorsam ya 1'iya da 3'ü Ankara'da BEŞİKTAŞ ve Gençlerbirliği maçı var beni de çağırdılar gidelim diye bende kide heyecan ya hemen atladım gelirim diye ,evdekilere ne yalan söyleyebilirim diye bayağı bir kurnazlık geçiyordu aklımdan dedim bu maç kaçmaz hemen yalan düşünmeye başladık ki maça 3 gün var okulun gezisi olduğu  bir dilekçe istediklerini söyledim,Aileme babam kağıdı yazdı o kadar heyecanlıydım ki içim içime sığmıyordu.Her şeyi ayarladıkdan sonra maç günü geldi Akşam beni aldılar ve 19 Mayıs stadına gittik.O heyecan o tutku içerisi beni o kadar çok etkilenmişti ki hafta  o zaman alman çalıştırıcımız vardı christophe daum herkes bir bağırıyor bense izliyordum öylece  Ertuğrul sağlam 2 gol atmıştı bu sevinçi dışarıya da yansıttık arabalarda korna çalıp sokak boyu konvov yaptık tabi eve gittiğimde saat geçti annemler nerde kaldın sen kimlesin sen geziye bile gitmemişsin diye çok bağırdı ve Annemden iyi bir dayak yemiştim ben ama herşeye değerdi benim için ilk defa annemden bu kadar ağır dayak yemem rağmen kabullendirmiştim artık maçalara gideceğimi

carlito1903

Üniversite 2. sınıftayken 2. dönemin ilk vizelerinden sonra 2 haftalığına memlekete gitmiştim kısa bi tatile nisan aynın sonlarıydı heralde, üniversiteye geldiğimden beri hiç bi derbiyi kaçırmadım,mayısın 3 ünde de fenerle kupa finali var izmirde,benim daha dönmeme 1 hafta var maça da gitmek istiyorum ama gidecek kimse yok,tam o aralar yurttan bi arkadaş aradı maça izmire otobüs kaldırıyoruz gelmek istermisin hemen tamam dedim...Tamam dedik de günlerden pazar maç çarşamba ben Erzincandayım ordan 16 saat sürüyo bursa,bursadan da izmire geçicez salı günü,yani benim derhal yola çıkmam gerekiyo hemen pazartesi akşamına aldım bileti,yolculuk sırasında kesinlikle uyuyamam bir gece öyle uykusuz geçti Erzincandan bursaya gelinceye kadar,geldiğimde salı sabahıydı o gün hiç uyuyamadım sonra salı gecesi izmire doğru yola çıktık malum deplasman otobüsü gırgırı şamatası içkisi falan derken o gece de uyuyamadım ama hayatımın en güzel yolculuğuydu tartışmasız,neyse izmire indik maça 5  6  saaat falan var stadın oralarda falan takıldık,maça bi girdik Alen abi tam önümüzde duruyo,maçın başındaki 3lüyü unutamam, ilk yarı güzel di 2-0 bitti ama ikinci yarı 2 tane yedik ve uzatmalar,işte o uzatmaların ilk yarısını unutamam tam 15 dakika aralıksız musalla taşını söylemiştik gırtlaklarımızı patlatırcasına ama o uzatmalrdaki gol herşeye değdi tümer adlı şahıs atmıştı golü, kupa töreninden sonra yine yolculuk ama bu sefer uyudum gözlerimi izmirde kapadım bursaya geldiğimizde açtım,3 gün uyumamıştım ama o kupanın sevinci herşeye değimişti doğrusu...

mdc

Herkesin dünkü maçla ilgi anısı olmuştur.
Yarından itibaren bu konu tavan yapar.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

bjkclub

2003'ün bir ilkbahar günüydü sanırım.Benim gibi Beşiktaş sevdalısı bir arkadaşla Bjk-Ezikbahçe maçına bilet almak için okuldan kaçıp Pendik'ten Şişli'ye gittik.Güya Harbiye'ye gideceğiz arkadaş da deyince yakın 5 dk yürüyeceğiz tamam dedim gidelim.İndik abi Şişli'de yanlış değilsem yarım saat yürüdük anladımki pek yakın değilmiş Harbiye ile Şişli :) Neyse aldık biletleri napalım napalım dedik mabete gidelim.Gittik 15 dk falan konuşmadan İnönü'yü seyrettik.İşin kötü yanı fena halde acıkmışız.Bundan kötü yanı ise cepte 5 kuruş para yok.Neyse benden 1 milyon mu ne çıktı bir simit alıp yemişiz akıllara zarar simit değil suç aleti mübarek simit.İşin komik yanı ise o kadar acıkmışızki öyle olmasına rağmen anında yedik simiti.Sonradan arkadaşla anlatıp anlatıp hem güldük hem de ağlamaklı olduk sevdamıza..

bjkclub

Hazır geçmişe yolculuk başlamışken 1 tane daha yazayım..Babamla Bjk-Kocaelispor maçına gittik daha 7 8  yaşında ya var ya yokum.Şu ünlü kupa maçı Dobrowski yani bizim Kaan Dobra'nın son dakikada gol atıp elendiğimiz maç.Neyse maç bitti kapalı yerinden kıpırdamıyor herkes donmuş maçın etkisinde hala.Normalde de babam küçük olduğum için boşalmasını bekler tribünün.Baktı kapalıda ses yok çıkalım bari dedik çıkışa gitmemizle bir izdiham olmuş akıllara zarar.Kaldım tabi arada sıkıştım babam bağırıyor yapmayın itmeyin çocuk var ama izdiham işte oldu sonuçta.Neyse bir abi gel bakim sen dedi aldı beni omuzuna çıkışa kadar götürdü beni , hiç unutamam o anı.Sonra çıktık maçtan arabaya gidiyoruz baktım babamda bir telaş.Sonradan öğrendimki itmeyin etmeyin derken çıkar çıkmaz arkasında kim varsa burnuna bir tane patlatmış :) bu vesileyle kendisi bu yazıyı okuyorsa hakkını helal etsin :)

[KralKartal]