Ana Menü

Sayın Demir Ören Kaç Senedir Başkan !!!!!!

Başlatan delgadoo_10_, Ekim 03, 2007, 12:37:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

galiba 3 sene oldu benim hatırladığım başarısızlıklarla dolu 3 sene hersene ayrı bir rezalet ne transfer yapmayı bildiler ne hoca almayı ne yönetici seçmeyi bu kadar başarısız bir başkan heral bizim şanlı tarihimizde yok.kıvanç oktay dayanamadı gitti murat aksu gitti kolot gitti gülnaz hanım  gitti ya hepsinde sen mi haklısın sayın demirören bosque davasından dünyanın zararı kleberson bedava gitti şimdi de tigana sorunu bunlar aklıma gelenler klübün borçu aldı yürüdü galatasaraydan bir farkımız kalmadı acaba daha ne kadar ZARAR vericeksin sayın demir ören başkan olalı 3 sene olmuş senin döneminde bırakın şampiyonluğu takım 1 hafta dahi liderlik koltuğunda oturamamış benim taraftar olarak size artık ne inancım ne güvenim kalmadı umarım ertuğrul hocanın da başını yemezsiniz bence artık BIRAKINNNNNN

ktübjk1903

oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

SATUKBLADE

**Beşiktaş jimnastik  klubu Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 3 gün no post/1 hafta ceza alacaktır.

carsi52

Bırak artık yeter istifa et insan birazcık gururLu oLur !
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

aquilas

bu kadar borç var kim gelirki kim göze alır ki bu borçları ayrıca demirören alacaklarını almadan hiçbir yere gideceğini sanmıyorum

sezgin

Alıntı yapılan: [kufur otomatik editlenmistir]uilas - Ekim 03, 2007, 21:49:45
bu kadar borç var kim gelirki kim göze alır ki bu borçları ayrıca demirören alacaklarını almadan hiçbir yere gideceğini sanmıyorum

çok haklısın başkanın kulüpten bukada alacağı varken hem bir yere gitmez kimsede bu yükün altına girmez.

outlawwanted

ata vicente

Sayın Demirören;

Tam 3yıldır bu takımın basındasın ve 3 yıldır hersene yenı takım ve yenı teknık heyet kuruyosun.Ama hicbiriside basarılı olamıyor.Bunun sebebi yanlıs secımlermı?Evet kesınlıkle yanlıs secımler ama ne futbolcu secımı yanlıs ne de teknık heyet secımı yanlıs tek yanlıs secım senın bu buyuk kulubun baskanı olman baska bısey degıl.Allah senden razı olsunkı bu takıma 20 mılyon dolar borc vermıssın.Bak efendı o Besıktasın sana borcu degıl senın besıktasa borcundur cünkü hepsı senın hatan.Kupa merasımıne bır futbolcu gıbı katılmakt[kufur otomatik degistirilmistir]upaları alıp federasyon baskanın babasına üstelik hastaneye götürmekte,abuk sabuk cıkıslar yapıp yagmasamda gürlerim hesabıyla masaya yumrugu vurmakta,del bosqueye 8 mılyon euro tazmınat odemekte,ibrahim üzülmezin gecen hafta hocamıza yapmıs oldugu terbıyesızlıkten dolayı kadro dısı bırakılmasını engelleyıp porto macının ardından trıbune yaptıgı dayılıkda hepsı senın hatandır.Artık git yaaa valla gittt billa gitttttttt

besiktask

bu takımda gıteck bırısını varsa tek kısı budur zaten