Ana Menü

Beşiktaş-Fc Porto Bilet Fiyatları

Başlatan 1110, Ekim 01, 2007, 16:24:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1110

VIP ÜST B&E 450 YTL 
VIP ÜST A&F 350 YTL 
VIP ALT A&F 250 YTL 
VIP ALT B&E 300 YTL 
VIP ALT C&D 350 YTL 
NUMARLI ORTA 200 YTL 
NUMARALI KENAR 175 YTL 
KAPALI ÜST 150 YTL 
KAPALI ALT 100 YTL 
YENİ AÇIK 50 YTL 
ESKİ AÇIK 50 YTL 
ESKİ AÇIK 50 YTL

BEŞİKTAŞ Kulübü Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, BJK İnönü Stadı'nda oynadıkları karşılaşmalarda bilet satışlarının umdukları gibi gitmediğini söyledi. Bilet satışları konusunda Zürih ve Denizlispor maçlarını örnek gösteren Soğancıoğlu, her iki karşılaşmadan da zarar ettiklerini belirtti. Soğancıoğlu, şöyle konuştu:

"32 bin 145 seyirci kapasiteli stadımızda her maç için 12 bin 500 adet bilet satışa çıkarıyoruz. Zürih karşılaşması Şampiyonlar Ligi eleme mücadelesi olmasına rağmen taraftarlarımız yeterince ilgi göstermedi. 12 bin 500 biletin 6 bin 941'i satıldı ve 348 bin YTL hasılat elde edildi. Son oynadığınız Denizlispor maçında da sadece bin 469 bilet satıldı ve hasılatımız 51 bin YTL'de kaldı. Denizlispor karşılaşmasında oynattığımız futbolculara, maç başı alacakları nedeniyle 300 bin YTL ödeme yapılacak. Diğer masrafları saymıyorum, sadece maç başı alacaklar yüzünden 249 bin YTL zarardayız. Kombine satışlarımız gayet güzel ama bilet satışlarımız iyi gitmiyor. Halbuki nakit para akışı açısından maç günü bilet satışları çok önemli."

Ben bu işten hiç bişey anlamadım

eyup1903

daha çok beklerler

müşteri değiliz lan taraftarız biz

KartaL_Gurkan

bence cok pahali acik tribün 50 milyon
gitmek isteyen taraftar cok ama bilet alabilecek olan az olur.
yapin sunu iste 30, stad dolsun...

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

carsi52

Alıntı yapılan: KartaL_Gurkan - Ekim 01, 2007, 16:29:36
bence cok pahali acik tribün 50 milyon
gitmek isteyen taraftar cok ama bilet alabilecek olan az olur.
yapin sunu iste 30, stad dolsun...

KatıLıyorum abi ucuz yapın biraz bakın stad nasıL doLuyor.
Bölünür senin için uykular!

çArşı_nuh

Alıntı yapılan: mdc - Ekim 01, 2007, 16:35:29
Halkın takımı Beşiktaş
sadece taraftar için kaldı heralde böyle bişey

ist.hatirasi/3-4

stad dolmuyor diyorlar oyun düzelsin ondan sonra stad dolar!!! cuçu bir kezde kendinizde arayın yönetim!!!

pahalı BEŞİKTAŞ taraftarı diyerlerine benzemez!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

__H@5@N__

vay bee futbola bak bilet fiyatlarına bak :koptum

Guti ORÇ.

carlito1903

şu anda oynanan futbola ve içinden geçtiğimiz sancılı döneme rağmen bu kadar pahalı bilet fiyatları yönetimimizin ne kadar işten anlamadığının resmidir.....

keskinli

su anki oyunumuza göre bu macin bilet fiyatlari 3 kuruş olmali
hatta orada izdirap ceken taraftara aci parasi verilmeli
besiktasin cefasini cekmek bile güzel ama besiktasi böyle aciz görmek nasip etmesin Allah bi daha
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

allen ıverson

Mantıga bak ya trübünden gelen parayla futbolcularının parasını veriyolarmış komediye bak gönderdigin hocalara kaç milyon dolar vericen onu söyle 4 yıldır sokaga attıgınız trasfer paraları biran evvel bu yönetim degilmeli artık....

cemdem

Klübün hisselerini her sene parça parça satan da bu yönetim.

Satacak birşey kalmadığı zaman ne olacak