Ana Menü

yüzlerce kez yazıklar olsun

Başlatan HuseyinGazi, Eylül 30, 2007, 00:52:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HuseyinGazi

HAKEMDEN SIZLAYANLAR BU TOPİK SİZE GÖRE DEĞİL

Hepsine yazıklar olsun
Federasyona isyan edip takımı en önemli deplasmanda yanlız bırakan,Futbolcuları formaları için değil 20bin dolar için sahaya çıkartan,beşiktaşı hergün bır borc batağına sokan yönetime;

Formasının hakkını vermeyen sadece yana yana bidaha yana ve geripas verip topu tacı alan futbolcu topluluğuna

Şampiyonluk rakıbınden korkup defans futbolcusunu bile orta sahada oynatan teknık heyete kırmızı kart gören futbolcusunu ayakta alkışlayan zihniyete yazıklar olsun..

Siz alt taraf altaraf üst taraf üst tarfa diye bağırmaya devam ettiğniz sürece fortis kupasına ve lig 3.lüğüne mahkum sunuz.Asıl önemlisi ben ve benım gıbı düşünenleride buna mahkum edıyorsunuz.
650ytl aylık alıp 700ytlye bilet alan 85ytl verip forma alan bir taraftar olarak bunu hakettiriyorsunuz bize.
Her demokratik ortamda bir eleştiri vardırki doğru ortaya çıksın bizim zihniyetimiz bu değil ama biz şampiyonluk yolunda en önemli maçta rakıbe karşı tek forvet çıkartan teknık adamları alkışlattınız.
sözüm ona rakibinden daha 7.haftada korkup defas futbolcusundan bile orta saha yapan sözde prensiplerinden ödün vermeyen ertuğrul sağlam nerde..

Sabır sabır sabır hep bizden beklenıyor.Bakın en büyük örnek galatasaraydır 1sene önce şampiyon olmalarına rağmen gecen sene koydukları tepki ve onun sonuçları ortadadır.
Yazılcak o kadar şey varki o kadr çok bu siteye sığmaz..Bize gülmeyi unutturan herkese YAZIKLAR OLSUN

ben fulyayı basıp futbolcu tartaklayan zihniyeti özlüyorum.şuan endüstriyel futbola karşıyım diyen ama para için oynayan futbolcusunu kovan SÜLEYMAN SEBAYA KÜFÜR EDEN ZİHNİYETİ BİR KEZ DAHA ANIYORUM...İŞTE PARALI BAŞKANINIZ İŞTE DURUMUNUZ..
BEN BEŞİKTAŞLIYIM AMA SADECE BEŞİKTAŞLI.suçum günahım varsa affola

kofani

hakemler doğru kararlar verseydi biz puanları alsaydık bunlar konuşulmuyo olacaktı beşiktaş çok iyi oynuyo olacaktı su yazılanlar 90.dakikadan sonra atılan gollerden sonra yazılmalıydı geç olmuş.,
Rengi Kaçtı Yaşamın...

Guti ORÇ.

çok doğru bir konuya değinmişsin adeta duygularımı okumuşsun!!!

yigit_izmitli

hala hakem ayaklarındayız

daha sığınacak çok liman oldukça kötü günler görürüz merak buyurmayın

göküüü

helal olsun süper olmus yeter artık

sinan türker

Ümraniyeye taşındığımızdan beri futbolcularda rahatladı.Eskiden fulya zamanında maçtan kötü skorla ayrıldıklarında fulyada karşılaşacakları tepkileri düşünür ona göre oynarlardı.Semtimizden çıktık kişiliğimizi kaybettik.Hergeçen sene daha da geriye gidiyoruz.

elvenblood

90 dk. sahada hicbirsey yapmayan Besiktas vardi.ne hakeminden bahsediyorsunuz.üstelik penalti da tartisilir.verilir de verilmeyebilir de

diatta ve higuini bize getirenler bunun hesabi vermeli.ertugrul hoca ise tam hayal kirikligi.kayserisporla bile cok daha iyi hücum yapan takim kurmusti

aquilas

Sinan Engin çıkıp özür diliyor ewet kötü oynadık taraftardan özür diliyoruz Ertuğrul hoca çıkıyor gayse haketti galibiyeti diyor toroman çıkıyor penaltı değil diyor birileri çıkıyor toparlanacağız diyor oohh ne güzel konuşan konuşana hesap soran yok yahu bu takımda hadi ruh yok savaşan yok mücadele eden yok yok ta utanandamı yok insanda biraz haysiyet olmaz mı ya ben ne olursa olsun ertuğrul hocanın korkak futboluna bağlasamda sonucu yinede oyuncularda biraz istek beklerdim 2-1 olan maçı 20 dakika var bitmesine hırslanması gereken oyuncularımız bitsede gidelim yatalım havasında yuh be sonra sen çık yok hakem yok bize adaletli davranmıyorlar tabi ya siz bu taraftara ne kadar  ADALETLİ  davrandınız da başkalarının adaletini sorguluyonuz beşiktaş'ta oynuyorsunuz be adam beşiktaş'ın ekmeğini yiyorsunuz gayse yide yeneceksin hakemide büyük takımda oynuyorsun orta sıra takımın bahaneleriyle çocuk avutur gibi saçma salak demeç veriyorsunuz siz binlerce dolar prim istemeye devam edin utanmadan sıkılmadan

ulukartal

SUÇLULAR.....

1-kalitesiz yabacıları getiren yönetim.

2-ruhsuz futbolcular(bobo,nobre,delgado,diatta,m.yozgatlı)

3-her maçta aleyhimize düdük çalan hakemler.

4-yanlı kahpe basın

5-her maçta kadroyla oynayan hocamız.

gördüğünüz gibi engel çok.ertuğrul hoca bu suçlular arasında en sonda geliyo.tek güvencemiz hocamız.şimdi toparlanma zamanı.görevini eksiksik yapan taraftarın hiç bi suçu yok.çünkü biz

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK ULAN!!!!!!!!

M34

bu listeye bence 3 yildir gigini cikarmayan tribün de eklenebilir.

TurkishTank

katiliyorum... yan yana pas yapmakla gol atimiyosunuz...bunu bitarafa, yan yana bi 3-4 pas uste uste yapamiyorsunuz..bunlari motive edicek primler'den baska bisiler olmasi lazim... skildim bu futboldan...sogudum resmen.
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

NoPasaran

Yine karıştı Büyük beşiktaşım :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

karıştıranlar utansın abi ama biz bugünleride atlatırız Allahın izniyle şuda bi gerçek bu taraftarı tekrar umutlandırmak harekete geçirmek futbolculara düşüyo sahaya çıkıp adam gibi oynasınlar hırslı oynasınlar yeter bize....

Non Mollare Mai

Bırakın bu tür yazıları ya.
Her mağlubiyetten sonra illa ki isyan ediyoruz.
Yenmekte var yenilmekte ne yapalım dün yenildik işte.
Yok demirören yok futbolcular ruhsuz yok taraftar.
Bugün kötü oynayıpta yensek ne olacaktı ? oo Beşiktaş'ım benim helal olsun sizlere çocuklar olmayacakmıydı ?

Geçiniz.

BeşiktAş ulAn !
edit

NoPasaran

Bu takıma bir 10 numara lazım başka bişi değil...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net