Ana Menü

Karakartal Forum Programına Noldu ?

Başlatan DeHSeT, Eylül 26, 2007, 11:09:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DeHSeT

Arkadaşlar Hepimizin ortak görüşrüdür sanırım BJK Tv Deki En İyi Program Karakartal Forumdu Bu Olaylardan Beri 4 Haftadır Yayınlanmıyor Acaba Neden ?
Bir Hatırlatmda Yapimmm 28 Eylülde Bjk Tv Şifreleniyor Ne Yazikki Tamamen dmsart Bünyesine Geçiyormuş  :46

erdibatmaz

zaten doğan yayın grubunundu yani kanal d ve diğer kanallar gibi hatta fb tv gibi doğan grubu içerisinde

bizde digitürk var bazı digitürk paketlerinden bjk tv yi kaldırdılar.doğan grubu ile aralarında olan husumetten biz zarar görüyoruz dediğin gibi doğan grubu iipleri eline aldı.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

yigit_izmitli

kanalın şifreye girmesi umrumda değil üzülmedim aksine sevindim

izlemesem bi kayıbım olmaz zaten sürekli tekrar yayın yapan bi kanal

karakartal foruma gelince son günlerde çarşı adına yaşanan olaylar yüzünden kaldırıldı diye biliyorum ben

DeHSeT

Alıntı yapılan: yigit_izmitli - Eylül 26, 2007, 14:07:38
kanalın şifreye girmesi umrumda değil üzülmedim aksine sevindim

izlemesem bi kayıbım olmaz zaten sürekli tekrar yayın yapan bi kanal

karakartal foruma gelince son günlerde çarşı adına yaşanan olaylar yüzünden kaldırıldı diye biliyorum ben

Tamamen Kaldırdılarmı Şimdi Programı O Zaman Bjk Tv Benim İçin Bitmiştir

naanreelburn

bjk tv zaten maaleesef istenileni bir türlü veremedi izleyecek birşey bulmakta zorlanıoduk forum da kalktıysa alsınlar şifrelesinler izleyici oranı 0 a düşer

erdibatmaz

millet o kadar alt yazı geçti 3-4 lük maçı verin diye ama bilmiyorum verdilermi
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

alfred_james

bjk tvyi izleyen kaldı mı? Tek düzgün program "karakartal forum" vardı onu da kaldırınca bjk tv de izlenecek birşey kalmadı. 

keskinli

vedat okyarin oldugu programi seyrediyordum
sifreye girmesi kötü olmus
illa tv yapacagim diye tv kanali acarsan böyle olur sonu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ktübjk1903

keske BJK TV olmasaydıda bızde tv ozlemı olsaydı bu kadar sevıyesız bu kadar gereksız bır kanal gormedım hayatımda sans programları dolu yaa!neden bır muzık prgoramı olmaz neden duzgun haber programı olmaz neden adam gıbı 2 3 4 spor programı olmaz hıcmı bjk muhaberı yok hıcmı ??neden eskı maclarımız duzenlı sekılde yayınlanmaz ya [kufur otomatik editlenmistir] febesının kanalını ızlememk elde degıl adam eskı maclarını verıyor spor programları yapıyor haberler verıyor guncel muzık prgramları yapıyor yaa
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

MeLo

Hiç ama hiç izlemiyorum.
Sizden duyduklarıma göre hiçte izlenecek gibi değiL.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

alper_1903

D-Smart i olanlar izliyebilecek herhalde

kim bilir belki bu sifre olayindan sonra daha güzel seyler gelir bjk tv de insallah diyelim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

szgnkrt

karakartal forum kaldırıldıysa kanalı kapatsınlar daha ii zaten bi ise yaramıo yapcaklarsa dogru duzgun yapsınlar yada hıc yapmasınlar [kufur otomatik editlenmistir] sıfrelı yayın nerden cıkıo halkın takımıyız dıyoz yonetımın yaptıgına bak [kufur otomatik editlenmistir] halk ızleyemeyecekse kım ızlıcek bu kanalı yazıklar olsun

[KralKartal]

seviyeli olalim... 3 gun no post verilmistir...yakisiyor mu bu tarz konusmalar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi