Ana Menü

Ayıp!!

Başlatan __H@5@N__, Eylül 25, 2007, 18:23:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

__H@5@N__

Arkadaşlar bu lig tv nin bir programı olan maratonu kınıyorum... beşiktaşımızın çArşı grubunu yerden yere vuruyo ben sizden bu konu hakkından duyarlı olucağınızdan eminim şimdiden herkese teşekkür ederim

keskinli

basinin besiktasa sicak bakmadigi yeni bi olay degil
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

dikkat edin inönüdeki maçlarda tribün şovu yapıyoruz 90 dakika ligtv en fazla bir iki kere gösteriyo ama gs veya fbnin maçlarında en kötü 3lüleri bile maçı kesip gösteriyolar bizim en büyük rakibimiz ne gs ne fb ne ts ne de hakemler bizim asıl rakibiimiz düşmanımız kolpa basın......

KartaL_Gurkan

hic dikkat etmedim ama  90 dak. taraftari gösterecek degiller...mac öncesi ve ara sira gösteriyorlar.

carlito1903

ama en azından maçın durduğu anlarda ya da ateşli bi şekilde kartal gol gol gol çekerken tribünleri gösterebilirler....

__H@5@N__

beyler bizim reklama ihtiyacımız yok.. zaten herkes çArşının büyüklüğünü biliyolarlar kimse bunu inkar edemez

Non Mollare Mai

Telegoldede adnan denilen şahsiyet çarşı hakkında çok ağır laflar sarfetti.
Çıldırdım evde resmen. Kötü söz etmesindeki etkende Çarşı'nın sayın abisini ( samet aybaba ) istememesi.
edit

keskinli

peki carsinin sayin aybabayi niye istemedigini aciklayabilirmi biri?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yigit_izmitli

basın için ne kadar konuşursak konuşalım hep aynı değişen bişey yok

bu yüzden konuşup tartışmaya değmez

banumansiz

tüm basın traş....
:fuu
ve gülümse şimdi... ;)

erdinc1926

kolpa heberlerle
yancı fikirlerle
yine tavan yaptı
g.t oğlanı basın

beşiktaşı yazın
ister karalayın
aziz babanızdan
gidin para alın
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

naanreelburn

geçen sene taraftarı gösteren özel 10 dakkalık yayın yapıolardı maç başı sonu dıe bence gerekli ilgiyi gösterıor sebebide eğlenceli ve renkli olmamız

allen ıverson

Adnan aybaba kim ya beşiktaş'ı temsil ediyo ,bam güm konuşuyo devamlı nasıl iş anlamadım.O gün programı bende izledim neler söyledi neler yok ama kompleksli insan beşiktaşı kim iti temsil ediyo dersen Şifo mehmet,Vedat okyar,Güven taner bu insanların duruşundan örnek alsın......Yaklaşık yarım saat çarşı grubuna söylemedigini bırakmadı yok klübü onlar yönetiyomuş yok hocaları onlar getirip götürüyomuş.....Sinirimi bozdu adam

allen ıverson

Basına tepki koymanın zamanı geldi kendi içimizde çekişecegimize basına tepki koyalım!!Bi defa yeniliyoruz hemen saglam yönetim kovdu gibi haberler çıkıyo bilinçli yapılıyo.....Bütün Basın Traş Forza Beşiktaş.....

Kartalizmatik

yaratıcı bir pankart açmak gerek şu basına:@
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!