Ana Menü

Lise Anıları

Başlatan noumAyberk, Eylül 25, 2007, 16:56:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fatih Furkan

:):)  okurken arkadaşlardan birinin dediği gibi o günlere döndüm 6 yıl oldu biteli sıradan şeyleri yani inatla kapalı spor salonunda sigara içip izmaritleri kızalrın odasına atmaları, yoklama kağıdının fotokopisini çektirip yaklaşık 10 arkadaş cebimizde 20 30 yoklama kağıdı ile gezdiğimiz zamanları, kravatı sadece müdürün gözüktüğü anlarda takmaları, ve uzun koridoru çift kale sahaya dönüştürğümüz zamanları atlıyorum :):)

bizimde kendini beğenmiş daha yeni mezun bayan bi deben hocası vardı ismi gamze ondan beridir uyuz oluyorum ya bu isme ne hikmet kadın da bize uyuz oldu etmediğini bırakmadı neyse bi gün baya bi kar yağdı bu kadının dersine denk geldimi kimse birşey detirmemiş sınav haftası kapalıya gitmeyiz diyoz ya bizim kadın geldi ne bekliyorsunuz< hadi dışarı demesin mi çıktık hoca elbise yok napcaz çıkartın ceketleri kravatları dedi neyse insaflı kadın kirlensin istemiyor ne yaparsın başladı erkekleri koşturmaya kızların eteği var :) ordan yırttı tabi bu onun açıklaması neyse koşuyoruz üst baş batıyor kadın abartıp demesinmi şınav çekin diye ya kardeşim donuıyoruz okulda müdür yok hocalar dersde kadında müdür yardımcısının yiğeni oda birşey demiyor
tabi ben o günü hatırladıkça hala küfrediyorum o kadına neyse ders bitti bu kadın gidiyor biz kayıyoruz arkadan tabi duyuyo ama soğudu ya sesi çıkmıyor merdivenleri birinci basamak ikinci bsamak üçüncü basamak derken :) bizimki tepe taklak yerde :):):):):):) kimse elini bile uzatmıyo bizden :) kadın ölüyo yerde biz inşallah kırılmıştır bir yerleri diyoruz kahkaha krizine girenler var aramızda meğerse kadının ayak bileğinde kırık varmış :) o günden sonra o kadını bizim derslerde görmedik

Alves

benim ki komik ya
bizim ders boştu pekte boş sayılmaz kapıya çatoyu dikdik hocaya bakacak :)
ben uzun boylu falanım herkes caner bizden falan yapıyor neyse başladık :P
hep en son ben atlarım bitrici vuruş-oynayanlar bilir başladık bizim köyün imamı alttan çekersamanı :D
ilk oyunu biz kazandık çato ikinci oyunda çato(kapıdaki) i.... yaptı hoca geliyor dedi :D
biz paldır küldür bozduk oyunu şakaaaa demez mi:@
tekrar başladık bu sefer gerçekten hoca geliyor dedi biz s... git dedik tabi haklı olarak :):)
1 dakika sonra hoca gelmez mi tam atladım hoca geldi hadi bakalım yastık dahil disipline :)
neyse oyun baklavasınaydı da baklava tesellimiz oldu :D :D :D :D :D :D :D :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

Alves

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 25, 2007, 18:13:52
bende anlatayım
Lise 2 nin başlarındayız, dersler boş.
Sınıfta basketbol topuyla voleybol oynuyoruz :D
Derken salak selim topa abandı :) ve kapının orta topla beraber dışarı fırladı.(adi kapı bizim günahımız yok) :D
Biz şok içindeyiz nasıl yaptın maşşallah falan diyoruz tabi.
Sonra müdürün sesi gelmeye başladı herkesin beti benzi attı tabi
hem sınıfın ineği hemde okul temsilcisi fidanı yolladık müdürle konuşmaya o da aldı kantine indiler
Derken zil çaldı herkes eve gitti bizim sınıf kaldı.
herkes fikir buluyo ve iğrenç iğrenç espiriler yapılıyo
derken bir baktık bağzı kızlar ağlıyo(iğrenç bişeydi) :D
sonra kapıları değiştirelim falan dedik :D
bizim koridorda yan sınıfın kapısıyla değiştiricez
bizim kapısda tam cam kenarına doğru açılıyordu
kapılar menteşelerden çıkarıldı taşınıcakken
meltemin yaptığı müdür geliyo şakası herşeyi alt üstetti
sınıfın kapıyı çıkarıcakken panik yaptık ve sınıfımızın camını kırdık
bu aksiliğie rağmen kapıyı taktık ve okuldan koşarak çıktık.
Sabah müdür geldi sınıfa herkes korkuyor tabi
birsürü posta azar, tembih yedik
sonra biz camı yaptırdık onlarda kapıyı
ogün bugündür sınıftan kimse baskettopunu ellemiyor :D :D

komik yaaa bende kapı kolunu kırardım böylece dersi 10-15 dakika kaynatırdım :D :D :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

eyup1903

hiç unutmam tenefüste kumar oynardık ortaya madeni paraları koyar onlara yine para atıp döndürmeye çalışırdık döndürdük mü para bizim olurdu tabi yine bi gün oynarken paraların ortasında bi el gördüm o el nöbetçi öğretmene aitti tabi :D bize dediği laz sizinle görüşücem bizde korkudan o gün ne yapacağımızı bilmedik :D:D:D o gün bi şey olmadı ertesi gün de bi şey olmaz umuduyla okula gittik tabi ikinci dersin ortasında kapının açılış şeklini görmeliydiniz :D:D bi baktık müdür tüm erkekler benimle aşadaki boş sınıfa gelsin dedi bizde gittik giderken ben ve isa herkezi tethit ediyoz aynı zamandan biz yokuz diye :D:D neyse ifadelerimiz alındı ertesi gün bi baktım herkezin velisi okula geliyor bi baktım benim annemde geliyor gittim annemin yanına ne oldu dedim annem bi şey yok ben durumunu öğrenmek için geldim dedi bende seni okuldan aramdılar mı dedim annem yooo dedi ne yaptınız yine he dedi :D:D:D:D:D neyse annem gitmiş sınıf hocasının yanına hoca bakmış listeye benim adım yok azize hnm demiş anneme inanılması güç ama eyüp ün adı listede yok demiş ve olayları bu listenin ne için olduğunu anneme anlatmış eve gittiğimde krallar gibiydim ilk kez bi suçtan dolayı suçlanmamıştım okulda :D:D işin komik yanı ise bi tek benle isa nın ismi yoktu listede tehtit işe yaramıştı :D

Alves

anlatmadın ama abi gerçekten güzel bi anın varmış ben uzun eşek oynuyodum hemde 17 yaşında

eyup1903

daha neler varda ortam müsait değil işte

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

lise son sınıfta kararlaştırdık okuldan kaçacaz die tabi kaçtık okuldan karşıa geçtik gülhane parkına gidip geziyoruz yorulduğumuzu anladık zaten park boştu kimsecikler yoktu herkez bi bankın üstüne uzandı uyumaya başladı ben kalktım benle beraber iki arkada daha kalktı uyumuyorduk zaten kimler uyumuş die bakmaya gittik içimizden 6 kişi arasından bi tek laz uyumuş laz:(serhat)  daha sonra uyandırmadan çantasını aldık gülhane parkındaki ağaçların tepesine fırlattık zaten çok geçmeden uyandı o da hadi gidiyoruz dedim herkez ayaklandı gidiyor laz ın durun sesini duyduk ne oldu lan dedik oğlum çantam yok lan dedi hanginiz aldı lan beni çantamı demeye başladı bizde lan git ne yapacaz senin çantanı dedik bu böyle bi süre sürdü ama biz gülmekten yıkılıyoz serhat ın durumunu gördükçe en sonunda çantanın nerede olduğunu söyledik bu sefer de alması bi surundu laz ağaca tırman masına tırmandı ama inişi çok zor oldu daha sonra mtorla üsküdara geçtik nargile cafe ye giip nargile içerken bizim din kültürü hocasına yakalandık tabi onun ders günü yine kaçtık o günde anıl ı denize atmıştık salak yüzme de bilmiyormuş boğuluyordu zor kurtarmıştık :D

Simurg

cuma günü başıma gelen bi olayı anlatayım :D
edebiyat dersinden ödev varmış
biz voleybol oynamak için dışarı fırladığımızda hoca söylemiş
herneyse
kankam dedi ben yaptım takma falan hanifeye benim defteri gösteririz
bende korktum şimdi kankam ödev yapmazdı o yaptıysa kesin hoca kaldırır
kankamdan aldım defterini hoca kaldırırsa ordan okuyacağım
derken zil çaldı
ödev yaptık ya defter elimde sivri zekalık yaptım :D hemen el kaldırdım
hoca büşra söyle bakalım 1. soruyu nasıl cevapladın dedi
bende bi havalara girdim sormayın yaptım ya ödevi
okumaya başladım herkes gülüyo
noluyor falan derken neyse dedim devam
sonradan farkettim bi cümle bi cümleyi tutmuyor
ey edip anadana pide ye ödev yapıyorum falan yazıyordu
sınıf koptu tabi
hoca kızdı kızım soruyu okumadın mı dedi
ben bakıyorum kankama ne iş falan
okudum hocam diyorum
hoca diyor soruda yazar hakkında bilgi verin diyor
sen ne okuyorsun otur dedi ben tabi bir utandım bir utandım :D
tenefüste dedim kanka dedik yaptığına bak dedim
oda dediki sen benim hiç ödev yaptığımı gördün mü hanife ödevlere bakıyordu çakmasın diye
salladım bir şeyler :D hala yaşıyor :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

lise nin ilk yıllarında sıra arkadaşım olan ve hala görüştüğüm ama şu an asker olan isa ile yanyana otururduk yerimiz belliydi duvardibi en arka sıra yine bi gün derste oturuyoruz isa birden bak şimdi ne yapacam dedi ne yapacan lan dedim görürsün şimdi dedi sıradan kalktı yan taraf en arkada oturan okan ın arkada tarafına gitti hoca nın arkadası dönüktü görmüyordu okan en arkada oturuyordu ama sırasıyla duvar arasında mesafe vardı isa aniden oturduğu sırayı bi geçti okan küttttt diye yeri düştü bütün sınıf bi anda koptu hoca döndü ne oluyor dedi bi baktı okan yerlerden n işin var senin yerde dedi ben kalktım isa yaptı hocam dedim çocuğun sırasını çekti düştü dedim bütün sınıf hala kopuyor tabiii hoca isa yı yanına çağırdı not defterini çıkardı 0 ı bastı isa da bana demediğini bırakmadı tabi :D

CHEm !

ben de bitane yazıyım
lise 2 yada 3 teyim.bi arkadaş vardı benim gibi bjkli.saat 11de okuldan kaçıp akatlara fb maçına gidiyoruz :)
önce bize geldik bi baktım peder evde ;Dbaba dedim ben etüde gidiyorum okuldan erken çıktık ;Dkitapları aldım biraz da para verdi
sonra kitapları bakkala bırakıp vın maça ;D
yolda da bizim müdürü görmüştük tesadüf ;D
ucu ucuna yetişmiştik maça
akşam da bakkaldan kitapları alıp eve girdim ;D
arkadaş yanımda tv ye çıktı o baya bi kalay yemişti yanında ben varım ama bizimkiler çözmedi ;D
o gün potanın direğine çıkmıştım allahtan orayı çekmemişler ;D ;D
Allah kitap Beşiktaş