Ana Menü

Beşiktaş yeniden devrede

Başlatan delgadoo_10_, Eylül 24, 2007, 17:07:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş ligde henüz 6 hafta geride kalmışken, hem devre arası hem de önümüzdeki sezonun transferleri için şimdiden çalışmalara başladı. Beşiktaş yönetiminin ilk olarak, sezon başında da kadrosuna katmak için iki kez girişimde bulunduğu, ancak alamadığı Manisasporlu Holosko'yu devre arasında transfer etmek tekrar için harekete geçtiği öğrenildi.

LİG TV'nin haberine göre Siyah-beyazlı yöneticilerin " Holosko çok kaliteli bir isim. Yaptıkları ortada. Genç yaşına rağmen Çek Milli takımında da forma giyiyor. Geçen sezonki performansına kaldığı yerden devam ediyor. Devre arasında alınmasında fayda var. Ancak tek sorun yabancı kadromuzun dolu oluşu. Ertuğrul hoca ile de görüşüp, memnun kalmadığımız bir yabancı olursa yolları ayırıp bu oyuncuyu transfer edelim " diye görüş belirttikleri ifade edildi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da Holosko dışında birçok futbolcuyu izletmeye başladığı, önümüzdeki sezon kadroya katılacak isimlerin çok erken tesbit edilmeye çalışılacağı bildirildi.

Kim gidicek pekiiii ???????

Kartalizmatik

gelmesi çok iyi olur,kim giderse gitsin yararlı olur holosko
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Adriano

Eğer 10-12 Milyon Dolar civarı bir ücrete satarsak Bobo gitsin diyorum.. Ve Rico gitsin diyorum..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

holosko solovakyalı değil mi ya nasıl cek milli takımında oynuyuor gelirse guzel olur o ayrı  iyi oyuncu
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

holosko ilaç olur mu bilmem ama forvet transferine kesinlikle ihtiyacımız var takımdaki forvetlerin hepsi aynı özellikte....

Kartalizmatik

2 tane forvet arkası varken higueni almak hataydı..higuen yerine holosko alınabilirdi
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Déprésivé

ßobo İyi ßir Paraya SatıLabiLir..
Rico'da qitmesi qerek birisi bence..
Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

carsi52

Beşiktaşta yapamaz diye düşünüyorum.Madem aLıcaz Ricardinho gitsin Bobo değiL.
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

Beşiktaş, transferler çalışmalarına şimdiden başladı. Siyah-beyazlı yönetim, sezon başında da kadrosuna katmak için iki kez girişimde bulunduğu Manisasporlu Holosko'yu kadrsouna katmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticilerin, "Holosko çok kaliteli bir isim. Genç yaşına rağmen Slovak Milli Takımı'nda forma giyiyor. Devre arasında alınmasında fayda var. Tek sorun yabancı kadromuzun dolu oluşu. Memnun kalmadığımız bir yabancı olursa yolları ayırıp bu oyuncuyu transfer edelim" diye görüş belirttikleri ifade edildi.

Hürriyet
Allah kitap Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!