Ana Menü

Tello'dan Örnek Davranış!...

Başlatan carlito1903, Eylül 24, 2007, 11:09:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Tello, babasının ağır kalp rahatsızlığına rağmen tüm enerjisini Beşiktaş için harcıyor. Denizli maçının kahramanı olan Şilili oyuncunun, aldığı darbelere rağmen 90 dakikayı tamamlayabilmesi, kulüp doktorlarını bile şaşırttı

Beşiktaş, Denizlispor karşısında güç anlar yaşarken, Tello ile rahat bir nefes aldı. Önce ilk golü atarak perdeyi açan,ardından da galibiyet sayısını bularak üç puanı perçinleyen Şilili oyuncu, performansı ve karakteriyle herkesin gözdesi oldu.

Üstelik Tello'nun profesyonelliği de birçok oyuncuya örnek olacak nitelikte...
Denizlispor karşısında attığı goller ve ortaya koyduğu performans ile takdir toplayan Şilili futbolcu sahaya yüreğini koyarken aklının ise ülkesinde olduğu öğrenildi. Yeşil - siyahlılar karşısında kalbini adeta Beşiktaş'a veren Rodrigo Tello'nun, babasının ise kalp problemi olduğu belirtildi.

Demirer'in keşfi
Geçtiğimiz haftalarda yönetimden izin alarak ülkesine giden Şilili futbolcu burada babası ile yakından ilgilenme fırsatı bulmuştu. Beşiktaş PAF Takımı Teknik Direktörü Fikret Demirer'in izleyerek beğendiği ve yönetime sunduğu olumlu rapor sonucunda transferi gerçekleşen oyuncunun bir yandan babasının sağlık sorunu ile ilgilenmesi, diğer yandan da Beşiktaş için varını yoğunu sahaya yansıtması teknik heyet, yönetim ve takım arkadaşlarının gönlünde taht kurmasına neden oldu.

Şilili futbolcunun, Denizlispor karşısında aldığı darbelere rağmen 90 dakikayı çıkarmasının, kulüp doktorlarını bile şaşırttığı öğrenildi. Tello da rakibin sertliğinden yakındı.

Milliyet

banumansiz

telloyu kutlamak lazım...
kartal yüreklimiz...

ve gülümse şimdi... ;)

Elerosse

Örnek bir davranış.Kutluyorum..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Déprésivé

Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

carsi52

BöyLe yüreği iLe oynayan futboLcuLar istiyoruz.HeLaL oLsun.
Bölünür senin için uykular!

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

erdinc1926

beşiktaşın en güzel ve en çok beğendim tarnsferi helal olsun sana
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

muhsin_1903

11 tello yürekli adamla alamayacağımız kupa yoktur
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

levent1903

ben bu adam a hayranim , helal olsun sana TELLO  :alkis
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

HoLigAnKartaL

én Büyük DéLikanLıLık éféndiLiktiR... ;)

siyahulan

cok iyi adam ben bu kadar iyi birisi cıkacagını tahmin etmiyordum

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...