Ana Menü

Nasıl bir yumruktur vurulmadı gitti!!!!

Başlatan HuseyinGazi, Eylül 16, 2007, 18:45:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HuseyinGazi

Sayın Başkanım geldiğiniz günden beri Yaşann her skandal olaylardan sonra; gerekirse yumruğumuzu vururuz, bundan sonra olursa...,
daha sert tepki vereceğiz gibi onlarca açıklamanız oldu.Merak ettiğim bu yumruk ne zman hangi olaydan sonra vurulacak nizami bir golün verilmemesi yeterli bir neden değilmidir.Vurursam demeyin vurun ve yıkın bu şerefisz düzeni.

Bu sitedi ilk konum hata yaptıysam affola ama artık sabır falan kalmadı dayancak güçte.Büyüklerimiz artık bişeyler yapmalı zmanı geldi ve çoktan geçiyor.

keskinli

vurup kirmakla bi yere gelinmiyor
oyun anlayisimiz degismeli artik
biz besiktasiz,kartal ünvanini oynadigimiz saldirgan futboldan almadikmi?
defansif futbol anlasiyisina artik son verilsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

defansif futbol anlayışını en iyi luce biliyordu
futboldan sıkılıyorduk ama 1 yenilgi ile şampiyon olduk
defansif futbol olacaksa adam gibi olsun
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

sonunda sampiyonluk bile olsa,defansif futbol anlayisini kabul edemiyorum
yönetim masaya yumruk vuracak gücte degil zaten,iyice günü kurtarmaya ve taraftara hosgörünmeye oynuyor
sayin seba gibi taraftara "ragmen"karar alabilecek yöneim de zor gelir artik

Kartalizmatik

öyle bir başkan olsaydı sayın demirören,çoktan yumruğunu vurmuştu masaya
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

AsA

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 16, 2007, 18:49:00

GuzeL demissin'de super oynasak'ta benim attigim gol gecersiz sayiLacaksa super oynamaninda bi anLami kaLmiyor..

aquilas

2-0 önde olsak o golü vermeseler başkan ne diyecekti oynadığımız oyuna niye bişi demiyorlar defansif olursun ama luce sonuca gitmeyi iyi biliyordu rakibi bir türlü bunaltamıyoruz ertuğrul hocaya çok güveniyorum ben bu sene yönetim tabiki tepkisini versin haksızlıklara ama biz burada 2 gündür bunu tartışırken unuttuğumuz bişey var  beşiktaş saldırgan bunaltan futboldan uzun süredir uzak rakiplere ne inönüde nede kendi evlerinde korku salamıyoruz beşiktaş forması başta onları korkutması lazım birazda olsa sindirmesi lazım ama işin aslı tam tersi adamlar bize saldırıyor bizde izliyoruz

ulukartal

bence ligin başından saçma bi açıklama olmuşş...

hem o yumruğu 4 sezondur dinliyoruz..bişe olacağı yok..

bizim başkan haluk ulusoyun arkasında duruyo ama hep haksızlığa uğrayan biz oluyoz...

Dem@

Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, son dakikada attığımız golün iptal edildiği Ankaraspor maçı sonrası şu açıklamayı yaptı:
"Öncelikle maçı izleyenlerden ve stada gelenlerden özür dilemek istiyorum. Her iki takım da kötü bir futbol sergiledi. Biz böyle bir futbol oynamamalıyız. Şampiyonlar Ligi veya benzeri hiçbir bahane bunu örtemez. Hocamızla ve futbolcularımızla görüşerek bu durumu çözeceğiz.

İkinci olarak; Beşiktaş Camiası çok büyük bir Camiadır. Yumruğunu bir indirirse kimse altından kalkamaz. Hem federasyon hem de hakemler dikkatli olmalı. Bu gidişata bir dur denilmezse biz de gerekeni yaparız. Gerekirse takımı sahaya da çıkartmayız. Herkes haddini bilecek."

resmi siteden alıntıdır

kaç senedir aynı palavra bir sonuç göremedik

keskinli

Alıntı yapılan: AsA - Eylül 16, 2007, 21:16:28
Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 16, 2007, 18:49:00

GuzeL demissin'de super oynasak'ta benim attigim gol gecersiz sayiLacaksa super oynamaninda bi anLami kaLmiyor..
her golüde gecersiz sayacak degiller ya :D

delgadoo_10_

hani bildiğimiz balonlar varya 10 kuruşa satılıyor başkanım siz onu bile şişiremezsiniz ne yumruğu bırakın bu işleri yaaaaa lafla peynir gemisi yürümüyor

Mre

Alıntı yapılan: delgadoo_10_ - Eylül 17, 2007, 23:07:54
hani bildiğimiz balonlar varya 10 kuruşa satılıyor başkanım siz onu bile şişiremezsiniz ne yumruğu bırakın bu işleri yaaaaa lafla peynir gemisi yürümüyor

hahaha, dogruya dogru...

MeLo

Şimdi birde bu açıklamanın üstüne BAŞKAN'a da ceza geLmesin ?
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Delirdik

cezanın geLmesi kaçınıLmaz. heLeki azizden sonra veriLmeyecekse de veriLir :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!