Ana Menü

yeter ulan

Başlatan sercansss, Eylül 14, 2007, 15:51:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

besiktas tribünlerinde besiktasin durusuna yakismayan olaylar gelismektedir
carsinin besiktasa verdigi destek inkar edilemez
ama destek vermek besiktasa sahip cikma hakki vermez
isim degisikligi dolayisiyla bizler tehdit aliyorsak,hemde besiktaslilardan,isin cilki cimisdir demektir
her besiktasli istedigi karari verebilir,istedigi sekilde destek verir takima
hic bir besiktasli diger bi besiktaslinin düsüncelerine yasak koyamaz,engele getiremez
besiktas taraftarlari icin ölcü ne kadar cok veya ne kadar az carsili olmak degildir
ölcümüz sadece ve sadece besiktastir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

allen ıverson

Heralde beşiktaşdır ölçümüz aksini düşünmek komik olur...

ozzy_10_4_ever

Genelde forumlara cok yazmam ancak son gunler de gorduklerimiz,yasadıklarımız,duyduklarımızdan sonra düşüncelerimi paylaşmak istedim.Babamla birlikte gittiğimiz maçlarda gördüm ilk kez çarşıyı,avazı çıktığı kadar bağıran insanları gördüm.Büyüdükçe takip ettim onları önce internet ortamında 2 senedir de kapalı tribunde...birlikte bağardım üst tarafla ama kendimi hiçbir gruba bağlı hissetmedim.Pankartlarını alkısladım,takımı sahiplenmelerini,her sartta destek vermelerini hep takdir ettim...Ancak zaman geldi elestirdim kendi icimde buda olmadı dedim ve bunu derken kendimi hic suclu hissetmedim çünkü tek düşüncem Beşiktaş'tı ancak son gunlerde çarşıyı eleştirmek yanlış oldu,zor gunde destek vermemek oldu...Evet zor günler geçiriyoruz ancak bu günlerden güçlenerek cıkmak kayıtsız şartsız destekle olmaz.Daha dogrusu kayıtsız sartsız destek herşeye eyvallah demekle olmaz!!Zaman çarşının içindeki çürük elmalrı temizleme zamanıdır ve bu bağlamda kralcarsi.com'un tepkisini haklı,yerinde ve dozunda buluyorum.Evet çarşı bitmez!!Ama düzelmesi gerekenler olduğu aşikardır.

ata vicente

Alıntı yapılan: ozzy_10_4_ever - Eylül 16, 2007, 01:35:45
Genelde forumlara cok yazmam ancak son gunler de gorduklerimiz,yasadıklarımız,duyduklarımızdan sonra düşüncelerimi paylaşmak istedim.Babamla birlikte gittiğimiz maçlarda gördüm ilk kez çarşıyı,avazı çıktığı kadar bağıran insanları gördüm.Büyüdükçe takip ettim onları önce internet ortamında 2 senedir de kapalı tribunde...birlikte bağardım üst tarafla ama kendimi hiçbir gruba bağlı hissetmedim.Pankartlarını alkısladım,takımı sahiplenmelerini,her sartta destek vermelerini hep takdir ettim...Ancak zaman geldi elestirdim kendi icimde buda olmadı dedim ve bunu derken kendimi hic suclu hissetmedim çünkü tek düşüncem Beşiktaş'tı ancak son gunlerde çarşıyı eleştirmek yanlış oldu,zor gunde destek vermemek oldu...Evet zor günler geçiriyoruz ancak bu günlerden güçlenerek cıkmak kayıtsız şartsız destekle olmaz.Daha dogrusu kayıtsız sartsız destek herşeye eyvallah demekle olmaz!!Zaman çarşının içindeki çürük elmalrı temizleme zamanıdır ve bu bağlamda kralcarsi.com'un tepkisini haklı,yerinde ve dozunda buluyorum.Evet çarşı bitmez!!Ama düzelmesi gerekenler olduğu aşikardır.
sadece senı alkıslıorum herseyı super acıklamıssın.
BRAVO...

kolpafb

Çarşı Bitmez Bunu Bizi en çoq kıskananlarda biliyor.Ama alınan kararlarda arkadaşlarıma saygı duyarım.Bu forumda kimse ÇARŞI Karşıtı değildir olamazda.Zaten işk bu foruma geldiğimizde Beşiktaşımız Ve Kral Çarşımız Vardı.
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

baha

beşiktas taraftarının büyüklüğü bir başkadır. BİTMEZZZZZZ

Anarchy*

KesınLıkLe Forzada optık baskanb ve Ferdı abının arkasından nasıL yas tuttugunu hepımız gorduk!